Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
18.02.2002 - Salt Lake City (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 974.1
2 Finlandia Finlandia 974.0
3 Słowenia Słowenia 946.3
4 Austria Austria 926.8
5 Japonia Japonia 926.0
6 Polska Polska 848.1
7 Szwajcaria Szwajcaria 818.3
8 Korea Pd. Korea Pd. 801.6
9 Norwegia Norwegia 790.8
10 Francja Francja 755.1
11 USA USA 728.4
12 Czechy Czechy 724.6
13 Kazachstan Kazachstan 621.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 128.5 130.0 269.8
2 Robert Kranjec Słowenia 133.0 124.5 264.5
3 Janne Ahonen Finlandia 129.0 125.5 260.6
4 Martin Schmitt Niemcy 131.5 123.5 259.0
5 Adam Małysz Polska 128.5 124.0 255.0
  Kazuyoshi Funaki Japonia 126.5 126.0 255.0
7 Michael Uhrmann Niemcy 128.0 125.0 253.4
8 Risto Jussilainen Finlandia 124.5 126.0 251.4
9 Matti Hautamäki Finlandia 126.0 125.0 249.3
10 Hideharu Miyahira Japonia 125.5 124.5 244.5
11 Martin Höllwarth Austria 121.5 123.0 241.1
12 Wolfgang Loitzl Austria 123.0 122.5 239.9
  Peter Zonta Słowenia 121.5 124.0 239.9
14 Sven Hannawald Niemcy 123.0 120.5 238.8
15 Andreas Küttel Szwajcaria 121.5 121.5 236.4
16 Primoz Peterka Słowenia 118.5 121.5 231.5
17 Alan Alborn USA 120.5 120.0 229.4
18 Anders Bardal Norwegia 121.0 117.5 224.8
19 Andreas Widhölzl Austria 120.0 117.0 224.1
20 Stephan Hocke Niemcy 118.5 119.5 222.9
21 Stefan Horngacher Austria 121.0 115.5 221.7
22 Chil-Ku Kang Korea Pd. 114.5 122.0 221.2
23 Masahiko Harada Japonia 119.5 114.5 219.7
24 Tomasz Pochwała Polska 117.0 118.5 218.4
25 Veli-Matti Lindström Finlandia 115.0 116.5 212.7
26 Clint Jones USA 117.5 114.0 212.2
27 Jakub Janda Czechy 109.5 120.5 210.5
28 Damjan Fras Słowenia 120.0 113.0 210.4
29 Jan Mazoch Czechy 119.5 111.5 210.3
30 Hiroki Yamada Japonia 111.0 117.5 206.8
31 Remi Santiago Francja 117.0 113.5 206.4
32 Nicolas Dessum Francja 113.5 116.0 205.6
33 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.0 116.5 205.3
34 Heung Chul Choi Korea Pd. 112.5 115.5 203.4
35 Stanislav Filimonov Kazachstan 113.5 112.0 196.9
36 Emmanuel Chedal Francja 108.5 115.0 193.3
37 Robert Mateja Polska 114.5 106.0 191.4
38 Seou Choi Korea Pd. 111.0 110.5 191.2
39 Pavel Gaiduk Kazachstan 108.0 113.0 186.8
40 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 110.5 109.5 186.0
41 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 111.5 107.0 185.8
42 Tomisław Tajner Polska 109.0 109.5 183.3
43 Lars Bystoel Norwegia 111.5 102.5 174.7
44 Sylvain Freiholz Szwajcaria 109.0 102.5 171.7
45 Michal Dolezal Czechy 107.0 102.0 166.2
46 Tommy Schwall USA 105.0 102.0 162.6
47 Florentin Durand Francja 100.0 101.0 149.8
48 Alexander Korobov Kazachstan 101.5 96.0 143.0
49 Marco Steinauer Szwajcaria 99.5 96.0 140.4
50 Jan Matura Czechy 99.0 95.5 137.6
51 Brian Welch USA 95.5 93.5 124.2
52 Maxim Polunin Kazachstan 112.5 110.5 94.4

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2002 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2002

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2002

Najbliższe zawody
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
10:30
YOG Lozanna
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich