Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Anette Sagen (Norwegia) |
83.0 |
85.5 |
227.0 |
2 |
Daniela Iraschko (Austria) |
83.0 |
85.0 |
226.5 |
3 |
Ulrike Graessler (Niemcy) |
83.5 |
84.5 |
223.0 |
4 |
Helena Olsson Smeby (Norwegia) |
82.5 |
83.5 |
219.0 |
5 |
Jenna Mohr (Niemcy) |
81.0 |
85.5 |
218.5 |
6 |
Magdalena Schnurr (Niemcy) |
82.5 |
82.5 |
218.0 |
7 |
Nata De Leeuw (Kanada) |
81.0 |
80.5 |
211.0 |
8 |
Evelyn Insam (Włochy) |
79.5 |
81.0 |
208.0 |
9 |
Jacqueline Seifriedsberger (Austria) |
79.0 |
81.5 |
207.5 |
10 |
Maja Vtic (Słowenia) |
79.0 |
80.5 |
207.0 |
11 |
Spela Rogelj (Słowenia) |
80.5 |
78.5 |
204.5 |
12 |
Line Jahr (Norwegia) |
78.5 |
79.5 |
201.5 |
13 |
Eva Logar (Słowenia) |
75.5 |
78.5 |
192.0 |
14 |
Atsuko Tanaka (Kanada) |
76.0 |
77.0 |
188.5 |
15 |
Coline Mattel (Francja) |
75.5 |
77.0 |
187.0 |
16 |
Manja Pograjc (Słowenia) |
74.5 |
76.5 |
184.0 |
17 |
Caroline Espiau (Francja) |
74.0 |
76.5 |
183.0 |
18 |
Bigna Windmueller (Szwajcaria) |
72.0 |
78.0 |
181.5 |
19 |
Sabrina Windmueller (Szwajcaria) |
75.0 |
73.0 |
178.5 |
20 |
Simona Senoner (Włochy) |
75.0 |
75.0 |
178.0 |
21 |
Barbara Stuffer (Włochy) |
72.5 |
75.5 |
175.5 |
22 |
Roberta D'Agostina (Włochy) |
69.0 |
77.5 |
170.0 |
23 |
Anja Tepes (Słowenia) |
71.0 |
71.0 |
163.5 |
24 |
Lucie Mikova (Czechy) |
70.0 |
73.5 |
163.0 |
25 |
Nadine Kostner (Włochy) |
70.0 |
70.0 |
158.5 |
26 |
Vladena Pustkova (Czechy) |
69.5 |
70.5 |
157.5 |
27 |
Katharina Keil (Austria) |
69.0 |
70.0 |
153.0 |
28 |
Silje Sprakehaug (Norwegia) |
66.5 |
72.5 |
152.5 |
29 |
Monika Planinc (Słowenia) |
66.0 |
69.5 |
142.5 |
30 |
Julia Kykkaenen (Finlandia) |
63.0 |
71.0 |
140.5 |
31 |
Gabi Robnik (Słowenia) |
55.0 |
41.5 |
|
32 |
Michaela Dolezalova (Czechy) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |