TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2016
26.08.2016 16:00 Oberswiesenthal Niemcy HS-106
27.08.2016 12:30 Oberswiesenthal Niemcy HS-106
10.09.2016 13:00 Lillehammer Norwegia HS-100
11.09.2016 14:15 Lillehammer Norwegia HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lucile Morat Francja 200  
2 Katharina Althaus Niemcy 160 -40
3 Ramona Straub Niemcy 117 -83
  Julia Huber Austria 117 -83
5 Carina Vogt Niemcy 105 -95
6 Thea Sofie Kleven Norwegia 100 -100
7 Lara Malsiner Włochy 96 -104
8 Juliane Seyfarth Niemcy 95 -105
9 Natasha Bodnarchuk Kanada 88 -112
10 Anna Rupprecht Niemcy 86 -114
11 Pauline Hessler Niemcy 80 -120
12 Gianina Ernst Niemcy 66 -134
13 Claudia Purker Austria 62 -138
14 Alexandra Kustova Rosja 61 -139
15 Nicole Maurer Kanada 56 -144
16 Nika Kriznar Słowenia 52 -148
17 Luisa Goerlich Niemcy 48 -152
18 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 45 -155
19 Barbora Blazkova Czechy 40 -160
  Anniken Mork Norwegia 40 -160
21 Sabrina Windmueller Szwajcaria 35 -165
22 Atsuko Tanaka Kanada 32 -168
23 Abigail Strate Kanada 29 -171
24 Ayaka Igarashi Japonia 26 -174
  Jerneja Brecl Słowenia 26 -174
26 Jana Mrakotova Czechy 24 -176
27 Zdenka Pesatova Czechy 20 -180
28 Kinga Rajda Polska 18 -182
  Fumika Segawa Japonia 18 -182
  Josephine Pagnier Francja 18 -182
31 Marta Krepelkova Czechy 16 -184
32 Minami Watanabe Japonia 15 -185
33 Anna Odine Stroem Norwegia 14 -186
34 Glafira Noskova Rosja 13 -187
  Tonje Bakke Norwegia 13 -187
36 Nozomi Maruyama Japonia 12 -188
  Jasmine Sepandj Kanada 12 -188
  Anna Shpynyeva Rosja 12 -188
  Ksenia Kablukova Rosja 12 -188
40 Shihori Oi Japonia 11 -189
41 Oceane Avocat Gros Francja 9 -191
42 Romane Dieu Francja 8 -192
43 Nina Lussi USA 7 -193
  Karolina Indrackova Czechy 7 -193
45 Jenny Rautionaho Finlandia 6 -194
  Roberta D Agostina Włochy 6 -194
47 Hanna Midtsundstad Norwegia 5 -195
  Susanna Forsstroem Finlandia 5 -195
49 Agnes Reisch Niemcy 3 -197
  Oceane Paillard Francja 3 -197
51 Virag Voros Węgry 2 -198
  Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 2 -198
53 Frida Westman Szwecja 1 -199
  Natalie Eilers Kanada 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 760  
2 Francja Francja 238 -522
3 Kanada Kanada 218 -542
4 Austria Austria 179 -581
5 Norwegia Norwegia 174 -586
6 Czechy Czechy 107 -653
7 Włochy Włochy 102 -658
8 Rosja Rosja 98 -662
9 Japonia Japonia 82 -678
10 Słowenia Słowenia 78 -682
11 Rumunia Rumunia 45 -715
12 Szwajcaria Szwajcaria 35 -725
13 Polska Polska 18 -742
14 Finlandia Finlandia 11 -749
15 USA USA 7 -753
16 Węgry Węgry 2 -758
17 Szwecja Szwecja 1 -759
Wyniki konkursów
26.08.2016 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Lucile Morat (Francja)
27.08.2016 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Lucile Morat (Francja)
10.09.2016 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Thea Sofie Kleven (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »