Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Andrea Morassi (Włochy) |
137.5 |
133.5 |
263.3 |
2 |
Johan Erikson (Szwecja) |
131.5 |
132.0 |
251.8 |
3 |
Balthasar Schneider (Austria) |
133.0 |
130.0 |
250.9 |
4 |
Roland Mueller (Austria) |
130.0 |
130.0 |
249.0 |
5 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
131.0 |
128.5 |
247.1 |
6 |
Erik Simon (Niemcy) |
130.5 |
130.0 |
244.9 |
7 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
130.0 |
129.0 |
244.2 |
8 |
Daniel Lackner (Austria) |
130.5 |
126.0 |
242.7 |
9 |
Manuel Fettner (Austria) |
129.0 |
127.0 |
242.3 |
10 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
130.5 |
126.0 |
242.2 |
11 |
Martin Cikl (Czechy) |
130.5 |
126.0 |
241.7 |
12 |
Robert Mateja (Polska) |
132.0 |
125.0 |
241.6 |
13 |
Anze Damjan (Słowenia) |
127.0 |
129.5 |
240.2 |
14 |
Stefan Kaiser (Austria) |
127.0 |
128.5 |
236.9 |
15 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
123.5 |
130.5 |
235.7 |
16 |
Julian Musiol (Niemcy) |
127.5 |
125.0 |
232.0 |
17 |
Lukas Hlava (Czechy) |
129.0 |
123.0 |
231.6 |
18 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
129.0 |
123.0 |
229.6 |
19 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
128.0 |
122.0 |
228.5 |
20 |
Krystian Długopolski (Polska) |
124.5 |
127.5 |
227.1 |
|
Florian Liegl (Austria) |
125.0 |
127.0 |
227.1 |
22 |
Primoz Roglic (Słowenia) |
128.5 |
120.5 |
225.7 |
23 |
Nicolas Mayer (Francja) |
128.0 |
123.0 |
225.3 |
24 |
Tomisław Tajner (Polska) |
126.5 |
122.0 |
223.8 |
25 |
Anze Obreza (Słowenia) |
122.5 |
122.5 |
217.5 |
26 |
Evgeni Plekhov (Rosja) |
126.5 |
120.0 |
217.2 |
27 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
126.0 |
119.0 |
213.5 |
28 |
Jure Radelj (Słowenia) |
123.5 |
115.0 |
202.8 |
29 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
122.0 |
112.5 |
196.6 |
30 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
124.5 |
111.5 |
194.8 |
31 |
Andreas Aren (Szwecja) |
122.5 |
|
108.0 |
|
Andreas Wank (Niemcy) |
122.5 |
|
108.0 |
33 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
122.0 |
|
107.6 |
34 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
123.5 |
|
107.3 |
35 |
Wojciech Skupień (Polska) |
122.0 |
|
106.1 |
36 |
Benjamin Bourqui (Francja) |
121.0 |
|
104.3 |
37 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
121.0 |
|
103.8 |
38 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
120.0 |
|
102.5 |
39 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
119.5 |
|
100.6 |
40 |
Michele Liva (Włochy) |
118.5 |
|
99.8 |
41 |
Jakob Grimholm (Szwecja) |
118.0 |
|
98.4 |
42 |
Marcin Bachleda (Polska) |
117.0 |
|
96.6 |
43 |
Andre Wolfram (Niemcy) |
116.5 |
|
95.7 |
44 |
Simone Morassi (Włochy) |
115.0 |
|
93.0 |
|
Vlastibor Sedlak (Czechy) |
115.0 |
|
93.0 |
46 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
114.0 |
|
90.2 |
47 |
Illimar Parn (Estonia) |
113.0 |
|
88.9 |
48 |
Mats Piho (Estonia) |
112.0 |
|
87.6 |
49 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
111.5 |
|
86.2 |
50 |
Kristjan Eljand (Estonia) |
110.0 |
|
82.5 |
51 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
111.0 |
|
82.3 |
52 |
Felix Brodauf (Niemcy) |
107.0 |
|
76.1 |
53 |
Damien Maitre (Francja) |
107.5 |
|
73.5 |
54 |
Jeffrey Denney jr. (USA) |
102.0 |
|
65.6 |
55 |
Marco Beltrame (Włochy) |
101.0 |
|
64.3 |
56 |
Stefano Chiapolino (Włochy) |
99.0 |
|
59.2 |
57 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
|
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |