Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Maciej Kot (Polska) |
85.0 |
86.5 |
228.0 |
2 |
Gerald Wambacher (Austria) |
85.5 |
83.5 |
225.5 |
3 |
Nikolas Fettner (Austria) |
83.5 |
83.0 |
221.0 |
4 |
Pavel Karelin (Rosja) |
82.5 |
84.5 |
220.0 |
5 |
David Fallmann (Austria) |
81.0 |
85.0 |
218.5 |
|
Kamil Kowal (Polska) |
83.0 |
82.0 |
218.5 |
7 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
83.0 |
81.0 |
213.5 |
8 |
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki (Polska) |
81.5 |
83.5 |
211.5 |
9 |
Nicholas Fairall (USA) |
80.5 |
83.0 |
209.5 |
10 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
78.0 |
85.0 |
208.0 |
11 |
Jakub Kot (Polska) |
81.0 |
80.5 |
207.0 |
12 |
Dawid Kubacki (Polska) |
81.0 |
79.5 |
206.0 |
13 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
84.5 |
78.0 |
205.0 |
14 |
Markus Lechner (Austria) |
81.0 |
80.0 |
203.5 |
15 |
Paweł Słowiok (Polska) |
81.0 |
78.5 |
202.5 |
16 |
Stefan Innerwinkler (Austria) |
76.5 |
82.5 |
200.0 |
17 |
Jan Ziobro (Polska) |
81.0 |
78.5 |
199.0 |
18 |
Grzegorz Miętus (Polska) |
79.0 |
78.0 |
196.5 |
19 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
79.0 |
78.5 |
192.5 |
20 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
78.0 |
77.5 |
192.0 |
21 |
Martin Sutor (Słowacja) |
79.0 |
77.5 |
191.5 |
22 |
Pavel Farkas (Czechy) |
79.0 |
76.0 |
191.0 |
|
Andrzej Kos (Polska) |
77.5 |
77.0 |
191.0 |
24 |
Blake Hughes (USA) |
77.5 |
77.5 |
190.5 |
25 |
Vladimir Struhar (Czechy) |
77.5 |
77.0 |
190.0 |
26 |
Tomas Benes (Czechy) |
76.5 |
77.5 |
189.5 |
27 |
Kyle Lockhart (USA) |
77.5 |
76.5 |
188.5 |
|
Robert Kuban (Czechy) |
78.0 |
78.0 |
188.5 |
29 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
77.5 |
77.5 |
187.5 |
30 |
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
78.0 |
74.5 |
185.5 |
31 |
Mateusz Cieślar (Polska) |
76.0 |
|
92.0 |
|
Klemens Murańka (Polska) |
76.0 |
|
92.0 |
33 |
Volodymyr Veredyuk (Ukraina) |
76.0 |
|
91.0 |
|
Evan Bliss (USA) |
75.5 |
|
91.0 |
35 |
Jeffrey Denney jr. (USA) |
76.5 |
|
90.5 |
|
Hubert Blacha (Czechy) |
75.5 |
|
90.5 |
|
Tomasz Byrt (Polska) |
75.5 |
|
90.5 |
38 |
Andrzej Zapotoczny (Polska) |
75.0 |
|
89.5 |
|
Oleksiy Khomin (Ukraina) |
76.5 |
|
89.5 |
|
Kamil Skrobot (Polska) |
75.0 |
|
89.5 |
41 |
Lukas Berger (Czechy) |
75.5 |
|
89.0 |
42 |
Vaclav Storek (Czechy) |
74.5 |
|
88.0 |
|
Vitaliy Prokopyuk (Ukraina) |
75.0 |
|
88.0 |
44 |
Martin Plhal (Czechy) |
74.0 |
|
87.0 |
45 |
Kamil Czerwinka (Polska) |
74.0 |
|
86.0 |
46 |
Chingiz Nabiev (Kazachstan) |
73.0 |
|
85.5 |
47 |
Vladimir Rosko (Słowacja) |
73.0 |
|
85.0 |
|
Nazariy Prokopyuk (Ukraina) |
75.0 |
|
85.0 |
49 |
Vasiliy Tomilov (Rosja) |
73.5 |
|
84.5 |
50 |
Denis Buchelinkov (Kazachstan) |
73.5 |
|
84.0 |
|
Piotr Chowaniec (Polska) |
74.5 |
|
84.0 |
52 |
Robert Kartik (Słowacja) |
72.0 |
|
82.5 |
|
Josh Hanson (USA) |
72.0 |
|
82.5 |
54 |
Andrew Bliss (USA) |
72.0 |
|
82.0 |
55 |
Andrei Balazs (Rumunia) |
72.5 |
|
81.5 |
|
Mihai Damian (Rumunia) |
71.5 |
|
81.5 |
|
Mojmir Nosal (Słowacja) |
71.5 |
|
81.5 |
58 |
Alexey Pchelintsev (Kazachstan) |
71.0 |
|
80.0 |
59 |
Vasyl Zhurakivskyy (Ukraina) |
70.5 |
|
79.0 |
60 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
70.0 |
|
78.0 |
|
Bartłomiej Czernik (Polska) |
70.0 |
|
78.0 |
62 |
Denis Sindler (Słowacja) |
69.5 |
|
77.0 |
63 |
Evgeniy Khrabryeh (Białoruś) |
69.5 |
|
76.0 |
64 |
Andriy Parkhomchuk (Ukraina) |
68.0 |
|
74.0 |
65 |
Piotr Byrt (Polska) |
68.5 |
|
71.0 |
66 |
Aliaksei Muravitski (Białoruś) |
67.0 |
|
70.5 |
67 |
Serhei Honcharou (Białoruś) |
66.5 |
|
66.5 |
|
Adam Cieślar (Polska) |
66.5 |
|
66.5 |
69 |
Vitalii Kazmiruk (Ukraina) |
66.0 |
|
65.0 |
|
Aleksandr Honcharou (Białoruś) |
66.5 |
|
65.0 |
71 |
Aleksandr Chepkasov (Białoruś) |
65.0 |
|
64.0 |
72 |
Yauheni Mytskaniuk (Białoruś) |
60.0 |
|
52.0 |
73 |
Mihail Maksimenko (Białoruś) |
DNS |
|
DNS |
|
Yauheni Halushka (Białoruś) |
DNS |
|
DNS |
|
Martin Pavlov (Bułgaria) |
DNS |
|
DNS |
klasyfikacja generalna FIS Cup »
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |