Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
02.03.2018 - Szczyrk (Polska) K-70
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mateusz Jarosz Polska 69.0 72.5 227.8
2 Arkadiusz Jojko Polska 69.0 70.0 221.8
3 Krystian Zygmuntowicz Polska 67.5 70.5 217.6
4 Bartłomiej Klimowski Polska 67.5 67.5 210.0
5 Jan Habdas Polska 68.0 67.0 207.5
6 Adam Skupień Polska 67.0 67.5 206.4
7 Tomasz Piczura Polska 64.0 67.5 201.8
8 Stanisław Majerczyk Polska 63.0 66.5 199.4
9 Miłosz Krzempek Polska 62.0 67.5 197.4
10 Wiktor Fickowski Polska 63.5 65.0 195.2
11 Robert Ry¶ Polska 64.0 64.0 193.1
12 Michał Martynek Polska 62.5 62.0 181.9
13 Jan Bukowski Polska 61.5 61.0 179.0
14 Marcin Małyjurek Polska 59.0 61.5 175.1
15 Bartłomiej Kowalczyk Polska 57.5 62.0 171.4
16 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 57.5 60.5 170.1
17 Bartłomiej Bobak Polska 59.5 59.5 166.3
18 Szymon Zapotoczny Polska 56.5 60.0 163.8
19 Tymoteusz Pałka Polska 61.0 57.0 162.6
20 Jakub Żegleń Polska 54.5 55.5 143.5
21 Wojciech Bukowski Polska 54.0 54.0 140.1
22 Adrian Wawrzacz Polska 52.0 55.5 136.5
23 Maciej Dawidek Polska 53.0 51.0 131.8
24 Bartłomiej Kuchta Polska 50.5 53.0 128.7
25 Sebastian Zygmuntowicz Polska 49.0 49.0 113.6
26 Jakub Haza Polska 51.5 47.0 113.2
27 Kamil Słodyczka Polska 47.5 48.0 106.1
28 Jan Liszka Polska 46.0 46.5 105.0
29 Dominik Niemczyk Polska 45.5 47.0 98.0
30 Richard Tiller Słowacja 47.0 43.5 93.1
31 Piotr Cie¶lar Polska 41.5 41.5 74.1

« Lotos Cup 2018 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2018

Lotos Cup 2018

Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
11:30
P¦ Niżny Tagił
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich