Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 24.03.2018, Planica K-200
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Johann Andre Forfang Norwegia 1104.7  
2 Kamil Stoch Polska 1082.6 -22.1
3 Robert Johansson Norwegia 1074.3 -30.4
4 Richard Freitag Niemcy 1043.8 -60.9
5 Stefan Kraft Austria 1037.7 -67.0
6 Markus Eisenbichler Niemcy 1022.8 -81.9
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 1009.5 -95.2
8 Junshiro Kobayashi Japonia 1005.6 -99.1
9 Noriaki Kasai Japonia 997.9 -106.8
10 Dawid Kubacki Polska 996.5 -108.2
11 Robert Kranjec Słowenia 991.4 -113.3
12 Andreas Stjernen Norwegia 985.0 -119.7
13 Stefan Hula Polska 976.4 -128.3
14 Simon Ammann Szwajcaria 970.7 -134.0
15 Peter Prevc Słowenia 953.7 -151.0
16 Stephan Leyhe Niemcy 947.0 -157.7
17 Denis Kornilov Rosja 936.5 -168.2
18 Gregor Schlierenzauer Austria 936.3 -168.4
19 Daniel Huber Austria 916.0 -188.7
20 Anze Semenic Słowenia 780.8 -323.9
21 Kevin Bickner USA 767.7 -337.0
22 Yukiya Sato Japonia 705.0 -399.7
23 Anders Fannemel Norwegia 641.2 -463.5
24 Jurij Tepes Słowenia 621.6 -483.1
25 Daniel Andre Tande Norwegia 613.3 -491.4
26 Tomaz Naglic Słowenia 599.3 -505.4
27 Domen Prevc Słowenia 585.5 -519.2
28 Bor Pavlovcic Słowenia 585.2 -519.5
29 Halvor Egner Granerud Norwegia 577.8 -526.9
30 Andreas Wank Niemcy 576.5 -528.2
31 Pius Paschke Niemcy 575.2 -529.5
32 Ziga Jelar Słowenia 573.6 -531.1
33 Jakub Wolny Polska 539.3 -565.4
34 Alex Insam Włochy 530.8 -573.9
35 Andreas Wellinger Niemcy 525.5 -579.2
36 Piotr Żyła Polska 520.1 -584.6
37 Clemens Aigner Austria 499.1 -605.6
38 Evgeniy Klimov Rosja 483.6 -621.1
39 Andreas Schuler Szwajcaria 466.8 -637.9
40 Gregor Deschwanden Szwajcaria 462.0 -642.7
41 Mikhail Nazarov Rosja 440.1 -664.6
42 Maciej Kot Polska 397.1 -707.6
43 Alexey Romashov Rosja 392.9 -711.8
44 Luca Egloff Szwajcaria 392.3 -712.4
45 Cestmir Kozisek Czechy 380.7 -724.0
46 Manuel Fettner Austria 375.5 -729.2
47 Marius Lindvik Norwegia 372.1 -732.6
48 Anze Lanisek Słowenia 357.0 -747.7
49 Jernej Damjan Słowenia 353.3 -751.4
50 Taku Takeuchi Japonia 348.6 -756.1
51 Cene Prevc Słowenia 343.9 -760.8
52 Michael Glasder USA 292.7 -812.0
53 Sebastian Colloredo Włochy 282.7 -822.0
54 Casey Larson USA 243.6 -861.1
55 Federico Cecon Włochy 229.7 -875.0
56 Tilen Bartol Słowenia 184.1 -920.6
  Andreas Alamommo Finlandia 184.1 -920.6
58 Vladimir Zografski Bułgaria 183.1 -921.6
59 Philipp Aschenwald Austria 182.4 -922.3
60 Nejc Dezman Słowenia 177.3 -927.4
61 Antti Aalto Finlandia 173.5 -931.2
62 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 173.4 -931.3
63 William Rhoads USA 167.9 -936.8
64 Karl Geiger Niemcy 165.7 -939.0
65 Martti Nomme Estonia 140.3 -964.4
66 Artti Aigro Estonia 133.1 -971.6
67 Roberto Dellasega Włochy 113.6 -991.1
68 Marat Zhaparov Kazachstan 83.6 -1021.1
69 Konstantin Sokolenko Kazachstan 66.7 -1038.0
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 7107  
2 Norwegia Norwegia 5368 -1738
3 Niemcy Niemcy 4857 -2250
4 Polska Polska 4512 -2595
5 Japonia Japonia 4067 -3040
6 Austria Austria 3947 -3160
7 Szwajcaria Szwajcaria 2292 -4815
8 Rosja Rosja 2253 -4854
9 USA USA 1472 -5635
10 Włochy Włochy 1157 -5950
11 Czechy Czechy 381 -6726
12 Finlandia Finlandia 358 -6749
13 Estonia Estonia 273 -6833
14 Bułgaria Bułgaria 183 -6924
15 Kanada Kanada 173 -6933
16 Kazachstan Kazachstan 150 -6956

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich