TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2006/2007
Period 1
30.06.2006 10:00 Bischofshofen Austria HS-78 K-65 otwarcie
01.07.2006   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
15.07.2006   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-89 K-80
16.07.2006   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-89 K-80
02.09.2006   Örnsköldsvik Szwecja HS-100 K-90
03.09.2006 11:00 Örnsköldsvik Szwecja HS-100 K-90
07.10.2006 15:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-77 K-70
08.10.2006 12:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 2
09.12.2006   Kuopio Finlandia HS-100 K-90 odwołane
10.12.2006   Kuopio Finlandia HS-100 K-90 odwołane
16.12.2006   Predazzo Włochy HS-106 K-95 odwołane
17.12.2006   Predazzo Włochy HS-106 K-95 odwołane
01.01.2007 13:00 Seefeld Austria HS-100 K-90
06.01.2007   Rena Norwegia HS-100 K-90 odwołane
07.01.2007   Rena Norwegia HS-100 K-90 odwołane
12.01.2007   Ljubno Słowenia HS-93 K-85 odwołane
13.01.2007   Ljubno Słowenia HS-93 K-85 odwołane
20.01.2007   Lauscha Niemcy HS-102 K-92 odwołane
21.01.2007   Lauscha Niemcy HS-102 K-92 odwołane
27.01.2007   Harrachov Czechy HS-100 K-90 odwołane
28.01.2007   Harrachov Czechy HS-100 K-90 odwołane
03.02.2007   Chaux-Neuve Francja HS-97 K-90
04.02.2007   Chaux-Neuve Francja HS-97 K-90
17.02.2007 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85
18.02.2007 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85
05.03.2007   Zao Japonia HS-100 K-90
06.03.2007   Zao Japonia HS-100 K-90
10.03.2007   Sapporo Japonia HS-98 K-90
17.03.2007   Oberstdorf Niemcy HS-100 K-90 odwołane
18.03.2007   Oberstdorf Niemcy HS-100 K-90 odwołane
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nicolas Fettner Austria 591  
2 Stefan Innerwinkler Austria 575 -16
3 Pavel Karelin Rosja 571 -20
4 David Unterberger Austria 310 -281
5 David Fallmann Austria 282 -309
6 Johan Remen Evensen Norwegia 280 -311
7 Markus Eggenhofer Austria 266 -325
8 Gerald Wambacher Austria 246 -345
9 Stefan Kaiser Austria 212 -379
10 Yukio Sakano Japonia 200 -391
11 Thomas Thurnbichler Austria 195 -396
12 Akseli Kokkonen Finlandia 177 -414
13 Anze Obreza Słowenia 160 -431
14 Petr Ermis Czechy 155 -436
15 Krzysztof Miętus Polska 153 -438
16 Maciej Kot Polska 140 -451
17 Guido Landert Szwajcaria 130 -461
18 Kentaro Shigematsu Japonia 119 -472
19 Terje Hilde Norwegia 115 -476
20 Trevor Morrice Kanada 112 -479
21 David Winkler Niemcy 110 -481
22 Andreas Strolz Austria 109 -482
23 Dawid Kubacki Polska 105 -486
  Anders Johnson USA 105 -486
25 Daniel Lackner Austria 100 -491
  Arthur Pauli Austria 100 -491
27 Markus Lechner Austria 96 -495
28 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 94 -497
29 Nicholas Fairall USA 87 -504
30 Alexander Seiwald Austria 82 -509
31 Fredrik Balkasen Szwecja 81 -510
  Kamil Kowal Polska 81 -510
33 Radik Zhaparov Kazachstan 80 -511
  Roland Mueller Austria 80 -511
  Akira Higashi Japonia 80 -511
36 Martin Cikl Czechy 76 -515
  Sindre Trana Norwegia 76 -515
38 Jiri Mazoch Czechy 73 -518
39 Yuta Watase Japonia 72 -519
  Marco Grigoli Szwajcaria 72 -519
41 Sami Niemi Finlandia 70 -521
42 Yusuke Endo Japonia 68 -523
43 Vegard Swensen Norwegia 66 -525
  Ryohei Nishimori Japonia 66 -525
45 Vladimir Struhar Czechy 65 -526
  Rozle Zagar Słowenia 65 -526
47 Mika Kauhanen Finlandia 64 -527
48 Tomas Zmoray Słowacja 62 -529
  Bernd Heinzmann Niemcy 62 -529
50 Pascal Egloff Szwajcaria 61 -530
51 Kim-Arild Tandberg Norwegia 60 -531
  Johan Erikson Szwecja 60 -531
53 Olli Pekkala Finlandia 58 -533
54 Daniel Moder Austria 56 -535
55 Tadej Mestek Słowenia 54 -537
56 Mateusz Kukuczka Polska 53 -538
  Mateusz Cie¶lar Polska 53 -538
58 Adrian Schuler Szwajcaria 52 -539
59 Michele Liva Włochy 51 -540
60 Gard Sandholt Norwegia 49 -542
61 Marco Beltrame Włochy 48 -543
  Kenneth Gangnes Norwegia 48 -543
63 Jernej Kriznar Słowenia 46 -545
64 Ildar Fatchullin Rosja 45 -546
  Hiroki Yamada Japonia 45 -546
  Stefan Read Kanada 45 -546
  Nico Faller Niemcy 45 -546
68 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 42 -549
69 Tommy Egeberg Norwegia 40 -551
  Kazuya Yoshioka Japonia 40 -551
  Ilja Rosliakov Rosja 40 -551
72 Jere Kykkänen Finlandia 39 -552
  Anze Zaplotnik Słowenia 39 -552
74 Petar Fartunov Bułgaria 38 -553
  Jan Ziobro Polska 38 -553
  Jakub Kot Polska 38 -553
77 Klemens Murańka Polska 37 -554
78 Jonas Westberg Szwecja 36 -555
  Bastian Sell Niemcy 36 -555
  Matija Druml Austria 36 -555
  Andrzej Kos Polska 36 -555
  Kota Endo Japonia 36 -555
  Alexey Korolev Kazachstan 36 -555
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 36 -555
85 Pierre Emanuel Robe Francja 35 -556
86 Kevin Horlacher Niemcy 32 -559
  Yuhei Sasaki Japonia 32 -559
  Jesper Ruuth Finlandia 32 -559
89 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 31 -560
  Grzegorz Miętus Polska 31 -560
  Stig Rud Sorensen Norwegia 31 -560
  Carl Nordin Szwecja 31 -560
93 Cestmir Kozisek Czechy 30 -561
  Pavel Farkas Czechy 30 -561
  Andrei Balazs Rumunia 30 -561
96 Pascal Bodmer Niemcy 29 -562
  Petr Chaadaev Białoru¶ 29 -562
  Gregory Baxter Kanada 29 -562
99 Stephan Leyhe Niemcy 28 -563
100 Miran Zupancic Słowenia 27 -564
  Paweł Słowiok Polska 27 -564
102 Evgeni Plekhov Rosja 26 -565
  Yasunori Suzuki Japonia 26 -565
  Remi Francais Szwajcaria 26 -565
  Sebastian Cala Szwajcaria 26 -565
106 Alexandre Mabboux Francja 25 -566
107 Michael Hollenstein Szwajcaria 24 -567
  Jonathan Felisaz Francja 24 -567
109 Mathias Bourdel Francja 23 -568
110 Reinhard Schwarzenberger Austria 22 -569
  Shota Tanaka Japonia 22 -569
  Christian Fendt Niemcy 22 -569
  Yoann Morel Francja 22 -569
  Sandro Steiner Szwajcaria 22 -569
  Oliver Alberer Niemcy 22 -569
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 22 -569
  Tim Babnik Słowenia 22 -569
118 Wilfried Cailleau Francja 21 -570
119 Teppei Takano Japonia 20 -571
  Emil Mulijukov Rosja 20 -571
  Taku Takeuchi Japonia 20 -571
  Kenta Yamamoto Japonia 20 -571
123 Kyle Lockhart USA 19 -572
124 Daniel Wenig Niemcy 18 -573
  Emil Westberg Szwecja 18 -573
  Ole-Kristian Ramstad Norwegia 18 -573
  Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 18 -573
  Yumu Harada Japonia 18 -573
129 Tobias Bogner Niemcy 16 -575
  Shohtaroh Hosoda Japonia 16 -575
  Tomasz Byrt Polska 16 -575
132 Felix Schoft Niemcy 15 -576
  Eirik Kjelstrup Norwegia 15 -576
  Andy Groetschel Niemcy 15 -576
  Mika Kulmala Finlandia 15 -576
  Lukas Kuban Czechy 15 -576
  Christoph Leyhe Niemcy 15 -576
  Takanori Sato Japonia 15 -576
  Manuel Poppinger Austria 15 -576
  Ivan Chumyshev Rosja 15 -576
141 Vital Anken Szwajcaria 14 -577
  Kristian Kind Olsen Norwegia 14 -577
  Martin Sutor Słowacja 14 -577
  Tsubasa Chonan Japonia 14 -577
  Yuya Yamada Japonia 14 -577
  Bogomil Pavlov Bułgaria 14 -577
  Domen Zigon Słowenia 14 -577
  Nicholas Alexander USA 14 -577
149 Yoshimitsu Wada Japonia 13 -578
  Jean-Louis Arnould Francja 13 -578
  Nicolas Mayer Francja 13 -578
  Kamil Skrobot Polska 13 -578
153 Tobias Brunner Niemcy 12 -579
  Robert Johansson Norwegia 12 -579
  Erik Penic Słowenia 12 -579
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 12 -579
  Daniel Karrer Austria 12 -579
  Dmitry Sporynin Rosja 12 -579
  Shingo Ueno Japonia 12 -579
  Yuzo Sawaya Japonia 12 -579
  Artur Heczko Polska 12 -579
162 Ilmir Hazetdinov Rosja 11 -580
  Jakob Grimholm Szwecja 11 -580
  Thomas Schrittwieser Austria 11 -580
165 Yoann Taillard Francja 10 -581
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -581
  Robert Kuban Czechy 10 -581
  Tomoaki Endo Japonia 10 -581
  Jonas Nordin Szwecja 10 -581
170 Ivan Karaulov Kazachstan 9 -582
  Oskar Englund Szwecja 9 -582
  Chingiz Nabiev Kazachstan 9 -582
  Kazuki Nishishita Japonia 9 -582
  Alexander Voronkov Rosja 9 -582
  Satoshi Oka Japonia 9 -582
  Roberto Dellasega Włochy 9 -582
177 Thomas de Wit Holandia 8 -583
  Kento Sakuyama Japonia 8 -583
  Paer Svensson Szwecja 8 -583
  Stefan Lang Niemcy 8 -583
  Lukas Bergmann Austria 8 -583
  Nicolas Martin Francja 8 -583
183 Blake Hughes USA 7 -584
  Dmitriy Ponomarev Rosja 7 -584
  Yuto Toiya Japonia 7 -584
  Alexey Silaev Rosja 7 -584
  Alexander Ushakov Rosja 7 -584
  Sho Suzuki Japonia 7 -584
189 Yuta Funato Japonia 6 -585
  Chris Lamb USA 6 -585
  Tim Hug Szwajcaria 6 -585
  Shota Miyashita Japonia 6 -585
193 Naoki Ueda Japonia 5 -586
  Shohhei Yamada Japonia 5 -586
  Nico Hermann Niemcy 5 -586
  Christoph Lenz Austria 5 -586
  Andrzej Zapotoczny Polska 5 -586
  Kazuyoshi Funaki Japonia 5 -586
  Tomas Benes Czechy 5 -586
200 Markus Eisenbichler Niemcy 4 -587
  Dejan Judez Słowenia 4 -587
  Jeffrey Denney jr. USA 4 -587
  Adrian Brueck Niemcy 4 -587
  Stefano Chiapolino Włochy 4 -587
  Hiroaki Watanabe Japonia 4 -587
  Baris Demirci Turcja 4 -587
207 Alexander Mitz Szwecja 3 -588
  Kou Yoshida Japonia 3 -588
  Stanislav Oshepkov Rosja 3 -588
  Denes Pungor Węgry 3 -588
  Patrick Bodmer Niemcy 3 -588
  Vaclav Storek Czechy 3 -588
213 Shuuta Hirabayashi Japonia 2 -589
  Lukas Berger Czechy 2 -589
  Ivo Hess Szwajcaria 2 -589
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 2 -589
  Samuel Guy Francja 2 -589
  Ville Larinto Finlandia 2 -589
  Tetsuro Sanuki Japonia 2 -589
  Sebastian Ekman Szwecja 2 -589
221 Guillaume Berney Szwajcaria 1 -590
  Vladimir Zografski Bułgaria 1 -590
  Damien Maitre Francja 1 -590
  Piotr Byrt Polska 1 -590
  Shingo Sanuki Japonia 1 -590
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3409  
2 Japonia Japonia 1111 -2298
3 Polska Polska 933 -2476
4 Norwegia Norwegia 900 -2509
5 Rosja Rosja 773 -2636
6 Niemcy Niemcy 501 -2908
7 Czechy Czechy 464 -2945
8 Finlandia Finlandia 457 -2952
9 Słowenia Słowenia 443 -2966
10 Szwajcaria Szwajcaria 436 -2973
11 Szwecja Szwecja 269 -3140
12 USA USA 242 -3167
13 Kanada Kanada 217 -3192
14 Francja Francja 197 -3212
15 Kazachstan Kazachstan 156 -3253
16 Włochy Włochy 112 -3297
17 Słowacja Słowacja 76 -3333
18 Bułgaria Bułgaria 53 -3356
19 Rumunia Rumunia 30 -3379
20 Białoru¶ Białoru¶ 29 -3380
21 Holandia Holandia 8 -3401
22 Turcja Turcja 4 -3405
23 Węgry Węgry 3 -3406
24 Ukraina Ukraina 2 -3407
Wyniki konkursów
30.06.2006 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
01.07.2006 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
16.07.2006 Garmisch-Parten. Niemcy K-80
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
02.09.2006 Örnsköldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Stefan Innerwinkler (Austria)
03.09.2006 Örnsköldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
07.10.2006 Einsiedeln Szwajcaria K-70
Zwycięzca: Stefan Innerwinkler (Austria)
08.10.2006 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Stefan Innerwinkler (Austria)
01.01.2007 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
03.02.2007 Chaux-Neuve Francja K-90
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
04.02.2007 Chaux-Neuve Francja K-90
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
17.02.2007 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
18.02.2007 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Pavel Karelin (Rosja)
05.03.2007 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Akseli Kokkonen (Finlandia)
06.03.2007 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Johan Remen Evensen (Norwegia)
10.03.2007 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Johan Remen Evensen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2006/2007

FIS Cup 2006/2007

Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »