Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2023
Najbliższe zawody
06.10.2023, godz. 19:40
Lake Placid HS-128
Letni CoC M
23.01.1999 - Sapporo (Japonia) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Martin Schmitt Niemcy 127.5 130.5 261.9
2 Hideharu Miyahira Japonia 123.5 130.5 260.7
3 Dieter Thoma Niemcy 135.5 120.0 253.9
4 Kazuyoshi Funaki Japonia 119.0 126.5 246.4
5 Hiroya Saitoh Japonia 123.0 121.5 241.1
6 Noriaki Kasai Japonia 111.0 130.5 235.7
7 Katsutoshi Chiba Japonia 111.0 131.5 235.5
8 Janne Ahonen Finlandia 119.0 119.5 230.3
9 Yukitaka Fukita Japonia 116.0 122.5 228.8
10 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 110.0 129.0 228.7
11 Masayuki Sato Japonia 115.0 125.0 228.5
12 Kazuya Yoshioka Japonia 111.0 123.0 221.2
13 Sven Hannawald Niemcy 107.5 123.0 213.4
14 Lasse Ottesen Norwegia 117.0 114.5 213.2
15 Masahiko Harada Japonia 119.5 108.5 208.4
16 Kazuki Nishishita Japonia 107.0 120.0 206.6
17 Hitoshi Sakurai Japonia 110.0 116.5 205.2
18 Kazuhiro Nakamura Japonia 109.0 116.5 204.4
19 Adam Małysz Polska 127.5 98.0 202.4
20 Andreas Küttel Szwajcaria 113.5 111.0 202.1
21 Yoshikazu Norota Japonia 113.5 111.0 201.1
22 Henning Stensrud Norwegia 105.5 118.5 200.2
23 Rico Parpan Szwajcaria 113.0 108.5 197.7
24 Yuta Watase Japonia 107.5 114.0 194.7
25 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 109.0 108.0 186.1
26 Morten Aagheim Norwegia 108.5 105.5 182.7
27 Gerd Siegmund Niemcy 107.5 105.0 177.0
28 Jure Radelj Słowenia 109.0 96.0 162.0
29 Christian Meyer Norwegia 104.0 97.0 156.3
30 Bruno Reuteler Szwajcaria 104.5 94.0 152.8
31 Alexander Herr Niemcy 105.0   85.0
32 Takanobu Okabe Japonia 103.0   84.9
33 Roar Ljoekelsoey Norwegia 104.0   83.2
34 Leif Frey Niemcy 103.5   82.8
  Akira Higashi Japonia 103.5   82.8
36 Martin Mesik Słowacja 101.5   80.7
37 Wilfried Eberharter Austria 101.0   79.8
38 Kristoffer Jaafs Szwecja 102.0   78.6
39 Nicolas Dessum Francja 100.0   77.0
  Kazuhiro Higashi Japonia 100.0   77.0
41 Jinya Nishikata Japonia 101.5   76.7
42 Lucas Chevalier-Girod Francja 99.0   74.7
43 Mika Laitinen Finlandia 98.0   73.4
44 Roland Audenrieth Niemcy 98.5   72.8
45 Falko Krismayr Austria 95.0   69.0
46 Rolando Kaligaro Słowenia 88.0   54.4

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
1 października 2023 (niedziela)
13:30
LGP Hinzenbach
14:45
LGP Hinzenbach
6 października 2023 (piątek)
00:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
18:30
CoC Lake Placid
seria próbna
19:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
19:40
CoC Lake Placid
konkurs ind.
7 października 2023 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind.
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
23:00
CoC Lake Placid
seria próbna
8 października 2023 (niedziela)
00:10
CoC Lake Placid
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
7.10.2023
12:15
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
7.10.2023
15:45
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
7.10.2023
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
7.10.2023
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + konkurs indywidualny, HS 140
8.10.2023
15:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
8.10.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Których sześciu Polaków powinno występować w PŚ 2023/24?
Dawid Kubacki
16%
Piotr Żyła
15%
Kamil Stoch
15%
Aleksander Zniszczoł
14%
Paweł Wąsek
11%
Maciej Kot
6%
Kacper Juroszek
4%
Jakub Wolny
4%
Klemens Murańka
3%
Jan Habdas
3%
Andrzej Stękała
2%
Kacper Tomasiak
2%
Klemens Joniak
1%
Tomasz Pilch
1%
Marcin Wróbel
1%
Wiktor Szozda
1%
Jarosław Krzak
1%
Adam Niżnik
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich