Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Julian Musiol (Niemcy) |
92.5 |
96.0 |
248.0 |
2 |
Arthur Pauli (Austria) |
98.0 |
94.5 |
247.5 |
3 |
Morten Solem (Norwegia) |
93.5 |
95.0 |
246.0 |
|
Evgeni Plekhov (Rosja) |
94.0 |
95.5 |
246.0 |
5 |
Roland Mueller (Austria) |
91.0 |
94.5 |
239.0 |
6 |
Pavel Karelin (Rosja) |
89.5 |
93.5 |
232.0 |
7 |
Tomisław Tajner (Polska) |
88.5 |
93.5 |
231.0 |
8 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
85.0 |
97.0 |
230.0 |
9 |
Balthasar Schneider (Austria) |
90.5 |
92.5 |
228.0 |
10 |
Kimmo Yliriesto (Finlandia) |
88.5 |
89.5 |
223.0 |
11 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
93.5 |
84.0 |
220.0 |
|
Henning Stensrud (Norwegia) |
88.5 |
90.0 |
220.0 |
13 |
Manuel Fettner (Austria) |
87.5 |
88.5 |
219.5 |
14 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
85.5 |
90.5 |
215.0 |
|
Georg Späth (Niemcy) |
87.5 |
88.0 |
215.0 |
16 |
Martin Cikl (Czechy) |
87.0 |
87.5 |
214.5 |
17 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
90.0 |
85.0 |
214.0 |
18 |
Mathias Hafele (Austria) |
87.0 |
87.0 |
213.5 |
19 |
Sami Niemi (Finlandia) |
83.5 |
91.0 |
213.0 |
20 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
83.5 |
91.0 |
207.5 |
21 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
91.5 |
81.0 |
207.0 |
|
Robert Hrgota (Słowenia) |
82.5 |
90.0 |
207.0 |
23 |
Haakon Helgesen (Norwegia) |
82.0 |
90.0 |
206.0 |
24 |
Christian Bruder (Niemcy) |
83.5 |
86.5 |
201.5 |
25 |
Lukas Hlava (Czechy) |
84.5 |
85.0 |
200.5 |
26 |
Mark Krauspenhaar (Niemcy) |
83.0 |
86.5 |
199.0 |
27 |
Anze Damjan (Słowenia) |
84.5 |
81.5 |
193.5 |
28 |
Johan Erikson (Szwecja) |
87.5 |
79.5 |
191.0 |
29 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
83.5 |
76.0 |
175.0 |
30 |
Gerald Wambacher (Austria) |
84.5 |
71.0 |
170.5 |
31 |
Marcin Bachleda (Polska) |
82.0 |
|
94.0 |
|
Tomasz Pochwała (Polska) |
81.5 |
|
94.0 |
33 |
Primoz Roglic (Słowenia) |
81.5 |
|
93.5 |
|
Andre Wolfram (Niemcy) |
81.5 |
|
93.5 |
35 |
Benedikt V. Ascheraden (Niemcy) |
81.0 |
|
92.0 |
36 |
Rafał Śliż (Polska) |
81.0 |
|
91.0 |
|
Mitja Meznar (Słowenia) |
81.0 |
|
91.0 |
38 |
Stefan Kaiser (Austria) |
80.0 |
|
89.5 |
|
Jere Kykkänen (Finlandia) |
80.0 |
|
89.5 |
|
Maximilian Mechler (Niemcy) |
80.0 |
|
89.5 |
41 |
Damien Maitre (Francja) |
79.0 |
|
87.5 |
42 |
Erik Simon (Niemcy) |
78.5 |
|
87.0 |
43 |
Vlastibor Sedlak (Czechy) |
79.0 |
|
86.5 |
44 |
Krystian Długopolski (Polska) |
78.0 |
|
84.5 |
45 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
77.0 |
|
83.5 |
46 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
75.0 |
|
78.0 |
|
Michal Dolezal (Czechy) |
75.0 |
|
78.0 |
48 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
74.5 |
|
77.5 |
49 |
Anze Obreza (Słowenia) |
74.0 |
|
77.0 |
50 |
Yohann Morel (Francja) |
73.0 |
|
73.5 |
51 |
Sandro Steiner (Szwajcaria) |
70.5 |
|
69.0 |
52 |
Pierre Emanuel Robbe (Francja) |
69.5 |
|
62.0 |
53 |
Jure Radelj (Słowenia) |
66.0 |
|
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |