Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
12.08.2006 - Einsiedeln (Szwajcaria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Kofler Austria 108.0 110.0 248.4
2 Gregor Schlierenzauer Austria 106.0 112.0 243.9
3 Simon Ammann Szwajcaria 106.0 108.0 238.7
4 Wolfgang Loitzl Austria 107.0 106.0 237.9
5 Adam Małysz Polska 107.5 106.5 235.7
6 Jernej Damjan Słowenia 105.5 108.0 235.3
  Anders Bardal Norwegia 108.0 105.5 235.3
8 Lars Bystoel Norwegia 102.5 109.5 235.0
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 104.5 107.0 232.7
10 Manuel Fettner Austria 104.0 107.5 231.7
  Michael Neumayer Niemcy 107.5 106.5 231.7
12 Martin Höllwarth Austria 103.0 109.5 231.5
13 Tom Hilde Norwegia 102.5 110.0 231.0
14 Antonin Hajek Czechy 101.5 109.0 229.4
15 Takanobu Okabe Japonia 100.5 109.0 228.1
16 Kamil Stoch Polska 106.0 104.5 227.4
17 Daiki Ito Japonia 104.5 104.5 225.7
18 Mario Innauer Austria 106.5 103.0 225.6
19 Mathias Hafele Austria 102.0 106.5 224.8
20 Taku Takeuchi Japonia 104.0 105.0 224.7
  Ilja Rosliakov Rosja 104.0 105.0 224.7
22 Michael Möllinger Szwajcaria 104.0 105.5 224.1
23 Dimitry Ipatov Rosja 102.5 106.0 223.3
24 Emmanuel Chedal Francja 105.5 102.5 222.9
25 Georg Späth Niemcy 105.0 103.0 221.9
  Rok Benkovic Słowenia 101.5 106.5 221.9
27 Martin Schmitt Niemcy 101.0 105.0 219.8
28 Rafał ¦liż Polska 105.5 102.0 219.5
29 Jurij Tepes Słowenia 103.5 102.5 217.3
30 Seou Choi Korea Pd. 104.5 100.0 215.1
31 Denis Kornilov Rosja 101.0   104.8
32 Roman Koudelka Czechy 100.5   104.4
  Rok Urbanc Słowenia 100.5   104.4
34 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 100.0   103.5
  Jure Sinkovec Słowenia 100.0   103.5
36 Julian Musiol Niemcy 100.5   103.4
  Kazuya Yoshioka Japonia 100.5   103.4
38 David Lazzaroni Francja 100.5   102.9
39 Andreas Küttel Szwajcaria 98.0   99.9
40 Stefan Hula Polska 97.5   98.0
41 Stefan Read Kanada 97.0   97.1
42 Martin Mesik Słowacja 97.0   96.1
43 Gregory Baxter Kanada 96.0   94.8
44 Jan Matura Czechy 96.0   94.3
45 Jakub Janda Czechy 97.5   93.5
46 Vincent Descombes Sevoie Francja 95.5   93.4
47 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 93.5   89.3
48 Nikolay Karpenko Kazachstan 92.5   87.0
49 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 92.0   84.6
50 Christian Ulmer Niemcy 83.0   68.9

« Grand Prix Czterech Narodów 2006 - wszystkie konkursy »
Grand Prix Czterech Narodów 2006

Grand Prix Czterech Narodów 2006

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich