Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
14.09.2013 - Niżnyj Tagił (Rosja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Bardal Norwegia 92.5 96.5 248.1
2 Tom Hilde Norwegia 95.5 95.5 247.5
3 Jakub Janda Czechy 89.5 99.0 246.2
4 Stefan Hula Polska 90.5 97.0 242.4
5 Cestmir Kozisek Czechy 94.0 96.5 241.9
6 Jan Ziobro Polska 92.0 98.5 240.9
7 Jernej Damjan Słowenia 91.5 96.5 233.6
8 Krzysztof Biegun Polska 91.0 94.5 233.5
9 Pascal Kaelin Szwajcaria 89.5 92.5 229.9
10 Reruhi Shimizu Japonia 88.0 95.5 229.5
11 Ilmir Hazetdinov Rosja 87.0 94.0 228.9
12 Rok Justin Słowenia 91.0 93.0 228.8
13 Jan Maylaender Niemcy 89.0 91.0 227.9
14 Nicholas Alexander USA 90.0 92.0 227.1
15 Aleksander Zniszczoł Polska 91.5 91.0 226.0
16 Davide Bresadola Włochy 88.5 93.0 225.8
  Alexey Romashov Rosja 89.0 92.5 225.8
18 Matjaz Pungertar Słowenia 88.0 92.0 223.1
19 Yuta Watase Japonia 89.5 90.5 223.0
20 Rune Velta Norwegia 90.5 90.5 222.8
21 Anders Fannemel Norwegia 87.5 92.0 222.3
22 Gregor Deschwanden Szwajcaria 91.0 90.5 221.5
23 Denis Kornilov Rosja 88.5 91.5 220.6
24 Maximilian Mechler Niemcy 85.5 90.0 219.6
25 Krzysztof Leja Polska 88.0 89.5 218.0
26 Dimitry Vassiliev Rosja 86.0 89.5 216.4
27 Sho Suzuki Japonia 88.5 88.5 214.8
28 Kento Sakuyama Japonia 85.5 89.0 214.7
29 Borek Sedlak Czechy 87.0 89.0 213.4
30 Bartłomiej Kłusek Polska 93.0 86.0 211.7
31 Martin Schmitt Niemcy 84.5   100.6
32 Antonin Hajek Czechy 87.5   100.4
33 Andreas Stjernen Norwegia 85.0   100.3
34 Junshiro Kobayashi Japonia 86.5   99.3
35 Andraz Pograjc Słowenia 88.0   99.0
36 Roberto Dellasega Włochy 83.0   98.4
37 Pascal Egloff Szwajcaria 85.5   97.2
38 Nejc Dezman Słowenia 86.5   96.2
  Heung Chul Choi Korea Pd. 82.5   96.2
40 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 82.5   96.0
41 Marat Zhaparov Kazachstan 82.0   94.8
42 Chil-Ku Kang Korea Pd. 83.5   93.6
43 Anze Semenic Słowenia 80.5   92.7
44 Anders Johnson USA 80.5   92.2
45 Alexey Pchelintsev Kazachstan 80.5   87.9
46 Simon Ammann Szwajcaria DNS   DNS

« Letnia Grand Prix 2013 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2013

Letnia Grand Prix 2013

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich