BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
29.01.2021, godz. 15:45
Willingen HS-147
Willingen Six, kwal.
Kalendarz zawodów - Raw Air 2020
06.03.202019:30OsloNorwegiaHS-134kwalifikacje/prolog
07.03.202015:15OsloNorwegiaHS-134konkurs druż.
08.03.202016:30OsloNorwegiaHS-134konkurs ind., odwołany
09.03.202017:15LillehammerNorwegiaHS-140konkurs ind. (za Oslo)
10.03.202015:45LillehammerNorwegiaHS-140kwalifikacje/prolog
10.03.202017:00LillehammerNorwegiaHS-140konkurs ind.
11.03.202017:30TrondheimNorwegiaHS-138kwalifikacje/prolog
12.03.202017:00TrondheimNorwegiaHS-138konkurs ind., odwołany
13.03.202018:00VikersundNorwegiaHS-240kwalifikacje/prolog, odwołane
14.03.202016:30VikersundNorwegiaHS-240konkurs druż., odwołany
15.03.202016:30VikersundNorwegiaHS-240konkurs ind., odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Kamil StochPolska1161.9 
2Ryoyu KobayashiJaponia1154.5-7.4
3Marius LindvikNorwegia1154.3-7.6
4Ziga JelarSłowenia1151.9-10.0
5Stephan LeyheNiemcy1149.0-12.9
6Robert JohanssonNorwegia1140.6-21.3
7Peter PrevcSłowenia1133.8-28.1
8Stefan KraftAustria1131.8-30.1
9Timi ZajcSłowenia1109.8-52.1
10Yukiya SatoJaponia1098.6-63.3
11Gregor SchlierenzauerAustria1097.0-64.9
12Karl GeigerNiemcy1096.6-65.3
13Evgeniy KlimovRosja1086.7-75.2
14Constantin SchmidNiemcy1085.7-76.2
15Pius PaschkeNiemcy1078.0-83.9
16Dawid KubackiPolska1077.4-84.5
17Piotr ŻyłaPolska1072.5-89.4
18Daniel Andre TandeNorwegia1060.2-101.7
19Michael HayboeckAustria1050.1-111.8
20Junshiro KobayashiJaponia1037.6-124.3
21Anze LanisekSłowenia970.6-191.3
22Killian PeierSzwajcaria951.7-210.2
23Johann Andre ForfangNorwegia949.9-212.0
24Daniel HuberAustria930.8-231.1
25Keiichi SatoJaponia897.5-264.4
26Robin PedersenNorwegia893.8-268.1
27Philipp AschenwaldAustria879.7-282.2
28Maciej KotPolska857.4-304.5
29Antti AaltoFinlandia834.6-327.3
30Daiki ItoJaponia751.0-410.9
31Markus EisenbichlerNiemcy734.0-427.9
32Simon AmmannSzwajcaria711.9-450.0
33Roman Sergeevich TrofimovRosja664.2-497.7
34Andreas SchulerSzwajcaria581.9-580.0
35Roman KoudelkaCzechy565.9-596.0
36Anders HaareNorwegia562.0-599.9
37Anze SemenicSłowenia560.1-601.8
38Domen PrevcSłowenia529.7-632.2
39Jakub WolnyPolska518.7-643.2
40Clemens AignerAustria513.8-648.1
41Kevin BicknerUSA510.1-651.8
42Severin FreundNiemcy496.4-665.5
43Vladimir ZografskiBułgaria495.9-666.0
44Naoki NakamuraJaponia495.3-666.6
45Sergey TkachenkoKazachstan488.4-673.5
46Stefan HuberAustria443.1-718.8
47Cestmir KozisekCzechy437.1-724.8
48Niko KytosahoFinlandia429.7-732.2
49Mikhail NazarovRosja429.4-732.5
 Mackenzie Boyd-ClowesKanada429.4-732.5
51Denis KornilovRosja425.3-736.6
52Andreas Granerud BuskumNorwegia392.7-769.2
53Artti AigroEstonia390.6-771.3
54Gregor DeschwandenSzwajcaria382.0-779.9
55Martin HamannNiemcy376.8-785.1
56Sabirzhan MuminovKazachstan365.9-796.0
57Vojtech StursaCzechy323.1-838.8
58Oscar P. WesterheimNorwegia274.4-887.5
59Aleksander ZniszczołPolska268.3-893.6
60Joacim Oedegaard BjoerengNorwegia263.7-898.2
61Paweł W±sekPolska242.2-919.7
62Matthew SoukupKanada200.0-961.9
63Dominik PeterSzwajcaria183.5-978.4
64Halvor Egner GranerudNorwegia172.8-989.1
65Mats Bjerke MyhrenNorwegia167.6-994.3
66Filip SakalaCzechy137.2-1024.7
67Fredrik VillumstadNorwegia130.3-1031.6
68Mathis ContamineFrancja85.6-1076.3

Wyniki konkursów
06.03.2020OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Constantin Schmid (Niemcy)
07.03.2020OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzcy: Norwegia
09.03.2020LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
10.03.2020LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Robin Pedersen (Norwegia)
10.03.2020LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
11.03.2020TrondheimNorwegiaHS-138
Zwycięzca kwalifikacji: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Anze Obreza
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Lucas Chevalier-Girod (1976)
Najbliższe zawody
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦-k Titisee
seria próbna
13:45
P¦-k Titisee
konkurs ind.
15:00
P¦ Willingen
seria próbna
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind.
31 stycznia 2021 (niedziela)
12:00
P¦-k Titisee
kwalifikacje
13:15
P¦-k Titisee
konkurs ind.
14:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦ Willingen
konkurs ind.
4 lutego 2021 (czwartek)
19:00
P¦-k Hinzenbach
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
23:18
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
10:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
11:32
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
13:33
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
14:16
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
17:33
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
18:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
23:50
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich