TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2017
18.08.2017 19:00 Oberwiesenthal Niemcy HS-106
19.08.2017 10:30 Oberwiesenthal Niemcy HS-106
15.09.2017 18:00 Trondheim Norwegia HS-105
16.09.2017 11:00 Trondheim Norwegia HS-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamila Karpiel Polska 280  
2 Ramona Straub Niemcy 262 -18
3 Juliane Seyfarth Niemcy 200 -80
4 Lidiia Iakovleva Rosja 182 -98
5 Anna Shpynyeva Rosja 154 -126
6 Aleksandra Barantceva Rosja 147 -133
7 Mariia Iakovleva Rosja 131 -149
8 Thea Sofie Kleven Norwegia 128 -152
9 Susanna Forsstroem Finlandia 122 -158
10 Anniken Mork Norwegia 95 -185
11 Anna Odine Stroem Norwegia 88 -192
12 Elisabeth Raudaschl Austria 83 -197
13 Nozomi Maruyama Japonia 77 -203
14 Oceane Avocat Gros Francja 76 -204
15 Ren Mikase Japonia 69 -211
16 Agnes Reisch Niemcy 58 -222
17 Claudia Purker Austria 55 -225
18 Jana Mrakotova Czechy 54 -226
19 Anna Twardosz Polska 52 -228
20 Ayuka Kamoda Japonia 42 -238
21 Lisa Eder Austria 40 -240
22 Kinga Rajda Polska 34 -246
23 Selina Freitag Niemcy 30 -250
  Frida Westman Szwecja 30 -250
25 Veronica Gianmoena Włochy 27 -253
26 Hanna Midtsundstad Norwegia 26 -254
27 Valentina Sderzhikova Kazachstan 25 -255
  Sophie Mair Austria 25 -255
29 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 24 -256
30 Kaede Narita Japonia 23 -257
31 Arantxa Lancho Niemcy 22 -258
  Natsuka Sawaya Japonia 22 -258
33 Guy-Lim Park Korea Pd. 20 -260
  Katra Komar Słowenia 20 -260
  Joanna Szwab Polska 20 -260
36 Julia Tervahartiala Finlandia 19 -261
37 Astrid Moberg Szwecja 15 -265
38 Virag Voros Węgry 13 -267
39 Ayaka Igarashi Japonia 12 -268
  Karoline Roestad Norwegia 12 -268
  Thea Oeihaugen Norwegia 12 -268
42 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 8 -272
  Mari Leinan Lund Norwegia 8 -272
44 Anna Zhukova Rosja 6 -274
45 Josephin Laue Niemcy 5 -275
  Magdalena Pałasz Polska 5 -275
  Astrid Louise Baarset Norwegia 5 -275
48 Andreea Diana Trambitas Rumunia 4 -276
49 Carina Alexandra Militaru Rumunia 3 -277
50 Kaja Urbanija Coz Słowenia 1 -279
  Eva Elise Amble Norwegia 1 -279
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Rosja Rosja 620  
2 Niemcy Niemcy 577 -43
3 Norwegia Norwegia 407 -213
4 Polska Polska 391 -229
5 Japonia Japonia 245 -375
6 Austria Austria 203 -417
7 Finlandia Finlandia 141 -479
8 Francja Francja 76 -544
9 Czechy Czechy 54 -566
10 Szwecja Szwecja 45 -575
11 Włochy Włochy 27 -593
12 Kazachstan Kazachstan 25 -595
13 Słowenia Słowenia 21 -599
14 Korea Pd. Korea Pd. 20 -600
15 Węgry Węgry 13 -607
16 Rumunia Rumunia 7 -613
Wyniki konkursów
18.08.2017 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Ramona Straub (Niemcy)
19.08.2017 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
15.09.2017 Trondheim Norwegia K-90
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
16.09.2017 Trondheim Norwegia K-90
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »