Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Magdalena Schnurr (Niemcy) |
83.0 |
84.0 |
223.5 |
2 |
Anette Sagen (Norwegia) |
83.0 |
83.5 |
222.5 |
3 |
Ulrike Graessler (Niemcy) |
83.0 |
83.5 |
220.5 |
4 |
Daniela Iraschko (Austria) |
82.0 |
80.5 |
214.5 |
5 |
Nata De Leeuw (Kanada) |
81.0 |
80.0 |
209.5 |
6 |
Helena Olsson Smeby (Norwegia) |
79.5 |
82.0 |
207.0 |
|
Maja Vtic (Słowenia) |
79.5 |
80.0 |
207.0 |
8 |
Line Jahr (Norwegia) |
78.5 |
80.5 |
206.5 |
9 |
Jenna Mohr (Niemcy) |
78.5 |
82.5 |
206.0 |
10 |
Evelyn Insam (Włochy) |
78.5 |
79.0 |
200.0 |
11 |
Coline Mattel (Francja) |
77.0 |
79.0 |
196.5 |
12 |
Jacqueline Seifriedsberger (Austria) |
77.0 |
78.5 |
191.5 |
13 |
Spela Rogelj (Słowenia) |
77.0 |
76.0 |
189.5 |
14 |
Atsuko Tanaka (Kanada) |
75.0 |
75.5 |
182.5 |
15 |
Eva Logar (Słowenia) |
74.0 |
76.0 |
180.0 |
16 |
Manja Pograjc (Słowenia) |
74.5 |
74.0 |
179.5 |
17 |
Barbara Klinec (Słowenia) |
72.5 |
76.0 |
177.5 |
18 |
Bigna Windmueller (Szwajcaria) |
73.5 |
73.0 |
175.5 |
19 |
Sabrina Windmueller (Szwajcaria) |
73.5 |
73.0 |
174.5 |
20 |
Simona Senoner (Włochy) |
73.0 |
73.5 |
172.0 |
21 |
Barbara Stuffer (Włochy) |
72.0 |
73.5 |
170.5 |
22 |
Caroline Espiau (Francja) |
72.0 |
70.5 |
164.5 |
23 |
Michaela Dolezalova (Czechy) |
67.5 |
71.0 |
155.0 |
24 |
Katharina Keil (Austria) |
70.5 |
68.0 |
151.5 |
25 |
Anja Tepes (Słowenia) |
68.5 |
68.5 |
150.5 |
|
Roberta D'Agostina (Włochy) |
70.5 |
67.0 |
150.5 |
27 |
Lucie Mikova (Czechy) |
68.0 |
66.5 |
145.5 |
28 |
Silje Sprakehaug (Norwegia) |
66.0 |
68.5 |
143.5 |
29 |
Julia Kykkaenen (Finlandia) |
65.5 |
69.0 |
142.5 |
30 |
Vladena Pustkova (Czechy) |
66.5 |
65.5 |
137.0 |
31 |
Monika Planinc (Słowenia) |
65.5 |
65.5 |
|
32 |
Nadine Kostner (Włochy) |
57.5 |
50.5 |
|
33 |
Gabi Robnik (Słowenia) |
57.5 |
47.5 |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |