Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Rafał Śliż (Polska) |
109.0 |
110.0 |
263.7 |
2 |
Peter Prevc (Słowenia) |
105.5 |
109.0 |
258.6 |
3 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
105.0 |
107.0 |
252.6 |
4 |
Jaka Hvala (Słowenia) |
107.0 |
106.0 |
251.4 |
5 |
Lukas Hlava (Czechy) |
106.5 |
106.5 |
249.9 |
6 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
106.5 |
107.5 |
249.7 |
7 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
103.5 |
107.5 |
249.3 |
|
Lukas Mueller (Austria) |
103.5 |
107.5 |
249.3 |
9 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
104.0 |
108.5 |
249.0 |
10 |
Julian Musiol (Niemcy) |
104.0 |
109.0 |
248.9 |
11 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
104.0 |
107.5 |
248.2 |
12 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
107.5 |
102.5 |
246.0 |
13 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
104.0 |
105.5 |
245.6 |
14 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
105.0 |
105.5 |
245.4 |
15 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
102.5 |
107.5 |
245.0 |
16 |
Ziga Mandl (Słowenia) |
103.0 |
105.5 |
243.3 |
17 |
Balthasar Schneider (Austria) |
104.0 |
105.0 |
243.2 |
18 |
Andreas Wank (Niemcy) |
105.0 |
105.5 |
242.9 |
19 |
Maciej Kot (Polska) |
102.5 |
105.0 |
242.5 |
20 |
Robert Johansson (Norwegia) |
103.5 |
104.5 |
242.4 |
21 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
102.0 |
105.0 |
241.6 |
22 |
Luka Leban (Słowenia) |
104.0 |
102.0 |
239.3 |
23 |
Jan Matura (Czechy) |
101.5 |
104.5 |
238.3 |
24 |
Nicolas Fettner (Austria) |
101.5 |
103.5 |
236.0 |
25 |
Alessio de Crignis (Włochy) |
105.0 |
102.0 |
235.6 |
26 |
Olli Muotka (Finlandia) |
104.0 |
102.5 |
234.2 |
27 |
Marc Krauspenhaar (Niemcy) |
102.5 |
102.0 |
233.6 |
28 |
Saso Tadic (Słowenia) |
102.0 |
101.5 |
232.8 |
29 |
Dawid Kowal (Polska) |
102.0 |
99.5 |
229.2 |
30 |
Jernej Kosnjek (Słowenia) |
103.0 |
97.0 |
223.5 |
31 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
101.5 |
116.2 |
|
32 |
David Unterberger (Austria) |
101.5 |
115.2 |
|
|
Diego Dellasega (Włochy) |
101.5 |
115.2 |
|
34 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
101.0 |
114.3 |
|
|
Andre Fredheim (Norwegia) |
101.0 |
114.3 |
|
|
Andreas Vilberg (Norwegia) |
101.0 |
114.3 |
|
37 |
Robert Kuban (Czechy) |
100.5 |
113.4 |
|
38 |
Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia) |
100.5 |
112.9 |
|
39 |
Danny Queck (Niemcy) |
100.0 |
112.5 |
|
|
Olli Pekkala (Finlandia) |
100.0 |
112.5 |
|
|
Andraz Pograjc (Słowenia) |
100.0 |
112.5 |
|
|
Mika Kauhanen (Finlandia) |
100.0 |
112.5 |
|
43 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
100.5 |
111.4 |
|
44 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
99.5 |
110.6 |
|
45 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
99.5 |
110.1 |
|
46 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
99.0 |
109.7 |
|
|
Nicholas Fairall (USA) |
99.0 |
109.7 |
|
48 |
Vladimir Zografski (Bułgaria) |
99.0 |
108.7 |
|
49 |
Michael Hayboeck (Austria) |
98.5 |
108.3 |
|
50 |
Nico Faller (Niemcy) |
98.0 |
107.4 |
|
51 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
97.5 |
106.5 |
|
52 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
97.0 |
105.6 |
|
53 |
Andreas Strolz (Austria) |
96.0 |
103.8 |
|
54 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
95.0 |
101.5 |
|
55 |
Michael J Glasder (USA) |
94.5 |
100.6 |
|
56 |
Georgiy Chervyakov (Rosja) |
94.0 |
99.7 |
|
57 |
Christopher Lamb (USA) |
89.5 |
89.6 |
|
|
Matus Mistrik (Słowacja) |
89.5 |
89.6 |
|
59 |
Sergey Bychkov (Rosja) |
88.0 |
87.4 |
|
60 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
89.0 |
85.2 |
|
61 |
Anders Fannemel (Norwegia) |
86.0 |
83.3 |
|
62 |
Andrew Bliss (USA) |
85.5 |
81.4 |
|
63 |
Simone Morassi (Włochy) |
77.0 |
61.6 |
|
64 |
Martin Plhal (Czechy) |
59.0 |
4.2 |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontyn. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |