Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Noriaki Kasai Japonia 608.8  
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 600.6 -8.2
3 Sven Hannawald Niemcy 591.7 -17.1
4 Masahiko Harada Japonia 583.7 -25.1
5 Janne Ahonen Finlandia 577.7 -31.1
6 Hideharu Miyahira Japonia 564.8 -44.0
7 Reinhard Schwarzenberger Austria 550.9 -57.9
8 Stefan Horngacher Austria 545.7 -63.1
9 Wolfgang Loitzl Austria 537.6 -71.2
10 Jakub Suchacek Czechy 533.0 -75.8
11 Christof Duffner Niemcy 530.1 -78.7
12 Martin Schmitt Niemcy 506.4 -102.4
13 Ville Kantee Finlandia 505.1 -103.7
14 Kristoffer Jaafs Szwecja 501.3 -107.5
15 Roberto Cecon Włochy 497.4 -111.4
16 Adam Małysz Polska 479.5 -129.3
17 Robert Mateja Polska 477.7 -131.1
18 Gerd Siegmund Niemcy 473.8 -135.0
19 Andreas Goldberger Austria 465.5 -143.3
20 Mika Laitinen Finlandia 458.1 -150.7
21 Nicolas Dessum Francja 446.6 -162.2
22 Morten Aagheim Norwegia 415.2 -193.6
23 Martin Höllwarth Austria 411.5 -197.3
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 402.9 -205.9
25 Hansjörg Jäkle Niemcy 399.8 -209.0
26 Peter Zonta Słowenia 389.2 -219.6
27 Kazuya Yoshioka Japonia 384.7 -224.1
  Henning Stensrud Norwegia 384.7 -224.1
29 Sylvain Freiholz Szwajcaria 376.5 -232.3
30 Bruno Reuteler Szwajcaria 354.9 -253.9
31 Tami Kiuru Finlandia 337.1 -271.7
32 Primoz Peterka Słowenia 302.4 -306.4
33 Risto Jussilainen Finlandia 280.0 -328.8
34 Jani Soininen Finlandia 279.9 -328.9
35 Pekka Salminen Finlandia 278.2 -330.6
36 Lucas Chevalier-Girod Francja 267.9 -340.9
37 Yoshikazu Norota Japonia 264.3 -344.5
38 Wilfried Eberharter Austria 259.2 -349.6
39 Masayuki Sato Japonia 253.4 -355.4
40 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 239.6 -369.2
41 Marco Steinauer Szwajcaria 235.8 -373.0
42 Olav Magne Dönnem Norwegia 221.4 -387.4
43 Łukasz Kruczek Polska 215.2 -393.6
44 Dieter Thoma Niemcy 206.0 -402.8
45 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 197.6 -411.2
46 Alan Alborn USA 195.2 -413.6
47 Ronny Hornschuh Niemcy 191.6 -417.2
48 Kristian Brenden Norwegia 177.1 -431.7
49 Kazuhiro Nakamura Japonia 173.3 -435.5
50 Tore S. Sneli Norwegia 165.0 -443.8
51 Simon Ammann Szwajcaria 156.8 -452.0
52 Matthias Wallner Austria 151.4 -457.4
53 Dieter Thoma RFN 100.1 -508.7
54 Jani Myllaeri Finlandia 91.5 -517.3
55 Espen Bredesen Norwegia 80.3 -528.5
56 Janne Ylijärvi Finlandia 77.5 -531.3
  Jussi Hautamäki Finlandia 77.5 -531.3
58 Matti Hautamäki Finlandia 75.5 -533.3
59 Jani Moisander Finlandia 70.5 -538.3
60 Andreas Widhölzl Austria 21.0 -587.8
61 Johan Munters Szwecja 14.9 -593.9
Wyniki konkursów
06.03.1999 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
11.03.1999 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
14.03.1999 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich