Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Willingen Five 2018
02.02.2018 18:00 Willingen Niemcy HS-145 kwalifikacje
03.02.2018 16:00 Willingen Niemcy HS-145 konkurs ind.
04.02.2018 10:20 Willingen Niemcy HS-145 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 657.8  
2 Johann Andre Forfang Norwegia 650.0 -7.8
3 Daniel Andre Tande Norwegia 633.5 -24.3
4 Robert Johansson Norwegia 614.2 -43.6
5 Andreas Wellinger Niemcy 607.1 -50.7
6 Dawid Kubacki Polska 606.9 -50.9
7 Stefan Hula Polska 605.5 -52.3
8 Markus Eisenbichler Niemcy 592.4 -65.4
9 Piotr Żyła Polska 590.3 -67.5
10 Tilen Bartol Słowenia 584.9 -72.9
11 Richard Freitag Niemcy 582.6 -75.2
12 Anders Fannemel Norwegia 574.9 -82.9
13 Anze Semenic Słowenia 573.5 -84.3
14 Stephan Leyhe Niemcy 565.1 -92.7
15 Nejc Dezman Słowenia 564.8 -93.0
16 Daniel Huber Austria 559.9 -97.9
17 Maciej Kot Polska 557.0 -100.8
18 Jernej Damjan Słowenia 546.8 -111.0
19 Halvor Egner Granerud Norwegia 542.0 -115.8
20 Karl Geiger Niemcy 541.9 -115.9
21 Peter Prevc Słowenia 532.0 -125.8
22 Andreas Stjernen Norwegia 523.9 -133.9
23 Yukiya Sato Japonia 510.3 -147.5
24 Ulrich Wohlgenannt Austria 494.6 -163.2
25 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 487.9 -169.9
26 Alex Insam Włochy 484.0 -173.8
27 Timi Zajc Słowenia 422.4 -235.4
28 Manuel Poppinger Austria 408.0 -249.8
29 Kevin Bickner USA 404.4 -253.4
30 Florian Altenburger Austria 404.1 -253.7
31 Jakub Wolny Polska 402.2 -255.6
32 Naoki Nakamura Japonia 371.9 -285.9
33 Antti Aalto Finlandia 360.3 -297.5
34 Dmitriy Vassiliev Rosja 352.7 -305.1
35 Gregor Deschwanden Szwajcaria 336.4 -321.4
36 Sebastian Colloredo Włochy 286.8 -371.0
37 Ziga Jelar Słowenia 274.9 -382.9
38 Davide Bresadola Włochy 264.5 -393.3
39 Kento Sakuyama Japonia 263.0 -394.8
40 Andreas Schuler Szwajcaria 260.6 -397.2
41 Tom Hilde Norwegia 259.9 -397.9
42 Michael Glasder USA 251.7 -406.1
43 William Rhoads USA 245.4 -412.4
44 Roman Koudelka Czechy 241.5 -416.3
45 Killian Peier Szwajcaria 239.8 -418.0
46 Luca Egloff Szwajcaria 229.9 -427.9
47 Yumu Harada Japonia 225.3 -432.5
48 Ilmir Hazetdinov Rosja 217.4 -440.4
49 Roman Trofimov Rosja 216.3 -441.5
50 Mikhail Maksimochkin Rosja 167.0 -490.8
51 Vojtech Stursa Czechy 146.7 -511.1
52 Eetu Nousiainen Finlandia 146.2 -511.6
53 Federico Cecon Włochy 143.9 -513.9
54 Tomofumi Naito Japonia 132.6 -525.2
55 David Siegel Niemcy 81.3 -576.5
56 Konstantin Sokolenko Kazachstan 26.5 -631.3
Wyniki konkursów
02.02.2018 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
03.02.2018 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
04.02.2018 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich