Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Willingen Six 2021
29.01.2021 15:45 Willingen Niemcy HS-147 kwalifikacje
30.01.2021 16:00 Willingen Niemcy HS-147 konkurs ind.
31.01.2021 14:45 Willingen Niemcy HS-147 kwalifikacje
31.01.2021 16:15 Willingen Niemcy HS-147 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 574.0  
2 Daniel Andre Tande Norwegia 533.0 -41.0
3 Markus Eisenbichler Niemcy 517.4 -56.6
4 Piotr Żyła Polska 512.6 -61.4
5 Dawid Kubacki Polska 503.7 -70.3
6 Bor Pavlovcic Słowenia 487.6 -86.4
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 482.4 -91.6
  Marius Lindvik Norwegia 482.4 -91.6
9 Kamil Stoch Polska 481.9 -92.1
10 Robert Johansson Norwegia 476.2 -97.8
11 Simon Ammann Szwajcaria 475.1 -98.9
12 Andrzej Stękała Polska 470.8 -103.2
13 Anze Lanisek Słowenia 460.2 -113.8
14 Keiichi Sato Japonia 459.0 -115.0
15 Stefan Kraft Austria 457.8 -116.2
16 Daniel Huber Austria 455.2 -118.8
17 Gregor Deschwanden Szwajcaria 454.8 -119.2
  Philipp Aschenwald Austria 454.8 -119.2
19 Pius Paschke Niemcy 445.5 -128.5
20 Karl Geiger Niemcy 445.2 -128.8
21 Mikhail Nazarov Rosja 442.8 -131.2
22 Ziga Jelar Słowenia 440.8 -133.2
23 Jakub Wolny Polska 438.0 -136.0
24 Anders Haare Norwegia 426.1 -147.9
25 Naoki Nakamura Japonia 424.8 -149.2
26 Yukiya Sato Japonia 423.6 -150.4
27 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 414.8 -159.2
28 Vladimir Zografski Bułgaria 400.4 -173.6
29 Michael Hayboeck Austria 395.2 -178.8
30 Daiki Ito Japonia 384.1 -189.9
31 Klemens Murańka Polska 357.8 -216.2
32 Severin Freund Niemcy 324.6 -249.4
33 Jan Hoerl Austria 322.0 -252.0
34 Martin Hamann Niemcy 313.5 -260.5
35 Johann Andre Forfang Norwegia 309.9 -264.1
36 Antti Aalto Finlandia 304.4 -269.6
37 Tilen Bartol Słowenia 303.0 -271.0
38 Denis Kornilov Rosja 298.6 -275.4
39 Constantin Schmid Niemcy 294.6 -279.4
40 Aleksander Zniszczoł Polska 283.0 -291.0
41 Cestmir Kozisek Czechy 280.8 -293.2
42 Maximilian Steiner Austria 276.8 -297.2
43 Alex Insam Włochy 269.3 -304.7
44 Timi Zajc Słowenia 256.6 -317.4
45 Andreas Schuler Szwajcaria 255.7 -318.3
46 Roman Trofimov Rosja 233.5 -340.5
47 Niko Kytosaho Finlandia 233.2 -340.8
48 Vojtech Stursa Czechy 214.2 -359.8
49 Niklas Bachlinger Austria 200.3 -373.7
50 Artti Aigro Estonia 194.7 -379.3
51 Viktor Polasek Czechy 151.5 -422.5
52 Lovro Kos Słowenia 149.9 -424.1
53 Sabirzhan Muminov Kazachstan 131.1 -442.9
54 Dominik Peter Szwajcaria 101.5 -472.5
55 Danil Vassilyev Kazachstan 76.6 -497.4
Wyniki konkursów
29.01.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca kwalifikacji: Andrzej Stękała (Polska)
30.01.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
31.01.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich