Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
23.02.2018 - Zakopane (Polska) K-65
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mateusz Jarosz Polska 67.5 67.5 240.0
2 Krystian Zygmuntowicz Polska 68.0 67.5 233.2
3 Bartłomiej Klimowski Polska 66.0 65.5 227.6
4 Jan Habdas Polska 65.5 66.5 225.3
5 Arkadiusz Jojko Polska 64.5 63.5 219.2
6 Wiktor Fickowski Polska 64.5 61.0 212.7
7 Stanisław Majerczyk Polska 62.0 63.0 207.0
8 Robert Ry¶ Polska 62.5 62.5 205.5
9 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 62.5 60.5 205.2
10 Adam Skupień Polska 63.0 61.5 204.8
11 Tomasz Piczura Polska 62.0 62.5 204.3
12 Miłosz Krzempek Polska 60.5 61.0 197.1
13 Michał Martynek Polska 60.5 60.5 194.4
14 Bartłomiej Kowalczyk Polska 58.5 60.5 188.1
15 Jan Bukowski Polska 60.0 57.5 186.0
16 Szymon Zapotoczny Polska 61.0 56.0 185.3
17 Marcin Małyjurek Polska 58.0 58.0 183.4
18 Tymoteusz Pałka Polska 57.0 56.5 174.9
19 Wojciech Bukowski Polska 55.5 55.5 167.4
20 Jakub Żegleń Polska 55.0 56.0 166.9
21 Bartłomiej Bobak Polska 56.5 54.5 166.4
22 Jakub Haza Polska 56.0 53.0 159.1
23 Bartłomiej Kuchta Polska 53.5 53.0 155.6
24 Adrian Wawrzacz Polska 52.5 53.5 152.4
25 Maciej Dawidek Polska 50.5 54.5 151.0
26 Richard Tiller Słowacja 55.0 47.0 142.3
27 Sebastian Zygmuntowicz Polska 50.0 51.0 139.4
28 Kamil Słodyczka Polska 49.0 48.0 127.8
29 Michał Jastrzębski Polska 46.0 44.0 109.0
30 Dominik Niemczyk Polska 43.0 41.0 92.1
31 Piotr Cie¶lar Polska 41.5 42.0 91.9

« Lotos Cup 2018 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2018

Lotos Cup 2018

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich