Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 27.08.2016, Oberwiesenthal K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lucile Morat Francja 200  
2 Katharina Althaus Niemcy 160 -40
3 Carina Vogt Niemcy 105 -95
4 Lara Malsiner Włochy 96 -104
5 Juliane Seyfarth Niemcy 95 -105
6 Anna Rupprecht Niemcy 86 -114
7 Ramona Straub Niemcy 72 -128
8 Natasha Bodnarchuk Kanada 64 -136
9 Alexandra Kustova Rosja 61 -139
10 Nika Kriznar Słowenia 52 -148
11 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 45 -155
12 Claudia Purker Austria 42 -158
13 Barbora Blazkova Czechy 40 -160
14 Julia Huber Austria 37 -163
15 Sabrina Windmueller Szwajcaria 35 -165
16 Jerneja Brecl Słowenia 26 -174
  Luisa Goerlich Niemcy 26 -174
18 Zdenka Pesatova Czechy 20 -180
  Pauline Hessler Niemcy 20 -180
  Nicole Maurer Kanada 20 -180
21 Kinga Rajda Polska 18 -182
  Josephine Pagnier Francja 18 -182
23 Gianina Ernst Niemcy 16 -184
24 Glafira Noskova Rosja 13 -187
25 Anna Shpynyeva Rosja 12 -188
  Ksenia Kablukova Rosja 12 -188
27 Romane Dieu Francja 8 -192
  Jana Mrakotova Czechy 8 -192
  Marta Krepelkova Czechy 8 -192
30 Nina Lussi USA 7 -193
31 Roberta D Agostina Włochy 6 -194
32 Agnes Reisch Niemcy 3 -197
33 Virag Voros Węgry 2 -198
  Jasmine Sepandj Kanada 2 -198
35 Natalie Eilers Kanada 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 583  
2 Francja Francja 226 -357
3 Włochy Włochy 102 -481
4 Rosja Rosja 98 -485
5 Kanada Kanada 87 -496
6 Austria Austria 79 -504
7 Słowenia Słowenia 78 -505
8 Czechy Czechy 76 -507
9 Rumunia Rumunia 45 -538
10 Szwajcaria Szwajcaria 35 -548
11 Polska Polska 18 -565
12 USA USA 7 -576
13 Węgry Węgry 2 -581

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich