fan skoków85Klasyfikacja medalowa Niemców, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Richard Freitag 40 (9 20 11)
2.Martin Schmitt 31 (6 10 15)
3.Michael Uhrmann 31 (6 8 17)
4.Andreas Wellinger 30 (10 15 5)
5.Severin Freund 30 (9 14 7)
6.Andreas Wank 24 (5 10 9)
7.Michael Neumayer 23 (6 8 9)
8.Markus Eisenbichler 16 (5 9 2)
9.Sven Hannawald 15 (5 3 7)
10.Christoph Duffner 15 (4 4 7)
11.Stephan Leyhe 13 (3 8 2)
12.Dieter Thoma 11 (2 4 5)
13.Karl Geiger 10 (2 5 3)
14.Jens Weissflog 10 (2 4 4)
15.Hansjoerg Jaekle 9 (4 3 2)
16.Georg Spaeth 9 (2 3 4)
17.Carina Vogt 6 (4 0 2)
18.Alexander Herr 6 (3 0 3)
19.Maximilian Mechler 6 (1 2 3)
20.Stephan Hocke 6 (1 1 4)
21.Marinus Kraus 5 (2 3 0)
22.Gerd Siegmund 5 (1 2 2)
23.Ulrike Graessler 5 (1 1 3)
24.Katharina Althaus 4 (3 1 0)
25.Svenja Wuerth 3 (2 0 1)
26.Pascal Bodmer 3 (1 2 0)
27.Juliane Seyfarth 2 (2 0 0)
28.Ralf Gebstedt 2 (0 2 0)
29.Frank Loeffler 2 (0 0 2)
Joerg Ritzerfeld 2 (0 0 2)
31.Ramona Straub 1 (1 0 0)
David Siegel 1 (1 0 0)
Anna Rupprecht 1 (1 0 0)
34.Andreas Scherer 1 (0 1 0)
Pius Paschke 1 (0 1 0)
36.Heiko Hunger 1 (0 0 1)
Andre Kiesewetter 1 (0 0 1)
Tobias Bogner 1 (0 0 1)
Felix Schoft 1 (0 0 1)
Vogt awansowała z 20. miejsca na 17. miejsce wyprzedzając: Hockego, Mechlera i Herra; Anna Rupprecht po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 30. miejsce przed: Schoftem, Bognerem, Kiesewetterem, Hungerem, Paschke i Schererem, a wspólnie z: Siegelem i Straub; Seyfarth awansowała z 30. miejsca na 27. miejsce wyprzedzając: Siegela, Straub, Ritzerfelda, Loefflera i Gebstedta; Althaus umocniła się na 24. miejscu.
(29.04.2019, 00:39)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Słoweńców i Słowenek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Peter Prevc 24 (10 4 10)
2.Robert Kranjec 24 (9 5 10)
3.Jurij Tepes 21 (10 4 7)
4.Jernej Damjan 12 (2 2 8)
5.Jaka Hvala 7 (3 1 3)
6.Domen Prevc 6 (1 2 3)
7.Primoz Peterka 5 (0 2 3)
8.Anze Semenic 4 (1 2 1)
9.Nejc Dezman 3 (1 1 1)
10.Jure Sinkovec 3 (1 0 2)
11.Rok Benkovic 3 (0 1 2)
12.Ema Klinec 2 (0 2 0)
Jerneja Brecl 2 (0 2 0)
Spela Rogelj 2 (0 2 0)
Nika Kriznar 2 (0 2 0)
Ursa Bogataj 2 (0 2 0)
17.Peter Zonta 2 (0 1 1)
Matjaz Pungertar 2 (0 1 1)
19.Damjan Fras 2 (0 0 2)
20.Robert Hrgota 1 (1 0 0)
Andraz Pograjc 1 (1 0 0)
22.Igor Medved 1 (0 1 0)
Maja Vitic 1 (0 1 0)
Katja Pozun 1 (0 1 0)
Anze Lanisek 1 (0 1 0)
26.Robert Meglic 1 (0 0 1)
Matjaz Zupan 1 (0 0 1)
Urban Franc 1 (0 0 1)
Samo Gostisa 1 (0 0 1)
Jure Bogataj 1 (0 0 1)
Tilen Bartol 1 (0 0 1)
Brecl awansowała z 18. miejsca na 12. miejsce wyprzedzając: Laniska, Pozun, Vitic, Medveda, Pograjca, Hrgotę, Frasa, Pungertara i Zontę, a wspólnie z: Klinec, Rogelj, Kriznar i Ursą Bogataj; Rogelj awansowała z 18. miejsca na 12. miejsce wyprzedzając: Laniska, Pozun, Vitic, Medveda, Pograjca, Hrgotę, Frasa, Pungertara i Zontę, a wspólnie z: Klinec, Brecl, Kriznar i Ursą Bogataj; Kriznar awansowała z 18. miejsca na 12. miejsce wyprzedzając: Laniska, Pozun, Vitic, Medveda, Pograjca, Hrgotę, Frasa, Pungertara i Zontę, a wspólnie z: Klinec, Brecl, Rogelj i Ursą Bogataj; Ursa Bogataj awansowała z 18. miejsca na 12. miejsce wyprzedzając: Laniska, Pozun, Vitic, Medveda, Pograjca, Hrgotę, Frasa, Pungertara i Zontę, a wspólnie z: Klinec, Brecl, Rogelj i Kriznar.
(29.04.2019, 00:23)
fan skoków85Poprawiona klasyfikacja medalowa Austriaków i Austriaczek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Thomas Morgenstern 54 (34 12 8)
2.Gregor Schlierenzauer 53 (30 14 9)
3.Wolfgang Loitzl 43 (21 10 12)
4.Andreas Kofler 36 (26 5 5)
5.Martin Koch 33 (19 9 5)
6.Andreas Widhoelzl 30 (11 9 10)
7.Michael Hayboeck 26 (4 9 13)
8.Martin Hoellwarth 25 (11 6 8)
9.Stefan Kraft 24 (3 9 12)
10.Stefan Horngacher 21 (6 6 9)
11.Andreas Goldberger 19 (5 6 8)
12.Manuel Fettner 16 (5 4 7)
13.Reinhard Schwarzenberger 9 (3 3 3)
14.Andreas Felder 7 (3 3 1)
15.Ernst Vettori 7 (3 2 2)
Heinz Kuttin 7 (3 2 2)
17.Jacqueline Seifredsberger 7 (1 4 2)
18.Thomas Diethart 6 (2 2 2)
19.Manuel Poppinger 6 (0 2 4)
20.Daniela Iraschko 5 (1 3 1)
21.Werner Rathmayr 4 (3 1 0)
22.Christian Moser 4 (1 2 1)
23.Florian Liegl 3 (1 0 2)
24.Daniel Huber 3 (0 2 1)
Chiara Hoelzl 3 (0 2 1)
26.David Zauner 3 (0 1 2)
Clemens Aigner 3 (0 1 2)
28.Markus Eggenhofer 2 (1 0 1)
29.Armin Kogler 2 (0 2 0)
30.Eva Pinkelnig 2 (0 1 1)
31.Stefan Thurnbichler 2 (0 0 2)
32.Christian Nagiller 1 (1 0 0)
Arthur Pauli 1 (1 0 0)
Markus Schiffner 1 (1 0 0)
35.Hans Wallner 1 (0 1 0)
Hubert Neuper 1 (0 1 0)
Gunther Stranner 1 (0 1 0)
Jan Hoerl 1 (0 1 0)
39.Richard Schallert 1 (0 0 1)
Franz Neulaendtner 1 (0 0 1)
Florian Schabereiter 1 (0 0 1)
Lisa Eder 1 (0 0 1)
Seifriedsberger awansowała z 18. miejsca na 17. miejsce wyprzedzając: Dietharta; Lisa Eder po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 39. miejsce wspólnie z: Schabereiterem, Neulaendtnerem i Schallertem; Hoelzl awansowała z 28. miejsca na 24. miejsce wyprzedzając: Koglera, Eggenhofera, Aignera i Zaunera, a zrównując się z: Huberem; Pinkelnig awansowała z 34. miejsca na 30. miejsce wyprzedzając: Hoerla, Strannera, Neupera, Wallnera, Schiffnera, Pauliego, Nagillera i Thurnbichlera.
(28.04.2019, 23:59)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Austriaków, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Thomas Morgenstern 54 (34 12 8)
2.Gregor Schlierenzauer 53 (30 14 9)
3.Wolfgang Loitzl 43 (21 10 12)
4.Andreas Kofler 36 (26 5 5)
5.Martin Koch 33 (19 9 5)
6.Andreas Widhoelzl 30 (11 9 10)
7.Michael Hayboeck 26 (4 9 13)
8.Martin Hoellwarth 25 (11 6 8)
9.Stefan Kraft 24 (3 9 12)
10.Stefan Horngacher 21 (6 6 9)
11.Andreas Goldberger 19 (5 6 8)
12.Manuel Fettner 16 (5 4 7)
13.Reinhard Schwarzenberger 9 (3 3 3)
14.Andreas Felder 7 (3 3 1)
15.Ernst Vettori 7 (3 2 2)
Heinz Kuttin 7 (3 2 2)
17.Jacqueline Seifredsberger 7 (1 4 2)
18.Thomas Diethart 6 (2 2 2)
19.Manuel Poppinger 6 (0 2 4)
20.Daniela Iraschko 5 (1 3 1)
21.Werner Rathmayr 4 (3 1 0)
22.Christian Moser 4 (1 2 1)
23.Florian Liegl 3 (1 0 2)
24.Daniel Huber 3 (0 2 1)
Chiara Hoelzl 3 (0 2 1)
26.David Zauner 3 (0 1 2)
Clemens Aigner 3 (0 1 2)
28.Markus Eggenhofer 2 (1 0 1)
29.Armin Kogler 2 (0 2 0)
30.Eva Pinkelnig 2 (0 1 1)
30.Stefan Thurnbichler 2 (0 0 2)
31.Christian Nagiller 1 (1 0 0)
Arthur Pauli 1 (1 0 0)
Markus Schiffner 1 (1 0 0)
34.Hans Wallner 1 (0 1 0)
Hubert Neuper 1 (0 1 0)
Gunther Stranner 1 (0 1 0)
Jan Hoerl 1 (0 1 0)
39.Richard Schallert 1 (0 0 1)
Franz Neulaendtner 1 (0 0 1)
Florian Schabereiter 1 (0 0 1)
Lisa Eder 1 (0 0 1)
Seifriedsberger awansowała z 18. miejsca na 17. miejsce wyprzedzając: Dietharta; Lisa Eder po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 39. miejsce wspólnie z: Schabereiterem, Neulaendtnerem i Schallertem; Hoelzl awansowała z 28. miejsca na 24. miejsce wyprzedzając: Koglera, Eggenhofera, Aignera i Zaunera, a zrównując się z: Huberem; Pinkelnig awansowała z 34. miejsca na 30. miejsce wyprzedzając: Hoerla, Strannera, Neupera, Wallnera, Schiffnera, Pauliego, Nagillera i Thurnbichlera.
(28.04.2019, 23:58)
fan skoków85Najlepsze w poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Vogt, 2.Seifriedsberger, 3.Stroem, 4.Maruyama, 5.Brecl, 6.Kustova, 7.Lemare, 8.Gianmoena, 9.Blazkova i 10.Sankey.
Grupa II:
1.Rupprecht, 2.Shypneva, 3.Rogelj, 4.Seto, 4.Morat, 6.Runggaldier, 7.Braaten, 8.Eder, 9.Geraghty- Moats i 10.Krepelkova.
Grupa III:
1.Kriznar, 2.Hoelzl, 3.Seyfarth, 4.Tikhonova, 5.Ito, 6.Opseth, 7.Avocat Gros, 8.Sieff, 9.Pesatova, 10.Lussi.
Grupa IV:
1.Takanashi, 2.Althaus, 3.Bogataj, 4.Lundby, 5.Pinkelnig, 6.Malsiner, 7.Iakovleva, 8.Pagnier, 9.Englund i 10.Indrackova.
(28.04.2019, 23:47)
fan skoków85Kolejka VIII:
1.Niemcy 1001,3 pkt.
2.Słowenia 975,9 pkt.
3.Austria 936,9 pkt.
4.Japonia 934,3 pkt.
5.Rosja 914,6 pkt.
6.Norwegia 909,9 pkt.
7.Francja 838,0 pkt.
8.Włochy 776,0 pkt.
9.Czechy 374,2 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 362,1 pkt.
(28.04.2019, 23:28)
fan skoków85Kolejka VII:
1.Niemcy 870,6 pkt.
2.Słowenia 846,3 pkt.
3.Austria 809,8 pkt.
4.Japonia 805,4 pkt.
5.Rosja 792,2 pkt.
6.Norwegia 782,1 pkt.
7.Francja 731,2 pkt.
8.Włochy 654,0 pkt.
9.Czechy 374,2 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 362,1 pkt.
(28.04.2019, 23:25)
fan skoków85Kolejka VI:
1.Niemcy 741,8 pkt.
2.Słowenia 706,8 pkt.
3.Austria 687,2 pkt.
4.Japonia 685,1 pkt.
5.Rosja 673,0 pkt.
6.Norwegia 667,1 pkt.
7.Francja 627,2 pkt.
8.Włochy 587,1 pkt.
9.Czechy 374,2 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 362,1 pkt.
(28.04.2019, 23:21)
fan skoków85Kolejka V:
1.Niemcy 624,4 pkt.
2.Słowenia 593,2 pkt.
3.Austria 590,6 pkt.
4.Norwegia 585,0 pkt.
5.Japonia 584,1 pkt.
6.Rosja 554,2 pkt.
7.Francja 522,6 pkt.
8.Włochy 483,4 pkt.
9.Czechy 374,2 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 362,1 pkt.
(28.04.2019, 23:18)
fan skoków85Kolejka IV:
1.Niemcy 498,4 pkt.
2.Słowenia 485,4 pkt.
3.Japonia 472,9 pkt.
4.Austria 470,7 pkt.
5.Norwegia 464,9 pkt.
6.Rosja 457,1 pkt.
7.Francja 432,9 pkt.
8.Włochy 390,1 pkt.
9.Czechy 374,2 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 362,1 pkt.
(28.04.2019, 23:13)
fan skoków85Kolejka III:
1.Niemcy 367,9 pkt.
2.Słowenia 358,5 pkt.
3.Austria 346,0 pkt.
4.Norwegia 339,1 pkt.
5.Japonia 337,4 pkt.
6.Rosja 334,5 pkt.
7.Francja 322,2 pkt.
8.Czechy 276,1 pkt.
9.Włochy 263,1 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 259,3 pkt.
(28.04.2019, 23:08)
fan skoków85Kolejka II:
1.Niemcy 248,9 pkt.
2.Słowenia 229,8 pkt.
3.Japonia 228,0 pkt.
4.Norwegia 227,1 pkt.
5.Rosja 218,8 pkt.
6.Francja 218,1 pkt.
7.Austria 216,9 pkt.
8.Włochy 189,2 pkt.
9.Czechy 176,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 170,6 pkt.
(28.04.2019, 23:03)
fan skoków85Wyniki po poszczególnych kolejkach:
Kolejka I:
1.Niemcy 124,6 pkt.
2.Austria 121,0 pkt.
3.Norwegia 115,9 pkt.
4.Słowenia 114,5 pkt.
5.Japonia 112,7 pkt.
6.Francja 106,4 pkt.
7.Rosja 104,3 pkt.
8.Włochy 95,5 pkt.
9.Czechy 93,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 81,6 pkt.
(28.04.2019, 22:43)
DojczBoya Ingebjoerg Saglien Braaten co znowu? 2x na 4 łapy lądowała?
(10.02.2019, 00:05)
cedrykKonkurs drużynowy bab z taką samą ilością reprezentacji co męskie drużynówki, porażka
(09.02.2019, 16:13)