TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2013
Period 1
27.07.2013 15:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 druż. mix
28.07.2013 12:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
02.08.2013 19:30 Wisła Polska HS-134 K-120 druż., nocny
03.08.2013 19:30 Wisła Polska HS-134 K-120
14.08.2013 18:00 Courchevel Francja HS-96 K-90 druż. mix
15.08.2013 19:00 Courchevel Francja HS-132 K-120
17.08.2013 17:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
23.08.2013 11:30 Hakuba Japonia HS-131 K-120
24.08.2013 11:30 Hakuba Japonia HS-131 K-120
Period 2
14.09.2013 16:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-135 K-120
15.09.2013 14:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-140 K-125
21.09.2013 12:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125
22.09.2013 11:30 Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125
29.09.2013 14:00 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
03.10.2013 15:30 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Wellinger Niemcy 440  
2 Jernej Damjan Słowenia 419 -21
3 Anders Bardal Norwegia 323 -117
4 Matjaz Pungertar Słowenia 320 -120
5 Krzysztof Biegun Polska 290 -150
6 Cestmir Kozisek Czechy 273 -167
7 Reruhi Shimizu Japonia 262 -178
8 Maciej Kot Polska 248 -192
9 Kamil Stoch Polska 227 -213
10 Tom Hilde Norwegia 223 -217
11 Jan Ziobro Polska 221 -219
12 Richard Freitag Niemcy 215 -225
13 Michael Neumayer Niemcy 183 -257
14 Simon Ammann Szwajcaria 180 -260
15 Taku Takeuchi Japonia 170 -270
16 Noriaki Kasai Japonia 167 -273
17 Antonin Hajek Czechy 165 -275
18 Jakub Janda Czechy 160 -280
19 Janne Ahonen Finlandia 156 -284
20 Andreas Wank Niemcy 143 -297
21 Yuta Watase Japonia 130 -310
22 Roman Koudelka Czechy 124 -316
23 Rok Justin Słowenia 123 -317
24 Dawid Kubacki Polska 116 -324
25 Denis Kornilov Rosja 111 -329
  Stefan Hula Polska 111 -329
27 Dimitry Vassiliev Rosja 109 -331
28 Gregor Deschwanden Szwajcaria 108 -332
29 Jan Matura Czechy 102 -338
30 Andreas Kofler Austria 101 -339
31 Rune Velta Norwegia 100 -340
32 Klemens Murańka Polska 96 -344
33 Aleksander Zniszczoł Polska 86 -354
34 Olli Muotka Finlandia 85 -355
35 Andraz Pograjc Słowenia 84 -356
36 Ilmir Hazetdinov Rosja 80 -360
37 Maximilian Mechler Niemcy 66 -374
38 Severin Freund Niemcy 65 -375
39 Marinus Kraus Niemcy 63 -377
40 Bartłomiej Kłusek Polska 60 -380
41 Peter Prevc Słowenia 58 -382
42 Karl Geiger Niemcy 56 -384
43 Nicholas Alexander USA 55 -385
44 Piotr Żyła Polska 53 -387
45 Vincent Descombes Sevoie Francja 52 -388
46 Pascal Kaelin Szwajcaria 51 -389
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 -390
  Nejc Dezman Słowenia 50 -390
49 Martin Schmitt Niemcy 49 -391
50 Daniel Wenig Niemcy 47 -393
51 Lukas Hlava Czechy 46 -394
  Daiki Ito Japonia 46 -394
53 Davide Bresadola Włochy 44 -396
  Robert Kranjec Słowenia 44 -396
55 Markus Eisenbichler Niemcy 37 -403
56 Mikhail Maksimochkin Rosja 34 -406
  Anssi Koivuranta Finlandia 34 -406
58 Alexey Romashov Rosja 32 -408
  Jan Maylaender Niemcy 32 -408
60 Anders Fannemel Norwegia 29 -411
61 Andreas Stjernen Norwegia 26 -414
62 Anze Semenic Słowenia 25 -415
63 Borek Sedlak Czechy 24 -416
64 Gregor Schlierenzauer Austria 22 -418
65 Stephan Leyhe Niemcy 20 -420
  Sho Suzuki Japonia 20 -420
67 Lauri Asikainen Finlandia 18 -422
  Junshiro Kobayashi Japonia 18 -422
  Wolfgang Loitzl Austria 18 -422
70 Kento Sakuyama Japonia 16 -424
71 Jurij Tepes Słowenia 13 -427
  Krzysztof Leja Polska 13 -427
  Heung Chul Choi Korea Pd. 13 -427
74 Kaarel Nurmsalu Estonia 12 -428
75 Grzegorz Miętus Polska 11 -429
  Stefan Kraft Austria 11 -429
77 Ilja Rosliakov Rosja 10 -430
78 Michael Hayboeck Austria 9 -431
79 Ronan Lamy Chappuis Francja 8 -432
80 Manuel Fettner Austria 6 -434
81 Marco Grigoli Szwajcaria 5 -435
  Phillip Sjoeen Norwegia 5 -435
83 Fumihisa Yumoto Japonia 4 -436
84 Andrea Morassi Włochy 3 -437
  Takanobu Okabe Japonia 3 -437
86 Pascal Egloff Szwajcaria 2 -438
87 Vladimir Zografski Bułgaria 1 -439
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2116  
2 Polska Polska 1932 -184
3 Słowenia Słowenia 1736 -380
4 Japonia Japonia 1411 -705
5 Czechy Czechy 1144 -972
6 Norwegia Norwegia 806 -1310
7 Szwajcaria Szwajcaria 521 -1595
8 Rosja Rosja 401 -1715
9 Francja Francja 310 -1806
10 Finlandia Finlandia 293 -1823
11 Kanada Kanada 275 -1841
12 Austria Austria 267 -1849
13 Włochy Włochy 172 -1944
14 USA USA 130 -1986
15 Korea Pd. Korea Pd. 13 -2103
16 Estonia Estonia 12 -2104
17 Bułgaria Bułgaria 1 -2115
Wyniki konkursów
27.07.2013 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Japonia
28.07.2013 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
02.08.2013 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: Polska
03.08.2013 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
14.08.2013 Courchevel Francja K-120
Zwycięzcy: Niemcy
15.08.2013 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
17.08.2013 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
23.08.2013 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
24.08.2013 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzcy: Jernej Damjan (Słowenia) / Noriaki Kasai (Japonia)
14.09.2013 Niżnyj Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
15.09.2013 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
21.09.2013 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
22.09.2013 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Matjaz Pungertar (Słowenia)
03.10.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »