TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
23.03.2019, godz. 10:00
Planica HS-240
P¦ druż.
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Damian Skupień Polska 540  
2 Dawid Jarz±bek Polska 510 -30
3 Dominik Kastelik Polska 480 -60
4 Paweł Twardosz Polska 455 -85
5 Wiktor Pękala Polska 366 -174
6 Kacper Konior Polska 281 -259
  Mateusz Rajda Polska 281 -259
8 Artur Wacławiak Polska 275 -265
9 Mateusz Marusarz Polska 225 -315
10 Mariusz Ci¶lak Polska 204 -336
11 Bartosz Czyż Polska 180 -360
12 Jakub Chowaniec Polska 166 -374
13 Dawid Krupa Polska 90 -450

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Bartosz Czyż (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mateusz Gruszka Polska 529  
2 Piotr Kudzia Polska 512 -17
3 Karol Niemczyk Polska 405 -124
4 Szymon Pawłowski Polska 366 -163
5 Szymon Jojko Polska 340 -189
6 Maciej Zborowski Polska 321 -208
7 Kacper Juroszek Polska 320 -209
8 Krzysztof Kieta Polska 296 -233
9 Kacper Stosel Polska 289 -240
10 Andrzej Szczechowicz Polska 249 -280
11 Jarosław Krzak Polska 233 -296
12 Stanisław Ciszek Polska 223 -306
13 Mateusz Małyjurek Polska 199 -330
14 Maciej Korzeniowski Polska 155 -374
15 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 126 -403
16 Jakub Harat Polska 122 -407
17 Łukasz Stawowy Polska 112 -417
18 Patryk Pulkowski Polska 106 -423
19 Adrian Nalepka Polska 103 -426
20 Dawid Haberny Polska 102 -427
21 Dawid Haberny Polska 94 -435
22 Paweł Szyndlar Polska 35 -494
23 Patryk Hutyra Polska 33 -496
24 Dawid Groszek Polska 27 -502

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Szymon Pawłowski (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mateusz Jarosz Polska 740  
2 Krystian Zygmuntowicz Polska 660 -80
3 Arkadiusz Jojko Polska 451 -289
4 Bartłomiej Klimowski Polska 387 -353
5 Jan Habdas Polska 368 -372
6 Adam Skupień Polska 245 -495
7 Miłosz Krzempek Polska 232 -508
8 Robert Ry¶ Polska 230 -510
9 Stanisław Majerczyk Polska 224 -516
  Wiktor Fickowski Polska 224 -516
11 Michał Martynek Polska 217 -523
12 Tomasz Piczura Polska 190 -550
13 Szymon Zapotoczny Polska 179 -561
14 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 172 -568
15 Jan Bukowski Polska 156 -584
16 Marcin Małyjurek Polska 146 -594
17 Bartłomiej Kowalczyk Polska 125 -615
18 Tymoteusz Pałka Polska 110 -630
19 Bartłomiej Bobak Polska 97 -643
20 Wojciech Bukowski Polska 85 -655
21 Bartłomiej Kuchta Polska 76 -664
22 Adrian Wawrzacz Polska 74 -666
23 Jakub Żegleń Polska 63 -677
24 Jakub Haza Polska 60 -680
25 Sebastian Zygmuntowicz Polska 49 -691
26 Maciej Dawidek Polska 45 -695
27 Jakub Majerczyk Polska 40 -700
28 Kamil Słodyczka Polska 29 -711
29 Jan Liszka Polska 25 -715
30 Dominik Niemczyk Polska 22 -718
31 Michał Socha Polska 12 -728
  Michał Jastrzębski Polska 12 -728
33 Piotr Cie¶lar Polska 7 -733
34 Miłosz Szurkiewicz Polska 1 -739

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Rzadkosz Polska 700  
2 Klemens Joniak Polska 560 -140
  Tymoteusz Amilkiewicz Polska 560 -140
4 Marcin Wróbel Polska 456 -244
5 Jan Cudzich Polska 315 -385
6 Mateusz Chra¶cina Polska 277 -423
7 Mateusz Michniak Polska 260 -440
8 Wojciech Troszok Polska 258 -442
9 Jakub Wisełka Polska 249 -451
10 Jan Galica Polska 248 -452
11 Andrzej Waliczek Polska 226 -474
12 Filip Gluza Polska 185 -515
13 Konrad Czul Polska 148 -552
14 Stanisław Marusarz Polska 134 -566
15 Maciej Staszewski Polska 128 -572
16 Szymon Jarończyk Polska 120 -580
17 Grzegorz Mitręga Polska 118 -582
18 Szymon Niemczyk Polska 116 -584
19 Jakub Wójcik Polska 95 -605
20 Dawid Żlik Polska 86 -614
21 Mateusz Król Polska 82 -618
22 Jan Mroczkowski Polska 77 -623
23 Tadeusz De Mulder Polska 28 -672
24 Tadeusz Demulder Polska 22 -678
  Wojciech Dudzik Polska 22 -678
26 Kacper Bysko Polska 18 -682

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Tymoteusz Amilkiewicz (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wiktor Szozda Polska 655  
2 Tymoteusz Dyduch Polska 476 -179
3 Kacper Jarz±bek Polska 468 -187
4 Mikołaj Wantulok Polska 443 -212
5 Klemens Staszel Polska 366 -289
6 Tymoteusz Cienciała Polska 276 -379
7 Rafał Rafacz Polska 262 -393
8 Mikołaj Serwatowicz Polska 260 -395
9 Antoni Orawski Polska 248 -407
10 Jakub Cie¶lar Polska 239 -416
11 Kacper Tomasiak Polska 233 -422
12 Wiktor Fender Polska 175 -480
13 Kamil Waszek Polska 174 -481
14 Grzegorz Rafacz Polska 173 -482
15 Szymon Bobak Polska 150 -505
16 Łukasz Łukaszczyk Polska 140 -515
17 Mateusz Maciusiak Polska 133 -522
18 Filip D±bkowski Polska 117 -538
19 Michał Obtułowicz Polska 104 -551
20 Szymon Dubiel Polska 103 -552
21 Paweł Lichaj Polska 68 -587
22 Jacek Spyrka Polska 62 -593
23 Wojciech Cie¶lar Polska 54 -601
24 Szymon Byrski Polska 53 -602
25 Jakub Niemczyk Polska 51 -604
26 Michał Zarycki Polska 50 -605
27 Marcin Sobański Polska 49 -606
28 Szymon Urbański Polska 35 -620
29 Bartłomiej Grzebień Polska 32 -623
30 Klemens Bartol Polska 30 -625
31 Szymon Długosz Polska 28 -627
32 Jan Krużołek Polska 20 -635
33 Filip Staszewski Polska 16 -639
34 Jakub Żyła Polska 2 -653
  Mateusz Mysza Polska 2 -653
36 Seweryn Rutkowski Polska 1 -654
  Witold Mrowiec Polska 1 -654
  Marcin Kryska Polska 1 -654

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Mikołaj Wantulok (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Tymoteusz Dyduch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Kil Polska 450  
2 Joanna Szwab Polska 405 -45
3 Nicole Konderla Polska 279 -171
4 Kamila Karpiel Polska 265 -185
5 Róża Pawlikowska Polska 244 -206
6 Nikola Pietraszko Polska 209 -241
7 Anna Twardosz Polska 200 -250
8 Magdalena Pałasz Polska 190 -260
9 Natalia Kobiela Polska 188 -262
10 Sabina Król Polska 144 -306
11 Kinga Rajda Polska 140 -310
12 Anna Ż±dło Polska 22 -428

Wyniki konkursów
10.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marcelina Bełtowska Polska 720  
2 Wiktoria Przybyła Polska 545 -175
3 Pola Bełtowska Polska 530 -190
4 Sara Tajner Polska 370 -350
5 Natalia Słowik Polska 337 -383
6 Paulina Czepczor Polska 304 -416
7 Amelia Polanowska Polska 282 -438
8 Zuzanna Rapacz Polska 275 -445
9 Łucja Słowik Polska 232 -488
10 Wiktoria Polanowska Polska 198 -522
11 Agnieszka Ochodek Polska 149 -571
12 Natalia Nowak Polska 58 -662
13 Ewa Fr±czek Polska 46 -674

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 580  
2 Krzysztof Miętus Polska 420 -160
3 Andrzej Stękała Polska 360 -220
4 Krzysztof Biegun Polska 275 -305
  Stanisław Biela Polska 275 -305
6 Łukasz Bukowski Polska 232 -348
7 Aleksander Zniszczoł Polska 180 -400
8 Łukasz Rutkowski Polska 144 -436

Wyniki konkursów
10.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
13:00
CoC Czajkowski
seria próbna
14:00
CoC Czajkowski
konkurs ind.
24 marca 2019 (niedziela)
05:15
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
seria próbna
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »