Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
26
31
grudzień 2023
Najbliższe zawody
02.12.2023, godz. 12:00
Lillehammer HS-98
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.2020, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marius Lindvik Norwegia 655.2  
2 Stefan Kraft Austria 647.6 -7.6
3 Stephan Leyhe Niemcy 645.3 -9.9
4 Kamil Stoch Polska 644.6 -10.6
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 643.8 -11.4
6 Robert Johansson Norwegia 642.6 -12.6
7 Constantin Schmid Niemcy 636.9 -18.3
8 Ziga Jelar Słowenia 632.5 -22.7
9 Peter Prevc Słowenia 631.2 -24.0
10 Johann Andre Forfang Norwegia 629.6 -25.6
11 Daniel Andre Tande Norwegia 627.6 -27.6
12 Yukiya Sato Japonia 622.9 -32.3
13 Anze Lanisek Słowenia 620.7 -34.5
14 Piotr Żyła Polska 620.2 -35.0
15 Karl Geiger Niemcy 617.6 -37.6
16 Gregor Schlierenzauer Austria 616.1 -39.1
17 Daniel Huber Austria 603.3 -51.9
18 Pius Paschke Niemcy 602.6 -52.6
19 Timi Zajc Słowenia 601.7 -53.5
20 Dawid Kubacki Polska 599.0 -56.2
21 Evgenii Klimov Rosja 598.0 -57.2
22 Junshiro Kobayashi Japonia 586.9 -68.3
23 Michael Hayboeck Austria 586.5 -68.7
24 Killian Peier Szwajcaria 556.3 -98.9
25 Keiichi Sato Japonia 451.5 -203.7
26 Maciej Kot Polska 424.4 -230.8
27 Andreas Schuler Szwajcaria 396.6 -258.6
28 Markus Eisenbichler Niemcy 393.5 -261.7
29 Simon Ammann Szwajcaria 391.7 -263.5
30 Robin Pedersen Norwegia 391.2 -264.0
31 Roman Trofimov Rosja 386.3 -268.9
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 382.0 -273.2
33 Philipp Aschenwald Austria 378.4 -276.8
34 Antti Aalto Finlandia 369.7 -285.5
35 Anders Haare Norwegia 368.2 -287.0
36 Daiki Ito Japonia 365.1 -290.1
37 Roman Koudelka Czechy 315.4 -339.8
38 Denis Kornilov Rosja 261.2 -394.0
39 Mikhail Nazarov Rosja 249.6 -405.6
40 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 224.7 -430.5
41 Vladimir Zografski Bułgaria 215.8 -439.4
42 Kevin Bickner USA 209.2 -446.0
43 Clemens Aigner Austria 204.8 -450.4
44 Jakub Wolny Polska 201.4 -453.8
45 Naoki Nakamura Japonia 201.3 -453.9
46 Severin Freund Niemcy 200.8 -454.4
47 Martin Hamann Niemcy 198.5 -456.7
48 Andreas Granerud Buskum Norwegia 198.0 -457.2
49 Oscar P. Westerheim Norwegia 196.8 -458.4
50 Domen Prevc Słowenia 194.4 -460.8
51 Stefan Huber Austria 191.0 -464.2
52 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 188.6 -466.6
53 Cestmir Kozisek Czechy 166.0 -489.2
54 Vojtech Stursa Czechy 159.5 -495.7
55 Aleksander Zniszczoł Polska 101.3 -553.9
56 Sabirzhan Muminov Kazachstan 101.2 -554.0
57 Niko Kytosaho Finlandia 100.6 -554.6
58 Anze Semenic Słowenia 100.1 -555.1
59 Halvor Egner Granerud Norwegia 97.3 -557.9
60 Mats Bjerke Myhren Norwegia 95.2 -560.0
61 Artti Aigro Estonia 93.5 -561.7
62 Sergey Tkachenko Kazachstan 86.9 -568.3
63 Matthew Soukup Kanada 79.9 -575.3
64 Filip Sakala Czechy 70.1 -585.1
65 Fredrik Villumstad Norwegia 70.0 -585.2

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
1 grudnia 2023 (piątek)
15:00
PŚ Lillehammer
16:00
PŚ Lillehammer
17:00
PŚ Lillehammer
kwalifikacje M
18:15
PŚ Lillehammer
oficjalny trening K
20:00
PŚ Lillehammer
kwalifikacje K
2 grudnia 2023 (sobota)
12:00
PŚ Lillehammer
konkurs ind. K
15:10
PŚ Lillehammer
seria próbna M
16:10
PŚ Lillehammer
konkurs ind. M
3 grudnia 2023 (niedziela)
10:30
PŚ Lillehammer
oficjalny trening K
11:30
PŚ Lillehammer
kwalifikacje K
12:30
PŚ Lillehammer
konkurs ind. K
14:30
PŚ Lillehammer
oficjalny trening M
15:30
PŚ Lillehammer
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lillehammer
konkurs ind. M
8 grudnia 2023 (piątek)
12:00
PŚ Klingenthal
odprawa techniczna
13:30
PŚ Klingenthal
oficjalny trening
15:30
PŚ Klingenthal
kwalifikacje
19:00
CoC/ICoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 98
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
00:22
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 98
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 98
jutro
04:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 98
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 98
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
11:50
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs skoków kobiet, HS 98
jutro
11:50
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs kobiet, HS 98
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie najlepszy po skokach PŚ w Ruce?
Polak
Niemiec
Austriak
Słoweniec
Japończyk
Norweg
Bułgar
Szwajcar
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich