Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2008
09.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64 odwołany
10.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64
13.08.2008   Pöhla Niemcy HS-66 K-60
16.08.2008   Ramsau Austria HS-98 K-90
17.08.2008   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
13.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
14.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
26.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
27.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
03.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
04.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ulrike Graessler Niemcy 652  
2 Magdalena Schnurr Niemcy 497 -155
3 Izumi Yamada Japonia 491 -161
4 Anette Sagen Norwegia 463 -189
5 Jacqueline Seifriedsberger Austria 418 -234
6 Alissa Johnson USA 357 -295
  Jenna Mohr Niemcy 357 -295
8 Line Jahr Norwegia 327 -325
9 Nata de Leeuw Kanada 295 -357
10 Lindsey Van USA 276 -376
11 Maja Vtic Słowenia 274 -378
12 Ayumi Watase Japonia 271 -381
13 Jessica Jerome USA 256 -396
14 Elena Runggaldier Włochy 212 -440
15 Bigna Windmueller Szwajcaria 211 -441
16 Avery Ardovino USA 208 -444
17 Malika Schuepbach Szwajcaria 157 -495
18 Lisa Demetz Włochy 156 -496
19 Sabrina Windmueller Szwajcaria 111 -541
20 Juliane Seyfarth Niemcy 99 -553
21 Yuki Ito Japonia 88 -564
22 Melanie Faisst Niemcy 87 -565
23 Atsuko Tanaka Kanada 80 -572
24 Carina Vogt Niemcy 79 -573
25 Abby Ringquist USA 78 -574
26 Wendy Vuik Holandia 68 -584
27 Evelyn Insam Włochy 63 -589
  Katie Willis Kanada 63 -589
29 Salome Fuchs Szwajcaria 59 -593
30 Gyda Enger Norwegia 57 -595
  Rieko Kanai Japonia 57 -595
32 Caroline Espiau Francja 54 -598
33 Coline Mattel Francja 52 -600
34 Anna Haefele Niemcy 46 -606
35 Silje Sprakehaug Norwegia 42 -610
36 Manja Pograjc Słowenia 28 -624
  Helena Olsson Smeby Norwegia 28 -624
38 Maren Lundby Norwegia 24 -628
39 Ramona Straub Niemcy 20 -632
40 Lara Thomae Holandia 10 -642
41 Barbara Stuffer Włochy 9 -643
42 Simona Senoner Włochy 8 -644
43 Michaela Dolezelova Czechy 5 -647
44 Karin Friberg USA 4 -648
  Julia Kykkänen Finlandia 4 -648
46 Sarah Poeppel Niemcy 3 -649
  Anja Tepes Słowenia 3 -649
  Eva Logar Słowenia 3 -649
49 Vladena Pustkova Czechy 2 -650
50 Svenja Wuerth Niemcy 1 -651
  Mari Backe Norwegia 1 -651
  Maria Zotova Rosja 1 -651
  Anna Rupprecht Niemcy 1 -651
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1842  
2 USA USA 1179 -663
3 Norwegia Norwegia 942 -900
4 Japonia Japonia 907 -935
5 Szwajcaria Szwajcaria 538 -1304
6 Włochy Włochy 448 -1394
7 Kanada Kanada 438 -1404
8 Austria Austria 418 -1424
9 Słowenia Słowenia 308 -1534
10 Francja Francja 106 -1736
11 Holandia Holandia 78 -1764
12 Czechy Czechy 7 -1835
13 Finlandia Finlandia 4 -1838
14 Rosja Rosja 1 -1841
Wyniki konkursów
10.08.2008 Bischofsgrün Niemcy K-64
Zwycięzca: Magdalena Schnurr (Niemcy)
13.08.2008 Poehla Niemcy K-60
Zwycięzca: Magdalena Schnurr (Niemcy)
16.08.2008 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
17.08.2008 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Izumi Yamada (Japonia)
13.09.2008 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Alissa Johnson (USA)
14.09.2008 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Line Jahr (Norwegia)
26.09.2008 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
27.09.2008 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
03.10.2008 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
04.10.2008 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich