Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
10.12.2021, godz. 15:00
Klingenthal HS-140
P¦ K
Kalendarz zawodów - Raw Air 2018
09.03.2018 19:30 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje/prolog
10.03.2018 17:00 Oslo Norwegia HS-134 konkurs druż.
11.03.2018 14:20 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
12.03.2018 17:30 Lillehammer Norwegia HS-138 kwalifikacje/prolog
13.03.2018 17:00 Lillehammer Norwegia HS-138 konkurs ind.
14.03.2018 17:30 Trondheim Norwegia HS-138 kwalifikacje/prolog
15.03.2018 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 konkurs ind.
16.03.2018 17:30 Vikersund Norwegia HS-240 kwalifikacje/prolog
17.03.2018 16:15 Vikersund Norwegia HS-240 konkurs druż.
18.03.2018 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 2590.6  
2 Robert Johansson Norwegia 2553.6 -37.0
3 Andreas Stjernen Norwegia 2508.3 -82.3
4 Stefan Kraft Austria 2480.9 -109.7
5 Daniel Andre Tande Norwegia 2408.3 -182.3
6 Johann Andre Forfang Norwegia 2392.8 -197.8
7 Richard Freitag Niemcy 2333.1 -257.5
8 Dawid Kubacki Polska 2286.4 -304.2
9 Markus Eisenbichler Niemcy 2194.6 -396.0
10 Peter Prevc Słowenia 2165.9 -424.7
11 Ryoyu Kobayashi Japonia 2140.1 -450.5
12 Simon Ammann Szwajcaria 2123.0 -467.6
13 Stefan Hula Polska 2069.8 -520.8
14 Tilen Bartol Słowenia 2048.9 -541.7
15 Jernej Damjan Słowenia 2043.0 -547.6
16 Junshiro Kobayashi Japonia 2025.7 -564.9
17 Michael Hayboeck Austria 1991.8 -598.8
18 Piotr Żyła Polska 1944.7 -645.9
19 Andreas Wellinger Niemcy 1929.2 -661.4
20 Karl Geiger Niemcy 1923.0 -667.6
21 Yukiya Sato Japonia 1774.9 -815.7
22 Halvor Egner Granerud Norwegia 1659.6 -931.0
23 Denis Kornilov Rosja 1642.0 -948.6
24 Noriaki Kasai Japonia 1631.8 -958.8
25 Stephan Leyhe Niemcy 1610.6 -980.0
26 Nejc Dezman Słowenia 1489.1 -1101.5
27 Jakub Wolny Polska 1485.7 -1104.9
28 Philipp Aschenwald Austria 1400.4 -1190.2
29 Gregor Schlierenzauer Austria 1348.7 -1241.9
30 Marius Lindvik Norwegia 1319.8 -1270.8
31 Anders Fannemel Norwegia 1279.2 -1311.4
32 Maciej Kot Polska 1255.9 -1334.7
33 Kevin Bickner USA 1235.8 -1354.8
34 Evgeniy Klimov Rosja 1211.3 -1379.3
35 Alex Insam Włochy 1193.1 -1397.5
36 Andreas Schuler Szwajcaria 1167.7 -1422.9
37 Andreas Wank Niemcy 1163.2 -1427.4
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 1114.5 -1476.1
39 Vladimir Zografski Bułgaria 1100.5 -1490.1
40 Clemens Aigner Austria 1097.2 -1493.4
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 895.7 -1694.9
42 Mikhail Nazarov Rosja 886.4 -1704.2
43 Taku Takeuchi Japonia 848.9 -1741.7
44 Domen Prevc Słowenia 848.4 -1742.2
45 Anze Lanisek Słowenia 791.8 -1798.8
46 Jonathan Learoyd Francja 760.0 -1830.6
47 Timi Zajc Słowenia 749.3 -1841.3
48 Daniel Huber Austria 743.8 -1846.8
49 Sebastian Colloredo Włochy 739.7 -1850.9
50 Manuel Fettner Austria 716.8 -1873.8
51 Alexey Romashov Rosja 625.9 -1964.7
52 Anze Semenic Słowenia 563.4 -2027.2
53 Antti Aalto Finlandia 533.3 -2057.3
54 Cestmir Kozisek Czechy 523.9 -2066.7
55 Roman Koudelka Czechy 494.4 -2096.2
56 David Siegel Niemcy 485.1 -2105.5
57 Sondre Ringen Norwegia 443.5 -2147.1
58 Davide Bresadola Włochy 422.0 -2168.6
59 Tom Hilde Norwegia 421.9 -2168.7
60 Robin Pedersen Norwegia 417.9 -2172.7
61 Killian Peier Szwajcaria 394.2 -2196.4
62 Roberto Dellasega Włochy 385.4 -2205.2
63 Michael Glasder USA 359.8 -2230.8
64 Sandro Hauswirth Szwajcaria 356.0 -2234.6
65 Martti Nomme Estonia 335.3 -2255.3
66 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 300.6 -2290.0
67 Sabirzhan Muminov Kazachstan 289.0 -2301.6
68 Marat Zhaparov Kazachstan 271.9 -2318.7
69 Thomas Roch Dupland Francja 263.1 -2327.5
70 Alexey Korolev Kazachstan 258.0 -2332.6
71 Constantin Schmid Niemcy 227.3 -2363.3
72 Andreas Granerud Buskum Norwegia 193.2 -2397.4
73 Joakim Aune Norwegia 188.6 -2402.0
74 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 173.3 -2417.3
75 Konstantin Sokolenko Kazachstan 152.1 -2438.5
76 Ayberk Demir Turcja 130.9 -2459.7
77 Andreas Alamommo Finlandia 88.6 -2502.0
Wyniki konkursów
09.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
10.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
11.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
12.03.2018 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
13.03.2018 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
14.03.2018 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
15.03.2018 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
16.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
17.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
18.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
15:00
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
16:00
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
16:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:15
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
18:00
FIS Cup Kandersteg
oficjalny trening K
18:30
FIS Cup Kandersteg
seria próbna K
19:00
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind. K
19:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
19:15
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
11 grudnia 2021 (sobota)
09:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Kandersteg
seria próbna K
09:30
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind. K
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
10:30
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
14:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
21:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
00:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
12:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
06:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
08:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.12.2021
09:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich