Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2022
Period 1
03.09.2022 17:00 Lillehammer Norwegia HS-140
04.09.2022 09:30 Lillehammer Norwegia HS-140
Period 2
17.09.2022 09:30 Stams Austria HS-115
17.09.2022 11:45 Stams Austria HS-115
24.09.2022 13:00 Klingenthal Niemcy HS-140
25.09.2022 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
07.10.2022 22:30 Lake Placid USA HS-100
09.10.2022 00:30 Lake Placid USA HS-128
10.10.2022 00:30 Lake Placid USA HS-128
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Hayboeck Austria 660  
2 Aleksander Zniszczoł Polska 436 -224
3 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 414 -246
  Sondre Ringen Norwegia 414 -246
5 Anders Fannemel Norwegia 362 -298
6 Anders Haare Norwegia 217 -443
7 Benjamin Oestvold Norwegia 215 -445
8 Francisco Moerth Austria 201 -459
9 Zak Mogel Słowenia 198 -462
10 Lovro Kos Słowenia 190 -470
11 Philipp Aschenwald Austria 173 -487
12 Tomasz Pilch Polska 164 -496
13 Ren Nikaido Japonia 160 -500
14 Jan Habdas Polska 157 -503
15 Philipp Raimund Niemcy 131 -529
16 Klemens Murańka Polska 127 -533
17 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 124 -536
18 Marco Woergoetter Austria 117 -543
19 Maksim Bartolj Słowenia 106 -554
20 Maciej Kot Polska 103 -557
21 Artti Aigro Estonia 101 -559
  Maximilian Steiner Austria 101 -559
23 Fredrik Villumstad Norwegia 95 -565
24 Casey Larson USA 89 -571
25 Markus Mueller Austria 83 -577
  Andrzej Stękała Polska 83 -577
27 Danil Vassilyev Kazachstan 80 -580
28 Matija Vidic Słowenia 78 -582
29 Niko Kytosaho Finlandia 74 -586
30 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 70 -590
31 Domen Prevc Słowenia 62 -598
32 Justin Lisso Niemcy 58 -602
  Stefan Hula Polska 58 -602
34 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 52 -608
35 Giovanni Bresadola Włochy 48 -612
36 Rok Oblak Słowenia 47 -613
37 Decker Dean USA 46 -614
38 Ulrich Wohlgenannt Austria 43 -617
  Erik Belshaw USA 43 -617
40 Andrew Urlaub USA 41 -619
41 Kacper Juroszek Polska 35 -625
42 Luca Roth Niemcy 29 -631
  Thomas Lackner Austria 29 -631
44 Maximilian Lienher Austria 28 -632
45 Patrik Vitez Słowenia 23 -637
46 Francesco Cecon Włochy 20 -640
47 Clemens Leitner Austria 19 -641
48 David Siegel Niemcy 18 -642
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 18 -642
50 Markus Schiffner Austria 16 -644
  Simon Spiewok Niemcy 16 -644
52 Kasperi Valto Finlandia 15 -645
  Dominik Peter Szwajcaria 15 -645
54 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 14 -646
55 Janni Reisenauer Austria 13 -647
  Christian Roeste Solberg Norwegia 13 -647
  Henri Kavilo Finlandia 13 -647
58 Jonas Schuster Austria 12 -648
  Yuken Iwasa Japonia 12 -648
60 Vilho Palosaari Finlandia 9 -651
  Martin Hamann Niemcy 9 -651
  Marcin Wróbel Polska 9 -651
63 Robin Pedersen Norwegia 8 -652
64 Sandro Hauswirth Szwajcaria 7 -653
65 Nikita Devyatkin Kazachstan 6 -654
  Asahi Sakano Japonia 6 -654
67 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 5 -655
  Tilen Bartol Słowenia 5 -655
69 Alessandro Batby Francja 4 -656
  Emanuel Schmid Niemcy 4 -656
  Jarosław Krzak Polska 4 -656
  Jan Bombek Słowenia 4 -656
73 Julijan Smid Austria 3 -657
  Adam Niżnik Polska 3 -657
75 Kalle Heikkinen Finlandia 2 -658
76 Simon Steinbeisser Niemcy 1 -659
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1928  
2 Austria Austria 1498 -430
3 Polska Polska 1179 -749
4 Słowenia Słowenia 713 -1215
5 Niemcy Niemcy 266 -1662
6 USA USA 219 -1709
7 Japonia Japonia 178 -1750
8 Finlandia Finlandia 113 -1815
9 Kazachstan Kazachstan 109 -1819
10 Estonia Estonia 101 -1827
11 Kanada Kanada 70 -1858
12 Włochy Włochy 68 -1860
13 Szwajcaria Szwajcaria 22 -1906
14 Francja Francja 4 -1924
Wyniki konkursów
03.09.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
04.09.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
17.09.2022 Stams Austria HS-115
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
17.09.2022 Stams Austria HS-115
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
24.09.2022 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
25.09.2022 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
07.10.2022 Lake Placid USA HS-100
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
08.10.2022 Lake Placid USA HS-128
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
09.10.2022 Lake Placid USA HS-128
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ciprian Ionita
Dziś urodziny obchodzą:
Gerd Siegmund (1973)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
00:00
PŚ Lake Placid
odprawa techniczna
14:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
21:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl Studio przed kwalifikacjami | Lake Placid
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich