Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Hautamäki Finlandia 1048.0  
2 Adam Małysz Polska 1033.2 -14.8
3 Martin Schmitt Niemcy 1014.6 -33.4
4 Simon Ammann Szwajcaria 1001.3 -46.7
5 Janne Ahonen Finlandia 1000.9 -47.1
6 Robert Kranjec Słowenia 982.0 -66.0
7 Christof Duffner Niemcy 894.7 -153.3
8 Risto Jussilainen Finlandia 889.0 -159.0
9 Kazuyoshi Funaki Japonia 886.1 -161.9
10 Peter Zonta Słowenia 869.5 -178.5
11 Primoz Peterka Słowenia 850.3 -197.7
12 Michael Uhrmann Niemcy 833.0 -215.0
13 Anders Bardal Norwegia 829.9 -218.1
14 Stefan Horngacher Austria 828.9 -219.1
15 Alan Alborn USA 823.2 -224.8
16 Sven Hannawald Niemcy 765.9 -282.1
17 Martin Koch Austria 761.0 -287.0
18 Igor Medved Słowenia 742.2 -305.8
19 Arttu Lappi Finlandia 736.4 -311.6
20 Andreas Widhölzl Austria 734.0 -314.0
21 Roberto Cecon Włochy 726.6 -321.4
22 Andreas Goldberger Austria 719.7 -328.3
23 Janne Happonen Finlandia 699.6 -348.4
24 Andreas Küttel Szwajcaria 687.7 -360.3
25 Kimmo Yliriesto Finlandia 679.8 -368.2
26 Veli-Matti Lindström Finlandia 651.0 -397.0
27 Hideharu Miyahira Japonia 587.9 -460.1
28 Noriaki Kasai Japonia 581.9 -466.1
29 Stephan Hocke Niemcy 579.7 -468.3
30 Jussi Hautamäki Finlandia 561.0 -487.0
31 Jörg Ritzerfeld Niemcy 560.4 -487.6
32 Martin Höllwarth Austria 557.6 -490.4
33 Damjan Fras Słowenia 490.8 -557.2
34 Akira Higashi Japonia 471.1 -576.9
35 Clint Jones USA 459.1 -588.9
36 Roar Ljoekelsoey Norwegia 423.6 -624.4
37 Wolfgang Loitzl Austria 374.2 -673.8
38 Alexander Herr Niemcy 371.6 -676.4
39 Emmanuel Chedal Francja 363.7 -684.3
40 Hiroki Yamada Japonia 358.1 -689.9
41 Nicolas Dessum Francja 352.8 -695.2
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 352.8 -695.2
43 Lars Bystoel Norwegia 349.9 -698.1
44 Olav Magne Dönnem Norwegia 323.4 -724.6
45 Remi Santiago Francja 305.2 -742.8
46 Manuel Fettner Austria 260.6 -787.4
47 Tomisław Tajner Polska 255.7 -792.3
48 Kalle Keituri Finlandia 215.4 -832.6
49 Blaz Vrhovnik Słowenia 180.2 -867.8
50 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 179.8 -868.2
51 Tomasz Pochwała Polska 177.2 -870.8
52 Chil-Ku Kang Korea Pd. 168.5 -879.5
53 Bine Norcic Słowenia 164.4 -883.6
54 Daiki Ito Japonia 162.2 -885.8
55 Janne Ylijärvi Finlandia 96.6 -951.4
56 Dirk Else Niemcy 90.4 -957.6
57 Stefan Thurnbichler Austria 89.9 -958.1
58 David Lazzaroni Francja 89.8 -958.2
59 Jan Mazoch Czechy 89.5 -958.5
60 Yuta Watase Japonia 89.0 -959.0
61 Maxim Polunin Kazachstan 87.2 -960.8
  Stanislav Filimonov Kazachstan 87.2 -960.8
63 Masahiko Harada Japonia 86.8 -961.2
64 Tami Kiuru Finlandia 85.8 -962.2
65 Henning Stensrud Norwegia 85.4 -962.6
66 Primoz Zupan-Urh Słowenia 84.0 -964.0
67 Lassi Huuskonen Finlandia 83.1 -964.9
68 Georg Späth Niemcy 80.1 -967.9
69 Heung Chul Choi Korea Pd. 77.6 -970.4
70 Daniel Forfang Norwegia 75.3 -972.7
71 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 23.6 -1024.4
Wyniki konkursów
01.03.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
13.03.2002 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
15.03.2002 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
17.03.2002 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich