TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
wyświetl zawody chronologicznie | wyświetl zawody według imprez
Puchar Kontynentalny kobiet Notodden 2018/2019
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00 odprawa techniczna
18:15 oficjalny trening (dwie serie)
14 grudnia 2018 (piątek)
18:30 seria próbna
19:15 konkurs indywidualny
15 grudnia 2018 (sobota)
11:00 seria próbna
11:45 konkurs indywidualny
FIS Cup Notodden 2018/2019
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00 odprawa techniczna
20:00 oficjalny trening (dwie serie)
14 grudnia 2018 (piątek)
14:45 seria próbna
16:00 konkurs indywidualny
15 grudnia 2018 (sobota)
13:45 seria próbna
15:00 konkurs indywidualny
Puchar Świata kobiet Premanon 2018/2019
14 grudnia 2018 (piątek)
10:30 odprawa techniczna
12:00 oficjalny trening (dwie serie)
14:00 kwalifikacje
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00 seria próbna
11:00 konkurs indywidualny
16 grudnia 2018 (niedziela)
9:45 kwalifikacje
11:00 konkurs indywidualny
Puchar Świata Engelberg 2018/2019
14 grudnia 2018 (piątek)
10:30 odprawa techniczna
16:00 oficjalny trening (dwie serie)
18:00 kwalifikacje
15 grudnia 2018 (sobota)
15:00 seria próbna
16:00 konkurs indywidualny
16 grudnia 2018 (niedziela)
12:45 kwalifikacje
14:15 konkurs indywidualny
Puchar Kontynentalny Ruka 2018/2019
15 grudnia 2018 (sobota)
12:00 odprawa techniczna
13:30 oficjalny trening (dwie serie)
16:00 konkurs indywidualny
16 grudnia 2018 (niedziela)
8:00 seria próbna
9:00 konkurs indywidualny
FIS Cup Park City 2018/2019
19 grudnia 2018 (środa)
0:00 odprawa techniczna
2:00 oficjalny trening (dwie serie; kobiety, mężczyźni)
20 grudnia 2018 (czwartek)
1:00 seria próbna (kobiety, mężczyźni)
2:00 konkurs indywidualny (kobiety, mężczyźni)
21 grudnia 2018 (piątek)
1:00 seria próbna (kobiety, mężczyźni)
2:00 konkurs indywidualny (kobiety, mężczyźni)
Puchar Kontynentalny Engelberg 2018/2019
27 grudnia 2018 (czwartek)
10:30 odprawa techniczna
14:30 oficjalny trening
15:30 seria próbna
17:00 konkurs indywidualny
28 grudnia 2018 (piątek)
12:00 seria próbna
13:00 konkurs indywidualny
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf 2018/2019
28 grudnia 2018 (piątek)
17:30 odprawa techniczna
29 grudnia 2018 (sobota)
14:30 oficjalny trening (dwie serie)
16:30 kwalifikacje
30 grudnia 2018 (niedziela)
15:00 seria próbna
16:30 konkurs indywidualny
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen 2018/2019
31 grudnia 2018 (poniedziałek)
11:45 oficjalny trening (dwie serie)
14:00 kwalifikacje
1 stycznia 2019 (wtorek)
12:30 seria próbna
14:00 konkurs indywidualny
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck 2018/2019
2 stycznia 2019 (środa)
18:00 odprawa techniczna
3 stycznia 2019 (czwartek)
11:45 oficjalny trening (dwie serie)
14:00 kwalifikacje
4 stycznia 2019 (piątek)
12:30 seria próbna
14:00 konkurs indywidualny
Puchar Kontynentalny Klingenthal 2018/2019
4 stycznia 2019 (piątek)
19:00 odprawa techniczna
5 stycznia 2019 (sobota)
15:00 oficjalny trening (dwie serie)
17:00 konkurs indywidualny
6 stycznia 2019 (niedziela)
15:30 seria próbna
16:30 konkurs indywidualny
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen 2018/2019
5 stycznia 2019 (sobota)
13:00 odprawa techniczna
15:00 oficjalny trening (dwie serie)
17:00 kwalifikacje
6 stycznia 2019 (niedziela)
15:30 seria próbna
17:00 konkurs indywidualny
Puchar Świata kobiet Sapporo 2018/2019
11 stycznia 2019 (piątek)
2:00 odprawa techniczna
8:00 oficjalny trening (dwie serie)
10:00 kwalifikacje
12 stycznia 2019 (sobota)
7:30 seria próbna
8:30 konkurs indywidualny
13 stycznia 2019 (niedziela)
1:00 kwalifikacje
2:00 konkurs indywidualny
FIS Cup Zakopane 2018/2019
11 stycznia 2019 (piątek)
20:00 odprawa techniczna
12 stycznia 2019 (sobota)
9:00 oficjalny trening (dwie serie)
12:00 konkurs indywidualny
13 stycznia 2019 (niedziela)
9:00 seria próbna
10:30 konkurs indywidualny
Puchar Świata Val di Fiemme 2018/2019
11 stycznia 2019 (piątek)
11:00 odprawa techniczna
16:00 oficjalny trening (dwie serie)
18:00 kwalifikacje
12 stycznia 2019 (sobota)
15:00 seria próbna
16:00 konkurs indywidualny
13 stycznia 2019 (niedziela)
16:00 kwalifikacje
17:00 konkurs indywidualny
Puchar Kontynentalny Bischofshofen 2018/2019
12 stycznia 2019 (sobota)
11:00 odprawa techniczna
13:30 oficjalny trening
15:30 seria próbna
17:00 konkurs indywidualny
13 stycznia 2019 (niedziela)
9:00 seria próbna
10:00 konkurs indywidualny
Puchar Świata kobiet Zao 2018/2019
17 stycznia 2019 (czwartek)
6:00 odprawa techniczna
8:00 oficjalny trening (dwie serie)
9:30 kwalifikacje
18 stycznia 2019 (piątek)
8:00 seria próbna
9:00 konkurs indywidualny
19 stycznia 2019 (sobota)
8:00 seria próbna
9:00 konkurs drużynowy
20 stycznia 2019 (niedziela)
6:45 kwalifikacje
8:00 konkurs indywidualny
Puchar Kontynentalny Sapporo 2018/2019
18 stycznia 2019 (piątek)
0:30 odprawa techniczna
3:00 oficjalny trening
19 stycznia 2019 (sobota)
1:00 seria próbna
2:00 konkurs indywidualny
20 stycznia 2019 (niedziela)
1:00 seria próbna
2:00 konkurs indywidualny
Puchar Świata Zakopane 2018/2019
18 stycznia 2019 (piątek)
16:00 oficjalny trening (dwie serie)
18:00 kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
15:00 seria próbna
16:15 konkurs drużynowy
20 stycznia 2019 (niedziela)
15:00 seria próbna
16:00 konkurs indywidualny
Mistrzostwa Świata Juniorów Lahti 2018/2019
21 stycznia 2019 (poniedziałek)
15:30 odprawa techniczna (kobiety, mężczyźni)
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30 oficjalny trening (kobiety, dwie serie)
16:00 oficjalny trening (mężczyźni, dwie serie)
23 stycznia 2019 (środa)
15:30 oficjalny trening (kobiety, dwie serie)
17:30 oficjalny trening (mężczyźni, dwie serie)
19:45 odprawa techniczna (kobiety, mężczyźni)
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00 seria próbna (kobiety)
14:00 konkurs indywidualny (kobiety)
16:30 seria próbna (mężczyźni)
17:30 konkurs indywidualny (mężczyźni)
25 stycznia 2019 (piątek)
12:00 oficjalny trening (kobiety, dwie serie)
15:00 oficjalny trening (mężczyźni, dwie serie)
17:15 odprawa techniczna (kobiety, mężczyźni)
26 stycznia 2019 (sobota)
13:00 seria próbna (kobiety)
14:00 konkurs drużynowy (kobiety)
16:30 seria próbna (mężczyźni)
17:30 konkurs drużynowy (mężczyźni)
20:00 odprawa techniczna (kobiety, mężczyźni)
27 stycznia 2019 (niedziela)
13:00 seria próbna (mix)
14:00 konkurs drużynowy (mix)
Puchar Świata Sapporo 2018/2019
25 stycznia 2019 (piątek)
2:00 odprawa techniczna
8:00 oficjalny trening (dwie serie)
10:00 kwalifikacje
26 stycznia 2019 (sobota)
7:00 seria próbna
8:00 konkurs indywidualny
27 stycznia 2019 (niedziela)
1:00 kwalifikacje
2:00 konkurs indywidualny
Puchar Świata kobiet Ljubno 2018/2019
7 lutego 2019 (czwartek)
9:00 odprawa techniczna
12:00 oficjalny trening (dwie serie)
14:00 kwalifikacje
8 lutego 2019 (piątek)
12:45 seria próbna
14:00 konkurs indywidualny
9 lutego 2019 (sobota)
12:45 seria próbna
14:00 konkurs drużynowy
10 lutego 2019 (niedziela)
12:45 kwalifikacje
14:00 konkurs indywidualny
Puchar Świata Lahti 2018/2019
8 lutego 2019 (piątek)
14:30 odprawa techniczna
16:00 oficjalny trening (dwie serie)
18:00 kwalifikacje
9 lutego 2019 (sobota)
15:30 seria próbna
16:30 konkurs drużynowy
10 lutego 2019 (niedziela)
15:15 seria próbna
16:15 konkurs indywidualny
Puchar Świata Willingen - Willingen Five 2018/2019
15 lutego 2019 (piątek)
11:00 odprawa techniczna
15:30 oficjalny trening (dwie serie)
18:00 kwalifikacje
16 lutego 2019 (sobota)
15:00 seria próbna
16:00 konkurs indywidualny
17 lutego 2019 (niedziela)
14:15 seria próbna
15:15 konkurs indywidualny
Mistrzostwa Świata Seefeld 2018/2019
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00 odprawa techniczna (mężczyźni)
20 lutego 2019 (środa)
14:00 oficjalny trening HS-130 (mężczyźni)
18:00 ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00 oficjalny trening HS-130 (mężczyźni)
22 lutego 2019 (piątek)
13:30 seria próbna HS-130 (mężczyźni)
14:30 kwalifikacje HS-130 (mężczyźni)
23 lutego 2019 (sobota)
13:30 seria próbna HS-130 (mężczyźni)
14:30 konkurs indywidualny HS-130 (mężczyźni)
19:00 dekoracja (mężczyźni ind. HS-130)
24 lutego 2019 (niedziela)
13:45 seria próbna HS-130 (mężczyźni)
14:45 konkurs drużynowy HS-130 (mężczyźni)
19:15 dekoracja (mężczyźni druż. HS-130)
20:00 odprawa techniczna (kobiety)
25 lutego 2019 (poniedziałek)
13:00 oficjalny trening HS-109 (kobiety)
16:00 oficjalny trening HS-109 (kobiety)
26 lutego 2019 (wtorek)
12:30 oficjalny trening HS-109 (mężczyźni)
15:00 seria próbna HS-109 (kobiety)
16:00 kwalifikacje HS-109 (kobiety)
27 lutego 2019 (środa)
15:00 seria próbna HS-109 (kobiety)
16:15 konkurs indywidualny HS-109 (kobiety)
19:30 dekoracja (kobiety ind. HS-109)
28 lutego 2019 (czwartek)
15:30 seria próbna HS-109 (mężczyźni)
16:30 kwalifikacje HS-109 (mężczyźni)
1 marca 2019 (piątek)
12:00 oficjalny trening HS-109 (mix - kobiety)
13:00 oficjalny trening HS-109 (mix - mężczyźni)
15:00 seria próbna HS-109 (mężczyźni)
16:00 konkurs indywidualny HS-109 (mężczyźni)
2 marca 2019 (sobota)
15:00 seria próbna HS-109 (mix)
16:00 konkurs drużyn mieszanych HS-109
19:00 dekoracja (mężczyźni ind. HS-109)
19:15 dekoracja (drużyny mieszane HS-109)
3 marca 2019 (niedziela)
15:30 ceremonia zamknięcia
Puchar Kontynentalny Zakopane 2018/2019
16 marca 2019 (sobota)
10:00 odprawa techniczna
15:00 oficjalny trening
16:30 seria próbna
18:00 konkurs indywidualny
17 marca 2019 (niedziela)
9:30 seria próbna
11:00 konkurs indywidualny
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - program

Najbliższe zawody - program

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (piątek)
10:30
PŚ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
PŚ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
PŚ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
PŚ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
PŚ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
PŚ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu Świata »                         Puchar Świata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skaczą w najbliższym czasie »                        
ukryj »