Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2008
09.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64 odwołany
10.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64
13.08.2008   Pöhla Niemcy HS-66 K-60
16.08.2008   Ramsau Austria HS-98 K-90
17.08.2008   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
13.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
14.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
26.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
27.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
03.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
04.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ulrike Graessler Niemcy 652  
2 Magdalena Schnurr Niemcy 497 -155
3 Izumi Yamada Japonia 491 -161
4 Anette Sagen Norwegia 463 -189
5 Jacqueline Seifriedsberger Austria 418 -234
6 Alissa Johnson USA 357 -295
  Jenna Mohr Niemcy 357 -295
8 Line Jahr Norwegia 327 -325
9 Nata de Leeuw Kanada 295 -357
10 Lindsey Van USA 276 -376
11 Maja Vtic Słowenia 274 -378
12 Ayumi Watase Japonia 271 -381
13 Jessica Jerome USA 256 -396
14 Elena Runggaldier Włochy 212 -440
15 Bigna Windmueller Szwajcaria 211 -441
16 Avery Ardovino USA 208 -444
17 Malika Schuepbach Szwajcaria 157 -495
18 Lisa Demetz Włochy 156 -496
19 Sabrina Windmueller Szwajcaria 111 -541
20 Juliane Seyfarth Niemcy 99 -553
21 Yuki Ito Japonia 88 -564
22 Melanie Faisst Niemcy 87 -565
23 Atsuko Tanaka Kanada 80 -572
24 Carina Vogt Niemcy 79 -573
25 Abby Ringquist USA 78 -574
26 Wendy Vuik Holandia 68 -584
27 Katie Willis Kanada 63 -589
  Evelyn Insam Włochy 63 -589
29 Salome Fuchs Szwajcaria 59 -593
30 Gyda Enger Norwegia 57 -595
  Rieko Kanai Japonia 57 -595
32 Caroline Espiau Francja 54 -598
33 Coline Mattel Francja 52 -600
34 Anna Haefele Niemcy 46 -606
35 Silje Sprakehaug Norwegia 42 -610
36 Manja Pograjc Słowenia 28 -624
  Helena Olsson Smeby Norwegia 28 -624
38 Maren Lundby Norwegia 24 -628
39 Ramona Straub Niemcy 20 -632
40 Lara Thomae Holandia 10 -642
41 Barbara Stuffer Włochy 9 -643
42 Simona Senoner Włochy 8 -644
43 Michaela Dolezelova Czechy 5 -647
44 Karin Friberg USA 4 -648
  Julia Kykkänen Finlandia 4 -648
46 Sarah Poeppel Niemcy 3 -649
  Anja Tepes Słowenia 3 -649
  Eva Logar Słowenia 3 -649
49 Vladena Pustkova Czechy 2 -650
50 Maria Zotova Rosja 1 -651
  Anna Rupprecht Niemcy 1 -651
  Svenja Wuerth Niemcy 1 -651
  Mari Backe Norwegia 1 -651
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1842  
2 USA USA 1179 -663
3 Norwegia Norwegia 942 -900
4 Japonia Japonia 907 -935
5 Szwajcaria Szwajcaria 538 -1304
6 Włochy Włochy 448 -1394
7 Kanada Kanada 438 -1404
8 Austria Austria 418 -1424
9 Słowenia Słowenia 308 -1534
10 Francja Francja 106 -1736
11 Holandia Holandia 78 -1764
12 Czechy Czechy 7 -1835
13 Finlandia Finlandia 4 -1838
14 Rosja Rosja 1 -1841
Wyniki konkursów
10.08.2008 Bischofsgrün Niemcy K-64
Zwycięzca: Magdalena Schnurr (Niemcy)
13.08.2008 Poehla Niemcy K-60
Zwycięzca: Magdalena Schnurr (Niemcy)
16.08.2008 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
17.08.2008 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Izumi Yamada (Japonia)
13.09.2008 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Alissa Johnson (USA)
14.09.2008 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Line Jahr (Norwegia)
26.09.2008 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
27.09.2008 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
03.10.2008 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
04.10.2008 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Bastian Kaltenboeck
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich