TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2011
Period 1
17.07.2011   Wisła Polska HS-134 K-120 otwarcie
20.07.2011   Szczyrk Polska HS-106 K-95
22.07.2011   Zakopane Polska HS-134 K-120 drużynowy
23.07.2011   Zakopane Polska HS-134 K-120
06.08.2011 19:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 drużynowy
07.08.2011 14:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
12.08.2011   Courchevel Francja HS-132 K-120
14.08.2011   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
26.08.2011   Hakuba Japonia HS-131 K-120
27.08.2011   Hakuba Japonia HS-131 K-120
30.08.2011   Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125
01.10.2011   Hinzenbach Austria HS-94 K-85
03.10.2011   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 620  
2 Kamil Stoch Polska 505 -115
3 Tom Hilde Norwegia 443 -177
4 Gregor Schlierenzauer Austria 400 -220
5 Piotr Żyła Polska 298 -322
6 Taku Takeuchi Japonia 281 -339
7 Richard Freitag Niemcy 265 -355
8 Pavel Karelin Rosja 256 -364
9 Maciej Kot Polska 222 -398
10 Severin Freund Niemcy 216 -404
11 Robert Kranjec Słowenia 206 -414
12 Vladimir Zografski Bułgaria 205 -415
13 Jurij Tepes Słowenia 202 -418
14 Denis Kornilov Rosja 195 -425
15 Jure Sinkovec Słowenia 166 -454
16 Daiki Ito Japonia 164 -456
17 Roman Koudelka Czechy 160 -460
18 Michael Hayboeck Austria 154 -466
19 Andreas Wank Niemcy 148 -472
20 Anders Fannemel Norwegia 146 -474
21 Manuel Fettner Austria 142 -478
22 Krzysztof Miętus Polska 130 -490
23 Junshiro Kobayashi Japonia 128 -492
24 Lukas Hlava Czechy 124 -496
25 Johan Remen Evensen Norwegia 118 -502
26 Fumihisa Yumoto Japonia 106 -514
27 Wolfgang Loitzl Austria 100 -520
28 Dejan Judez Słowenia 88 -532
29 Rune Velta Norwegia 82 -538
30 Michael Neumayer Niemcy 81 -539
31 Tomasz Byrt Polska 72 -548
32 Peter Prevc Słowenia 70 -550
  Martin Koch Austria 70 -550
34 Sebastian Colloredo Włochy 67 -553
35 Ilja Rosliakov Rosja 66 -554
36 Jakub Janda Czechy 62 -558
37 Stephan Hocke Niemcy 58 -562
38 Maximilian Mechler Niemcy 57 -563
39 Ondrej Vaculik Czechy 56 -564
40 Shohei Tochimoto Japonia 55 -565
41 Rafał ¦liż Polska 50 -570
42 Andrea Morassi Włochy 49 -571
43 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 47 -573
44 Borek Sedlak Czechy 46 -574
45 Mitja Meznar Słowenia 44 -576
46 Dawid Kubacki Polska 43 -577
47 Simon Ammann Szwajcaria 40 -580
48 Martin Cikl Czechy 39 -581
49 Jan Matura Czechy 36 -584
50 Andreas Stjernen Norwegia 33 -587
51 Vincent Descombes Sevoie Francja 32 -588
52 Martin Schmitt Niemcy 30 -590
53 Anton Kalinitschenko Rosja 29 -591
54 David Winkler Niemcy 28 -592
55 Noriaki Kasai Japonia 27 -593
56 Jan Ziobro Polska 25 -595
57 Andreas Strolz Austria 24 -596
58 Anssi Koivuranta Finlandia 22 -598
59 Anders Bardal Norwegia 20 -600
  Aleksander Zniszczoł Polska 20 -600
61 Emmanuel Chedal Francja 19 -601
62 Bartłomiej Kłusek Polska 18 -602
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 18 -602
64 Matti Hautamäki Finlandia 16 -604
  Matjaz Pungertar Słowenia 16 -604
  Jernej Damjan Słowenia 16 -604
67 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 15 -605
68 Alexey Korolev Kazachstan 13 -607
69 Markus Eisenbichler Niemcy 12 -608
70 Janne Happonen Finlandia 11 -609
71 Felix Schoft Niemcy 10 -610
  Tomaz Naglic Słowenia 10 -610
73 Stefan Hula Polska 9 -611
74 Davide Bresadola Włochy 8 -612
  Dimitry Ipatov Rosja 8 -612
  Akira Higashi Japonia 8 -612
77 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 7 -613
78 Yevgeniy Levkin Kazachstan 6 -614
  Kento Sakuyama Japonia 6 -614
80 Jarkko Määttä Finlandia 5 -615
  Kenneth Gangnes Norwegia 5 -615
  Kaarel Nurmsalu Estonia 5 -615
83 Daniel Wenig Niemcy 4 -616
84 Grzegorz Miętus Polska 2 -618
  Stefan Kraft Austria 2 -618
  Pascal Bodmer Niemcy 2 -618
  Felix Brodauf Niemcy 2 -618
88 Heung Chul Choi Korea Pd. 1 -619
  Taro Takayanagi Japonia 1 -619
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 1 -619
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2312  
2 Polska Polska 1894 -418
3 Niemcy Niemcy 1513 -799
4 Norwegia Norwegia 1263 -1049
5 Słowenia Słowenia 1018 -1294
6 Rosja Rosja 1011 -1301
7 Czechy Czechy 973 -1339
8 Japonia Japonia 926 -1386
9 Bułgaria Bułgaria 205 -2107
10 Włochy Włochy 124 -2188
11 Finlandia Finlandia 72 -2240
12 Francja Francja 51 -2261
13 USA USA 50 -2262
14 Kanada Kanada 47 -2265
15 Szwajcaria Szwajcaria 40 -2272
16 Kazachstan Kazachstan 19 -2293
17 Estonia Estonia 5 -2307
18 Korea Pd. Korea Pd. 1 -2311
Wyniki konkursów
17.07.2011 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
20.07.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
22.07.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Austria
23.07.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
06.08.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
07.08.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
12.08.2011 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.08.2011 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
26.08.2011 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
27.08.2011 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
30.08.2011 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
01.10.2011 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
03.10.2011 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »