Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019
30.11.2018 17:30 Lillehammer Norwegia HS-98 Lill. Triple, nocny
01.12.2018 17:15 Lillehammer Norwegia HS-98 Lill. Triple, nocny
02.12.2018 12:45 Lillehammer Norwegia HS-140 Lill. Triple
09.12.2018 10:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
15.12.2018 11:00 Premanon Francja HS-90
16.12.2018 11:00 Premanon Francja HS-90
12.01.2019 08:30 Sapporo Japonia HS-137 nocny
13.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
18.01.2019 09:00 Zao Japonia HS-102 nocny
19.01.2019 09:00 Zao Japonia HS-102 nocny, druż.
20.01.2019 08:00 Zao Japonia HS-102 nocny
26.01.2019 12:30 Rasnov Rumunia HS-97
27.01.2019 12:30 Rasnov Rumunia HS-97
02.02.2019 14:15 Hinzenbach Austria HS-90
03.02.2019 14:15 Hinzenbach Austria HS-90
08.02.2019 14:00 Ljubno Słowenia HS-94
09.02.2019 14:00 Ljubno Słowenia HS-94 druż.
10.02.2019 14:00 Ljubno Słowenia HS-94
16.02.2019 13:00 Oberstdorf Niemcy HS-137
17.02.2019 13:00 Oberstdorf Niemcy HS-137
10.03.2019 10:00 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air
12.03.2019 20:00 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, nocny
14.03.2019 14:00 Trondheim Norwegia HS-140 Raw Air
16.03.2019 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
17.03.2019 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
23.03.2019 14:00 Czajkowski Rosja HS-102 Blue Bird
24.03.2019 10:00 Czajkowski Rosja HS-140 Blue Bird, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1909  
2 Katharina Althaus Niemcy 1493 -416
3 Juliane Seyfarth Niemcy 1451 -458
4 Sara Takanashi Japonia 1190 -719
5 Nika Kriznar Słowenia 826 -1083
6 Eva Pinkelnig Austria 825 -1084
7 Anna Odine Stroem Norwegia 717 -1192
8 Daniela Iraschko-Stolz Austria 701 -1208
9 Carina Vogt Niemcy 686 -1223
10 Chiara Hoelzl Austria 644 -1265
11 Ursa Bogataj Słowenia 627 -1282
12 Yuki Ito Japonia 571 -1338
13 Lidiia Iakovleva Rosja 509 -1400
14 Ramona Straub Niemcy 449 -1460
15 Sofia Tikhonova Rosja 399 -1510
16 Silje Opseth Norwegia 381 -1528
17 Jacqueline Seifriedsberger Austria 360 -1549
18 Lara Malsiner Włochy 359 -1550
19 Alexandra Kustova Rosja 346 -1563
20 Nozomi Maruyama Japonia 283 -1626
21 Spela Rogelj Słowenia 228 -1681
22 Yuka Seto Japonia 217 -1692
23 Elena Runggaldier Włochy 215 -1694
24 Ema Klinec Słowenia 214 -1695
25 Anna Rupprecht Niemcy 209 -1700
26 Jerneja Brecl Słowenia 187 -1722
27 Kaori Iwabuchi Japonia 142 -1767
28 Lucile Morat Francja 105 -1804
29 Julia Kykkänen Finlandia 104 -1805
30 Josephine Pagnier Francja 94 -1815
31 Lea Lemare Francja 93 -1816
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 93 -1816
33 Anna Shpynyeva Rosja 88 -1821
34 Svenja Wuerth Niemcy 87 -1822
35 Maja Vtic Słowenia 75 -1834
36 Xueyao Li Chiny 57 -1852
37 Katra Komar Słowenia 44 -1865
38 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 36 -1873
  Pauline Hessler Niemcy 36 -1873
40 Nita Englund USA 31 -1878
41 Ksenia Kablukova Rosja 30 -1879
42 Irina Avvakumova Rosja 29 -1880
43 Oceane Avocat Gros Francja 22 -1887
44 Lisa Eder Austria 12 -1897
45 Julia Clair Francja 9 -1900
  Kamila Karpiel Polska 9 -1900
47 Misaki Shigeno Japonia 8 -1901
  Kinga Rajda Polska 8 -1901
49 Agnes Reisch Niemcy 6 -1903
  Stepanka Ptackova Czechy 6 -1903
  Karolina Indrackova Czechy 6 -1903
52 Haruka Iwasa Japonia 5 -1904
53 Natalie Eilers Kanada 4 -1905
54 Shihori Oi Japonia 3 -1906
  Selina Freitag Niemcy 3 -1906
56 Nina Lussi USA 2 -1907
  Aleksandra Barantceva Rosja 2 -1907
58 Zdenka Pesatova Czechy 1 -1908
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 5220  
2 Norwegia Norwegia 3443 -1777
3 Austria Austria 3192 -2028
4 Japonia Japonia 2969 -2251
5 Słowenia Słowenia 2751 -2469
6 Rosja Rosja 1753 -3467
7 Włochy Włochy 624 -4596
8 Francja Francja 423 -4797
9 USA USA 133 -5087
10 Chiny Chiny 107 -5113
11 Finlandia Finlandia 104 -5116
12 Rumunia Rumunia 93 -5127
13 Polska Polska 17 -5203
14 Czechy Czechy 13 -5207
15 Kanada Kanada 4 -5216
Wyniki konkursów
30.11.2018 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
01.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Lidiia Iakovleva (Rosja)
02.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
15.12.2018 Premanon Francja HS-90
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
16.12.2018 Premanon Francja HS-90
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
12.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
13.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
18.01.2019 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
19.01.2019 Zao Japonia HS-102
Zwycięzcy: Niemcy
20.01.2019 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
26.01.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
27.01.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
02.02.2019 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
03.02.2019 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
08.02.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
09.02.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzcy: Niemcy
10.02.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
16.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
17.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
10.03.2019 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.03.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
14.03.2019 Trondheim Norwegia HS-138
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
16.03.2019 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
17.03.2019 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
23.03.2019 Czajkowski Rosja HS-102
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
24.03.2019 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Katharina Althaus
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich