TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Raw Air 2018
09.03.2018 19:30 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje/prolog
10.03.2018 17:00 Oslo Norwegia HS-134 konkurs druż.
11.03.2018 14:20 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
12.03.2018 17:30 Lillehammer Norwegia HS-138 kwalifikacje/prolog
13.03.2018 17:00 Lillehammer Norwegia HS-138 konkurs ind.
14.03.2018 17:30 Trondheim Norwegia HS-138 kwalifikacje/prolog
15.03.2018 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 konkurs ind.
16.03.2018 17:30 Vikersund Norwegia HS-240 kwalifikacje/prolog
17.03.2018 16:15 Vikersund Norwegia HS-240 konkurs druż.
18.03.2018 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 2590.6  
2 Robert Johansson Norwegia 2553.6 -37.0
3 Andreas Stjernen Norwegia 2508.3 -82.3
4 Stefan Kraft Austria 2480.9 -109.7
5 Daniel Andre Tande Norwegia 2408.3 -182.3
6 Johann Andre Forfang Norwegia 2392.8 -197.8
7 Richard Freitag Niemcy 2333.1 -257.5
8 Dawid Kubacki Polska 2286.4 -304.2
9 Markus Eisenbichler Niemcy 2194.6 -396.0
10 Peter Prevc Słowenia 2165.9 -424.7
11 Ryoyu Kobayashi Japonia 2140.1 -450.5
12 Simon Ammann Szwajcaria 2123.0 -467.6
13 Stefan Hula Polska 2069.8 -520.8
14 Tilen Bartol Słowenia 2048.9 -541.7
15 Jernej Damjan Słowenia 2043.0 -547.6
16 Junshiro Kobayashi Japonia 2025.7 -564.9
17 Michael Hayboeck Austria 1991.8 -598.8
18 Piotr Żyła Polska 1944.7 -645.9
19 Andreas Wellinger Niemcy 1929.2 -661.4
20 Karl Geiger Niemcy 1923.0 -667.6
21 Yukiya Sato Japonia 1774.9 -815.7
22 Halvor Egner Granerud Norwegia 1659.6 -931.0
23 Denis Kornilov Rosja 1642.0 -948.6
24 Noriaki Kasai Japonia 1631.8 -958.8
25 Stephan Leyhe Niemcy 1610.6 -980.0
26 Nejc Dezman Słowenia 1489.1 -1101.5
27 Jakub Wolny Polska 1485.7 -1104.9
28 Philipp Aschenwald Austria 1400.4 -1190.2
29 Gregor Schlierenzauer Austria 1348.7 -1241.9
30 Marius Lindvik Norwegia 1319.8 -1270.8
31 Anders Fannemel Norwegia 1279.2 -1311.4
32 Maciej Kot Polska 1255.9 -1334.7
33 Kevin Bickner USA 1235.8 -1354.8
34 Evgeniy Klimov Rosja 1211.3 -1379.3
35 Alex Insam Włochy 1193.1 -1397.5
36 Andreas Schuler Szwajcaria 1167.7 -1422.9
37 Andreas Wank Niemcy 1163.2 -1427.4
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 1114.5 -1476.1
39 Vladimir Zografski Bułgaria 1100.5 -1490.1
40 Clemens Aigner Austria 1097.2 -1493.4
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 895.7 -1694.9
42 Mikhail Nazarov Rosja 886.4 -1704.2
43 Taku Takeuchi Japonia 848.9 -1741.7
44 Domen Prevc Słowenia 848.4 -1742.2
45 Anze Lanisek Słowenia 791.8 -1798.8
46 Jonathan Learoyd Francja 760.0 -1830.6
47 Timi Zajc Słowenia 749.3 -1841.3
48 Daniel Huber Austria 743.8 -1846.8
49 Sebastian Colloredo Włochy 739.7 -1850.9
50 Manuel Fettner Austria 716.8 -1873.8
51 Alexey Romashov Rosja 625.9 -1964.7
52 Anze Semenic Słowenia 563.4 -2027.2
53 Antti Aalto Finlandia 533.3 -2057.3
54 Cestmir Kozisek Czechy 523.9 -2066.7
55 Roman Koudelka Czechy 494.4 -2096.2
56 David Siegel Niemcy 485.1 -2105.5
57 Sondre Ringen Norwegia 443.5 -2147.1
58 Davide Bresadola Włochy 422.0 -2168.6
59 Tom Hilde Norwegia 421.9 -2168.7
60 Robin Pedersen Norwegia 417.9 -2172.7
61 Killian Peier Szwajcaria 394.2 -2196.4
62 Roberto Dellasega Włochy 385.4 -2205.2
63 Michael Glasder USA 359.8 -2230.8
64 Sandro Hauswirth Szwajcaria 356.0 -2234.6
65 Martti Nomme Estonia 335.3 -2255.3
66 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 300.6 -2290.0
67 Sabirzhan Muminov Kazachstan 289.0 -2301.6
68 Marat Zhaparov Kazachstan 271.9 -2318.7
69 Thomas Roch Dupland Francja 263.1 -2327.5
70 Alexey Korolev Kazachstan 258.0 -2332.6
71 Constantin Schmid Niemcy 227.3 -2363.3
72 Andreas Granerud Buskum Norwegia 193.2 -2397.4
73 Joakim Aune Norwegia 188.6 -2402.0
74 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 173.3 -2417.3
75 Konstantin Sokolenko Kazachstan 152.1 -2438.5
76 Ayberk Demir Turcja 130.9 -2459.7
77 Andreas Alamommo Finlandia 88.6 -2502.0
Wyniki konkursów
09.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
10.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
11.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
12.03.2018 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
13.03.2018 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
14.03.2018 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
15.03.2018 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
16.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
17.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
18.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »