Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
03.01.2024 - Innsbruck (Austria) HS-128

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Hoerl Austria 134.0 127.5 267.5
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 128.5 132.0 258.7
3 Michael Hayboeck Austria 131.0 135.5 254.0
4 Lovro Kos Słowenia 135.0 129.5 253.2
5 Andreas Wellinger Niemcy 132.0 126.5 252.1
6 Stefan Kraft Austria 123.0 131.0 248.3
7 Anze Lanisek Słowenia 124.5 130.0 244.8
8 Daniel Tschofenig Austria 126.0 127.5 244.4
9 Clemens Aigner Austria 127.5 130.5 242.4
10 Timi Zajc Słowenia 123.5 125.5 235.7
11 Kamil Stoch Polska 121.5 130.0 234.6
12 Ren Nikaido Japonia 126.5 120.5 231.0
13 Stephan Embacher Austria 126.0 118.5 230.8
14 Piotr Żyła Polska 131.0 115.0 229.0
15 Marius Lindvik Norwegia 123.5 121.0 228.4
16 Halvor Egner Granerud Norwegia 120.5 125.5 225.9
17 Roman Koudelka Czechy 125.5 121.0 224.9
18 Stephan Leyhe Niemcy 124.5 123.0 221.0
19 Johann Andre Forfang Norwegia 121.5 123.5 220.1
20 Philipp Raimund Niemcy 127.5 118.5 218.9
21 Artti Aigro Estonia 123.5 114.5 214.6
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 122.0 119.5 214.6
23 Domen Prevc Słowenia 121.5 118.0 212.9
24 Aleksander Zniszczoł Polska 121.0 120.5 212.8
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 129.0 113.5 212.8
26 Karl Geiger Niemcy 120.5 116.5 209.9
27 Daniel Andre Tande Norwegia 117.0 119.0 207.3
28 Giovanni Bresadola Włochy 118.0 119.0 203.9
29 Paweł Wąsek Polska 108.0 121.5 192.4
30 Junshiro Kobayashi Japonia 105.0 108.5 158.3
31 Peter Prevc Słowenia 122.0   107.1
32 Jonas Schuster Austria 122.5   105.4
33 Vladimir Zografski Bułgaria 122.0   105.3
34 Maciej Kot Polska 117.5   102.8
35 Yevhen Marusiak Ukraina 118.5   99.6
36 Pius Paschke Niemcy 114.0   99.2
37 Eetu Nousiainen Finlandia 119.5   98.3
38 Erik Belshaw USA 112.0   96.0
39 Simon Ammann Szwajcaria 113.0   95.8
40 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 116.0   93.0
41 Niko Kytosaho Finlandia 114.0   91.1
42 Benjamin Oestvold Norwegia 112.0   89.9
43 Valentin Foubert Francja 109.5   85.4
44 Tate Frantz USA 111.5   84.5
45 Francesco Cecon Włochy 109.5   83.8
46 Manuel Fettner Austria 108.0   82.6
47 Andrea Campregher Włochy 100.5   64.4
48 Antti Aalto Finlandia 103.0   63.6
49 Danil Vassilyev Kazachstan 93.5   62.8
50 Alex Insam Włochy DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« - wszystkie konkursy »

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich