TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Planica Seven 2018
22.03.2018 11:00 Planica Słowenia HS-240 K-200 kwalifikacje
23.03.2018 15:00 Planica Słowenia HS-240 K-200 konkurs ind.
24.03.2018 10:00 Planica Słowenia HS-240 K-200 konkurs druż.
25.03.2018 10:00 Planica Słowenia HS-240 K-200 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1538.2  
2 Johann Andre Forfang Norwegia 1528.8 -9.4
3 Robert Johansson Norwegia 1512.5 -25.7
4 Stefan Kraft Austria 1477.8 -60.4
5 Richard Freitag Niemcy 1471.7 -66.5
6 Markus Eisenbichler Niemcy 1431.8 -106.4
7 Junshiro Kobayashi Japonia 1428.8 -109.4
8 Andreas Stjernen Norwegia 1414.4 -123.8
9 Ryoyu Kobayashi Japonia 1413.9 -124.3
10 Stefan Hula Polska 1382.0 -156.2
11 Peter Prevc Słowenia 1377.8 -160.4
12 Simon Ammann Szwajcaria 1376.0 -162.2
13 Noriaki Kasai Japonia 1374.0 -164.2
14 Dawid Kubacki Polska 1372.8 -165.4
15 Stephan Leyhe Niemcy 1277.1 -261.1
16 Daniel Huber Austria 1271.6 -266.6
17 Anze Semenic Słowenia 1169.7 -368.5
18 Anders Fannemel Norwegia 1061.0 -477.2
19 Daniel Andre Tande Norwegia 1052.9 -485.3
20 Robert Kranjec Słowenia 991.4 -546.8
21 Halvor Egner Granerud Norwegia 955.0 -583.2
22 Denis Kornilov Rosja 936.5 -601.7
23 Gregor Schlierenzauer Austria 936.3 -601.9
24 Andreas Wellinger Niemcy 922.4 -615.8
25 Pius Paschke Niemcy 913.7 -624.5
26 Piotr Żyła Polska 867.8 -670.4
27 Clemens Aigner Austria 848.0 -690.2
28 Maciej Kot Polska 774.8 -763.4
29 Kevin Bickner USA 767.7 -770.5
30 Jernej Damjan Słowenia 723.8 -814.4
31 Yukiya Sato Japonia 705.0 -833.2
32 Taku Takeuchi Japonia 679.0 -859.2
33 Jurij Tepes Słowenia 621.6 -916.6
34 Tomaz Naglic Słowenia 599.3 -938.9
35 Karl Geiger Niemcy 592.6 -945.6
36 Domen Prevc Słowenia 585.5 -952.7
37 Bor Pavlovcic Słowenia 585.2 -953.0
38 Andreas Wank Niemcy 576.5 -961.7
39 Ziga Jelar Słowenia 573.6 -964.6
40 Tilen Bartol Słowenia 570.3 -967.9
41 Jakub Wolny Polska 539.3 -998.9
42 Alex Insam Włochy 530.8 -1007.4
  Manuel Fettner Austria 530.8 -1007.4
44 Evgeniy Klimov Rosja 483.6 -1054.6
45 Andreas Schuler Szwajcaria 466.8 -1071.4
46 Gregor Deschwanden Szwajcaria 462.0 -1076.2
47 Mikhail Nazarov Rosja 440.1 -1098.1
48 Alexey Romashov Rosja 392.9 -1145.3
49 Luca Egloff Szwajcaria 392.3 -1145.9
50 Cestmir Kozisek Czechy 380.7 -1157.5
51 Marius Lindvik Norwegia 372.1 -1166.1
52 Michael Hayboeck Austria 368.9 -1169.3
53 Anze Lanisek Słowenia 357.0 -1181.2
54 Cene Prevc Słowenia 343.9 -1194.3
55 Michael Glasder USA 292.7 -1245.5
56 Sebastian Colloredo Włochy 282.7 -1255.5
57 Casey Larson USA 243.6 -1294.6
58 Federico Cecon Włochy 229.7 -1308.5
59 Andreas Alamommo Finlandia 184.1 -1354.1
60 Vladimir Zografski Bułgaria 183.1 -1355.1
61 Philipp Aschenwald Austria 182.4 -1355.8
62 Nejc Dezman Słowenia 177.3 -1360.9
63 Antti Aalto Finlandia 173.5 -1364.7
64 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 173.4 -1364.8
65 William Rhoads USA 167.9 -1370.3
66 Martti Nomme Estonia 140.3 -1397.9
67 Artti Aigro Estonia 133.1 -1405.1
68 Roberto Dellasega Włochy 113.6 -1424.6
69 Marat Zhaparov Kazachstan 83.6 -1454.6
70 Konstantin Sokolenko Kazachstan 66.7 -1471.5
Wyniki konkursów
22.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca kwalifikacji: Johann Andre Forfang (Norwegia)
23.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
24.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
25.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »