Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2011
19.07.2011   Szczyrk Polska HS-106 K-95
22.07.2011   Zakopane Polska HS-94 K-85
13.08.2011   Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
14.08.2011   Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
19.08.2011   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
20.08.2011   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
10.09.2011   Trondheim Norwegia HS-140 K-120
11.09.2011   Trondheim Norwegia HS-140 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Coline Mattel Francja 539  
2 Sara Takanashi Japonia 436 -103
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 360 -179
4 Maja Vtic Słowenia 351 -188
5 Jacqueline Seifriedsberger Austria 325 -214
6 Katharina Althaus Niemcy 281 -258
7 Ayumi Watase Japonia 206 -333
8 Ema Klinec Słowenia 204 -335
9 Eva Logar Słowenia 201 -338
10 Lea Lemare Francja 189 -350
11 Lisa Demetz Włochy 186 -353
  Melanie Faisst Niemcy 186 -353
13 Elena Runggaldier Włochy 185 -354
14 Ursa Bogataj Słowenia 156 -383
15 Evelyn Insam Włochy 155 -384
16 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 152 -387
17 Anna Haefele Niemcy 132 -407
18 Yuki Ito Japonia 131 -408
19 Anna Rupprecht Niemcy 122 -417
20 Juliane Seyfarth Niemcy 119 -420
21 Julia Kykkänen Finlandia 108 -431
22 Spela Rogelj Słowenia 101 -438
23 Ulrike Graessler Niemcy 97 -442
24 Katja Pozun Słowenia 96 -443
25 Roberta D Agostina Włochy 88 -451
26 Julia Clair Francja 85 -454
27 Vladena Pustkova Czechy 75 -464
28 Jessica Jerome USA 64 -475
29 Line Jahr Norwegia 45 -494
30 Atsuko Tanaka Japonia 36 -503
31 Carina Vogt Niemcy 35 -504
32 Barbara Klinec Słowenia 33 -506
33 Yurika Hirayama Japonia 29 -510
  Katharina Keil Austria 29 -510
35 Sabrina Windmueller Szwajcaria 26 -513
  Jenna Mohr Niemcy 26 -513
37 Ramona Straub Niemcy 24 -515
38 Michaela Dolezelova Czechy 23 -516
39 Anette Sagen Norwegia 22 -517
40 Svenja Wuerth Niemcy 20 -519
  Lindsey Van USA 20 -519
  Maren Lundby Norwegia 20 -519
43 Lucie Mikova Czechy 14 -525
44 Wendy Vuik Holandia 10 -529
  Veronika Zobel Niemcy 10 -529
46 Irina Avvakumova Rosja 9 -530
47 Gyda Enger Norwegia 7 -532
48 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 6 -533
49 Anja Tepes Słowenia 5 -534
50 Cornelia Roider Austria 4 -535
  Sofia Tikhonova Rosja 4 -535
52 Barbora Blazkova Czechy 2 -537
  Michaela Rajnochova Czechy 2 -537
54 Lucienne Hoeppner Niemcy 1 -538
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1147  
2 Niemcy Niemcy 1053 -94
3 Japonia Japonia 990 -157
4 Francja Francja 813 -334
5 Austria Austria 718 -429
6 Włochy Włochy 614 -533
7 Czechy Czechy 116 -1031
8 Finlandia Finlandia 108 -1039
9 Norwegia Norwegia 94 -1053
10 USA USA 84 -1063
11 Szwajcaria Szwajcaria 26 -1121
12 Rosja Rosja 13 -1134
13 Holandia Holandia 10 -1137
14 Rumunia Rumunia 6 -1141
Wyniki konkursów
19.07.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
22.07.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
13.08.2011 Bischofsgruen Niemcy K-64
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
14.08.2011 Bischofsgruen Niemcy K-64
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
19.08.2011 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
20.08.2011 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
10.09.2011 Trondheim Norwegia K-90
Zwycięzcy: Daniela Iraschko-Stolz (Austria) / Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
11.09.2011 Trondheim Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matti Nykaenen
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich