TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Damian Skupień Polska 540  
2 Dawid Jarz±bek Polska 510 -30
3 Dominik Kastelik Polska 480 -60
4 Paweł Twardosz Polska 455 -85
5 Wiktor Pękala Polska 366 -174
6 Kacper Konior Polska 281 -259
  Mateusz Rajda Polska 281 -259
8 Artur Wacławiak Polska 275 -265
9 Mateusz Marusarz Polska 225 -315
10 Mariusz Ci¶lak Polska 204 -336
11 Bartosz Czyż Polska 180 -360
12 Jakub Chowaniec Polska 166 -374
13 Dawid Krupa Polska 90 -450

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Bartosz Czyż (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mateusz Gruszka Polska 529  
2 Piotr Kudzia Polska 512 -17
3 Karol Niemczyk Polska 405 -124
4 Szymon Pawłowski Polska 366 -163
5 Szymon Jojko Polska 340 -189
6 Maciej Zborowski Polska 321 -208
7 Kacper Juroszek Polska 320 -209
8 Krzysztof Kieta Polska 296 -233
9 Kacper Stosel Polska 289 -240
10 Andrzej Szczechowicz Polska 249 -280
11 Jarosław Krzak Polska 233 -296
12 Stanisław Ciszek Polska 223 -306
13 Mateusz Małyjurek Polska 199 -330
14 Maciej Korzeniowski Polska 155 -374
15 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 126 -403
16 Jakub Harat Polska 122 -407
17 Łukasz Stawowy Polska 112 -417
18 Patryk Pulkowski Polska 106 -423
19 Adrian Nalepka Polska 103 -426
20 Dawid Haberny Polska 102 -427
21 Dawid Haberny Polska 94 -435
22 Paweł Szyndlar Polska 35 -494
23 Patryk Hutyra Polska 33 -496
24 Dawid Groszek Polska 27 -502

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Szymon Pawłowski (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mateusz Jarosz Polska 740  
2 Krystian Zygmuntowicz Polska 660 -80
3 Arkadiusz Jojko Polska 451 -289
4 Bartłomiej Klimowski Polska 387 -353
5 Jan Habdas Polska 368 -372
6 Adam Skupień Polska 245 -495
7 Miłosz Krzempek Polska 232 -508
8 Robert Ry¶ Polska 230 -510
9 Stanisław Majerczyk Polska 224 -516
  Wiktor Fickowski Polska 224 -516
11 Michał Martynek Polska 217 -523
12 Tomasz Piczura Polska 190 -550
13 Szymon Zapotoczny Polska 179 -561
14 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 172 -568
15 Jan Bukowski Polska 156 -584
16 Marcin Małyjurek Polska 146 -594
17 Bartłomiej Kowalczyk Polska 125 -615
18 Tymoteusz Pałka Polska 110 -630
19 Bartłomiej Bobak Polska 97 -643
20 Wojciech Bukowski Polska 85 -655
21 Bartłomiej Kuchta Polska 76 -664
22 Adrian Wawrzacz Polska 74 -666
23 Jakub Żegleń Polska 63 -677
24 Jakub Haza Polska 60 -680
25 Sebastian Zygmuntowicz Polska 49 -691
26 Maciej Dawidek Polska 45 -695
27 Jakub Majerczyk Polska 40 -700
28 Kamil Słodyczka Polska 29 -711
29 Jan Liszka Polska 25 -715
30 Dominik Niemczyk Polska 22 -718
31 Michał Jastrzębski Polska 12 -728
  Michał Socha Polska 12 -728
33 Piotr Cie¶lar Polska 7 -733
34 Miłosz Szurkiewicz Polska 1 -739

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Rzadkosz Polska 700  
2 Klemens Joniak Polska 560 -140
  Tymoteusz Amilkiewicz Polska 560 -140
4 Marcin Wróbel Polska 456 -244
5 Jan Cudzich Polska 315 -385
6 Mateusz Chra¶cina Polska 277 -423
7 Mateusz Michniak Polska 260 -440
8 Wojciech Troszok Polska 258 -442
9 Jakub Wisełka Polska 249 -451
10 Jan Galica Polska 248 -452
11 Andrzej Waliczek Polska 226 -474
12 Filip Gluza Polska 185 -515
13 Konrad Czul Polska 148 -552
14 Stanisław Marusarz Polska 134 -566
15 Maciej Staszewski Polska 128 -572
16 Szymon Jarończyk Polska 120 -580
17 Grzegorz Mitręga Polska 118 -582
18 Szymon Niemczyk Polska 116 -584
19 Jakub Wójcik Polska 95 -605
20 Dawid Żlik Polska 86 -614
21 Mateusz Król Polska 82 -618
22 Jan Mroczkowski Polska 77 -623
23 Tadeusz De Mulder Polska 28 -672
24 Tadeusz Demulder Polska 22 -678
  Wojciech Dudzik Polska 22 -678
26 Kacper Bysko Polska 18 -682

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Tymoteusz Amilkiewicz (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wiktor Szozda Polska 655  
2 Tymoteusz Dyduch Polska 476 -179
3 Kacper Jarz±bek Polska 468 -187
4 Mikołaj Wantulok Polska 443 -212
5 Klemens Staszel Polska 366 -289
6 Tymoteusz Cienciała Polska 276 -379
7 Rafał Rafacz Polska 262 -393
8 Mikołaj Serwatowicz Polska 260 -395
9 Antoni Orawski Polska 248 -407
10 Jakub Cie¶lar Polska 239 -416
11 Kacper Tomasiak Polska 233 -422
12 Wiktor Fender Polska 175 -480
13 Kamil Waszek Polska 174 -481
14 Grzegorz Rafacz Polska 173 -482
15 Szymon Bobak Polska 150 -505
16 Łukasz Łukaszczyk Polska 140 -515
17 Mateusz Maciusiak Polska 133 -522
18 Filip D±bkowski Polska 117 -538
19 Michał Obtułowicz Polska 104 -551
20 Szymon Dubiel Polska 103 -552
21 Paweł Lichaj Polska 68 -587
22 Jacek Spyrka Polska 62 -593
23 Wojciech Cie¶lar Polska 54 -601
24 Szymon Byrski Polska 53 -602
25 Jakub Niemczyk Polska 51 -604
26 Michał Zarycki Polska 50 -605
27 Marcin Sobański Polska 49 -606
28 Szymon Urbański Polska 35 -620
29 Bartłomiej Grzebień Polska 32 -623
30 Klemens Bartol Polska 30 -625
31 Szymon Długosz Polska 28 -627
32 Jan Krużołek Polska 20 -635
33 Filip Staszewski Polska 16 -639
34 Mateusz Mysza Polska 2 -653
  Jakub Żyła Polska 2 -653
36 Witold Mrowiec Polska 1 -654
  Marcin Kryska Polska 1 -654
  Seweryn Rutkowski Polska 1 -654

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Mikołaj Wantulok (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Tymoteusz Dyduch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Kil Polska 450  
2 Joanna Szwab Polska 405 -45
3 Nicole Konderla Polska 279 -171
4 Kamila Karpiel Polska 265 -185
5 Róża Pawlikowska Polska 244 -206
6 Nikola Pietraszko Polska 209 -241
7 Anna Twardosz Polska 200 -250
8 Magdalena Pałasz Polska 190 -260
9 Natalia Kobiela Polska 188 -262
10 Sabina Król Polska 144 -306
11 Kinga Rajda Polska 140 -310
12 Anna Ż±dło Polska 22 -428

Wyniki konkursów
10.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marcelina Bełtowska Polska 720  
2 Wiktoria Przybyła Polska 545 -175
3 Pola Bełtowska Polska 530 -190
4 Sara Tajner Polska 370 -350
5 Natalia Słowik Polska 337 -383
6 Paulina Czepczor Polska 304 -416
7 Amelia Polanowska Polska 282 -438
8 Zuzanna Rapacz Polska 275 -445
9 Łucja Słowik Polska 232 -488
10 Wiktoria Polanowska Polska 198 -522
11 Agnieszka Ochodek Polska 149 -571
12 Natalia Nowak Polska 58 -662
13 Ewa Fr±czek Polska 46 -674

Wyniki konkursów
19.01.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
20.01.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
10.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 580  
2 Krzysztof Miętus Polska 420 -160
3 Andrzej Stękała Polska 360 -220
4 Stanisław Biela Polska 275 -305
  Krzysztof Biegun Polska 275 -305
6 Łukasz Bukowski Polska 232 -348
7 Aleksander Zniszczoł Polska 180 -400
8 Łukasz Rutkowski Polska 144 -436

Wyniki konkursów
10.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
11.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
23.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
24.02.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
02.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
03.03.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »