Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Florian Horst (Niemcy) |
105.0 |
104.5 |
280.0 |
2 |
Jernej Kosnjek (Słowenia) |
102.0 |
106.5 |
275.0 |
3 |
Elias Pfannenstill (Austria) |
104.0 |
101.0 |
271.0 |
4 |
Mark Krauspenhaar (Niemcy) |
102.0 |
103.0 |
269.5 |
5 |
Jonas Faller (Niemcy) |
100.5 |
103.0 |
266.5 |
6 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
100.5 |
101.5 |
263.5 |
7 |
Thomas Diethart (Austria) |
101.5 |
100.5 |
263.0 |
8 |
Felix Brodauf (Niemcy) |
100.0 |
102.0 |
258.5 |
9 |
Dejan Judez (Słowenia) |
96.0 |
105.5 |
257.0 |
10 |
David Winkler (Niemcy) |
97.5 |
102.0 |
255.5 |
|
Stephen Leyhe (Niemcy) |
102.0 |
98.5 |
255.5 |
|
Benedikt Wider (Niemcy) |
98.0 |
100.5 |
255.5 |
13 |
Nejc Frank (Słowenia) |
94.0 |
102.0 |
248.0 |
14 |
Jens Kratzel (Niemcy) |
98.0 |
97.0 |
246.5 |
15 |
Jan Ziobro (Polska) |
98.5 |
96.5 |
245.5 |
16 |
Artur Kukuła (Polska) |
96.0 |
98.0 |
245.0 |
17 |
Kamil Skrobot (Polska) |
91.5 |
102.0 |
244.5 |
18 |
Jan Jeske (Niemcy) |
95.0 |
100.5 |
243.0 |
19 |
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki (Polska) |
95.5 |
98.0 |
242.5 |
20 |
Markus Schiffner (Austria) |
91.0 |
102.0 |
242.0 |
21 |
Sebastian Sperl (Austria) |
93.0 |
99.0 |
241.5 |
22 |
Nico Polichronidis (Niemcy) |
93.5 |
98.5 |
238.5 |
23 |
Primoz Zupan (Słowenia) |
97.0 |
94.0 |
238.0 |
24 |
Stefan Lechner (Austria) |
96.0 |
94.0 |
237.5 |
25 |
Dominik Maier (Niemcy) |
94.5 |
95.5 |
235.5 |
|
Kamil Kowal (Polska) |
91.5 |
98.0 |
235.5 |
27 |
Lukas Dilitz (Austria) |
95.5 |
101.0 |
229.0 |
28 |
Christian Reiter (Austria) |
94.0 |
92.0 |
225.5 |
29 |
Adrian Brueck (Niemcy) |
92.0 |
93.0 |
224.0 |
30 |
Blake Hughes (USA) |
91.0 |
92.5 |
220.0 |
31 |
Mateusz Cieślar (Polska) |
91.5 |
90.5 |
215.0 |
32 |
Matj Dobovsek (Słowenia) |
98.0 |
66.0 |
152.5 |
33 |
Matjaz Pungertar (Słowenia) |
90.0 |
106.5 |
|
|
Andrew Bliss (USA) |
90.0 |
106.5 |
|
35 |
Julian Heidler (Niemcy) |
90.0 |
105.5 |
|
36 |
Steven Regenbogen (Niemcy) |
86.5 |
98.5 |
|
37 |
Michael Zachrau (Niemcy) |
84.0 |
93.5 |
|
38 |
Daniel Kuehn (Niemcy) |
84.0 |
92.5 |
|
39 |
Aleksandr Hancharou (Białoruś) |
83.5 |
91.0 |
|
40 |
Florian Menz (Niemcy) |
82.0 |
88.0 |
|
41 |
Alexander von Darl (Niemcy) |
81.0 |
87.0 |
|
|
Andre Wolfram (Niemcy) |
81.5 |
87.0 |
|
43 |
Peter Frenette (USA) |
79.5 |
83.0 |
|
44 |
Kairo Sillaste (Estonia) |
75.5 |
72.5 |
|
45 |
Siim-Tanel Sammelselg (Estonia) |
71.0 |
63.5 |
|
46 |
Brian Wallace (USA) |
71.0 |
60.5 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |