Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
10.02.2002 - Salt Lake City (USA) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 98.0 98.5 269.0
2 Sven Hannawald Niemcy 97.0 99.0 267.5
3 Adam Małysz Polska 98.5 98.0 263.0
4 Janne Ahonen Finlandia 95.5 98.0 261.5
5 Veli-Matti Lindström Finlandia 95.0 95.5 253.0
6 Matti Hautamäki Finlandia 93.0 97.0 252.5
7 Martin Schmitt Niemcy 94.5 94.5 250.0
8 Michael Uhrmann Niemcy 92.0 95.5 245.0
9 Kazuyoshi Funaki Japonia 92.0 94.5 243.0
10 Primoz Peterka Słowenia 92.5 91.5 240.5
11 Alan Alborn USA 91.0 93.0 240.0
  Stefan Horngacher Austria 91.5 93.5 240.0
13 Peter Zonta Słowenia 90.0 95.0 239.5
14 Martin Koch Austria 92.5 91.0 237.0
15 Robert Kranjec Słowenia 91.5 92.5 236.0
16 Toni Nieminen Finlandia 91.5 91.5 235.5
17 Christof Duffner Niemcy 91.5 92.0 235.0
18 Roar Ljoekelsoey Norwegia 91.5 90.0 233.5
19 Roberto Cecon Włochy 91.0 91.5 233.0
20 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 91.5 91.0 232.0
  Masahiko Harada Japonia 91.0 89.5 232.0
22 Nicolas Dessum Francja 90.0 91.5 231.5
  Andreas Küttel Szwajcaria 90.0 91.0 231.5
24 Andreas Widhölzl Austria 90.5 90.5 230.5
25 Sylvain Freiholz Szwajcaria 89.0 91.0 228.0
  Martin Höllwarth Austria 90.0 89.0 228.0
27 Anders Bardal Norwegia 91.0 89.0 227.0
28 Damjan Fras Słowenia 88.5 90.5 225.0
29 Valery Kobelev Rosja 88.5 90.0 224.5
30 Heung Chul Choi Korea Pd. 87.5 86.5 216.0
31 Lars Bystoel Norwegia 88.5 86.5 215.0
32 Stanislav Filimonov Kazachstan 89.0 83.5 209.5
33 Hiroki Yamada Japonia 88.0   109.5
34 Seou Choi Korea Pd. 87.5   109.0
35 Jan Mazoch Czechy 88.0   108.5
36 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 86.5   106.0
37 Robert Mateja Polska 85.5   104.5
38 Maxim Polunin Kazachstan 85.5   103.5
39 Jakub Janda Czechy 86.0   103.0
40 Tomasz Pochwała Polska 85.0   102.0
41 Dmitry Chvykov Kirgistan 85.0   101.5
42 Andrej Lyskovec Białoru¶ 83.5   98.0
  Wojciech Skupień Polska 83.5   98.0
44 Brendan Doran USA 82.5   96.5
  Pavel Gaiduk Kazachstan 82.5   96.5
46 Chil-Ku Kang Korea Pd. 82.0   96.0
47 Jan Matura Czechy 79.5   91.5
48 Alexander Korobov Kazachstan 78.0   85.5
49 Noriaki Kasai Japonia 85.0   83.0
50 Michal Dolezal Czechy 77.0   82.5

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2002 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2002

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2002

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich