Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
17.02.2018 - Pjongczang (Korea Pd.) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 135.0 136.5 285.7
2 Andreas Wellinger Niemcy 135.5 142.0 282.3
3 Robert Johansson Norwegia 137.5 134.5 275.3
4 Daniel Andre Tande Norwegia 131.0 138.5 273.1
5 Johann Andre Forfang Norwegia 133.0 134.5 271.6
6 Michael Hayboeck Austria 140.0 131.0 267.7
7 Karl Geiger Niemcy 132.0 137.5 267.6
8 Andreas Stjernen Norwegia 134.5 131.5 267.3
9 Richard Freitag Niemcy 130.0 127.5 260.0
10 Dawid Kubacki Polska 134.5 126.0 258.0
  Peter Prevc Słowenia 134.0 127.5 258.0
  Ryoyu Kobayashi Japonia 135.5 128.0 258.0
13 Simon Ammann Szwajcaria 133.5 130.5 256.6
14 Markus Eisenbichler Niemcy 130.0 130.5 255.4
15 Stefan Hula Polska 132.0 129.5 253.4
16 Jernej Damjan Słowenia 130.0 130.5 248.3
17 Tilen Bartol Słowenia 130.5 130.0 247.5
18 Stefan Kraft Austria 131.5 125.5 247.4
19 Maciej Kot Polska 128.5 129.5 244.6
20 Kevin Bickner USA 129.5 124.0 235.4
21 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 127.5 126.0 235.3
22 Taku Takeuchi Japonia 124.0 125.5 234.2
23 Alex Insam Włochy 127.5 125.0 232.4
24 Junshiro Kobayashi Japonia 122.0 122.0 224.8
25 Roman Koudelka Czechy 125.5 122.0 223.0
26 Evgeniy Klimov Rosja 125.0 118.0 220.6
27 Janne Ahonen Finlandia 124.5 115.5 210.6
28 Cestmir Kozisek Czechy 124.5 113.0 205.1
29 Denis Kornilov Rosja 122.5 110.5 196.3
30 Anze Semenic Słowenia 127.0 DSQ 118.1
31 Clemens Aigner Austria 121.0   110.0
32 Manuel Fettner Austria 124.0   109.8
33 Noriaki Kasai Japonia 121.0   107.9
34 Andreas Alamommo Finlandia 120.0   107.6
35 Vladimir Zografski Bułgaria 119.5   105.9
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 123.0   105.8
37 Antti Aalto Finlandia 121.5   105.7
  Jarkko Maatta Finlandia 122.0   105.7
39 Mikhail Nazarov Rosja 120.0   103.4
40 Sebastian Colloredo Włochy 121.0   102.7
41 Jonathan Learoyd Francja 119.5   100.1
42 Alexey Romashov Rosja 119.0   99.8
43 Martti Nomme Estonia 118.0   96.5
44 Viktor Polasek Czechy 116.5   94.4
45 Seou Choi Korea Pd. 114.0   93.2
46 Michael Glasder USA 114.0   90.5
47 Davide Bresadola Włochy 124.0   89.1
48 Artti Aigro Estonia 107.0   79.4
49 Sergey Tkachenko Kazachstan 107.5   73.5
50 Vincent Descombes Sevoie Francja 105.0   72.9

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018

Kalendarium
Nikolas Fettner
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich