Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
20.02.2010 - Vancouver (Kanada) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 144.0 138.0 283.6
2 Adam Małysz Polska 137.0 133.5 269.4
3 Gregor Schlierenzauer Austria 130.5 136.0 262.2
4 Andreas Kofler Austria 131.5 135.0 261.2
5 Thomas Morgenstern Austria 129.5 129.5 246.7
6 Michael Neumayer Niemcy 130.0 130.0 245.5
7 Antonin Hajek Czechy 128.0 129.0 240.6
8 Noriaki Kasai Japonia 121.5 135.0 239.2
9 Robert Kranjec Słowenia 118.5 135.5 233.7
10 Wolfgang Loitzl Austria 129.5 121.5 230.3
11 Tom Hilde Norwegia 124.0 126.5 227.9
12 Anders Jacobsen Norwegia 128.0 122.5 226.4
13 Emmanuel Chedal Francja 118.5 131.5 225.5
14 Kamil Stoch Polska 126.0 123.5 224.1
15 Johan Remen Evensen Norwegia 123.5 126.0 223.6
16 Peter Prevc Słowenia 124.5 124.0 222.3
17 Jakub Janda Czechy 126.5 121.5 221.4
18 Harri Olli Finlandia 117.0 129.0 217.8
19 Stefan Hula Polska 122.5 124.0 217.2
20 Daiki Ito Japonia 117.0 128.5 216.9
21 Vincent Descombes Sevoie Francja 120.0 124.5 211.6
22 Anders Bardal Norwegia 119.0 124.0 211.4
23 Roman Koudelka Czechy 117.5 125.0 208.5
24 Andreas Küttel Szwajcaria 121.5 119.0 204.9
25 Michael Uhrmann Niemcy 122.5 116.5 202.7
26 Matti Hautamäki Finlandia 134.0 104.0 202.4
27 Sebastian Colloredo Włochy 118.5 120.5 202.2
28 Andreas Wank Niemcy 127.5 110.0 200.5
29 Mitja Meznar Słowenia 119.0 118.5 198.5
30 Martin Schmitt Niemcy 122.5 108.0 182.4
31 Janne Ahonen Finlandia 125.0 DNS 111.0
32 Peter Frenette USA 114.5   90.6
33 Jernej Damjan Słowenia 114.0   89.7
34 David Lazzaroni Francja 112.0   85.6
35 Denis Kornilov Rosja 111.5   85.2
36 Krzysztof Miętus Polska 111.5   84.7
37 Taku Takeuchi Japonia 110.5   83.9
38 Pavel Karelin Rosja 109.0   80.2
39 Alexey Korolev Kazachstan 108.5   79.8
40 Nicholas Alexander USA 109.0   79.2
41 Martin Cikl Czechy 108.0   78.4
42 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 107.5   78.0
43 Tomas Zmoray Słowacja 108.0   77.4
44 Ilja Rosliakov Rosja 105.5   73.9
45 Shohei Tochimoto Japonia 105.5   73.4
46 Stefan Read Kanada 104.5   71.6
47 Dimitry Ipatov Rosja 100.5   63.9
48 Andrea Morassi Włochy 100.5   59.9
49 Heung Chul Choi Korea Pd. 98.5   56.3
50 Janne Happonen Finlandia 122.0   DSQ

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2010 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2010

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2010

Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
21:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
09:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:05
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
14:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
14:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich