Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
11.02.1998 - Nagano / Hakuba (Japonia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jani Soininen Finlandia 90.0 89.0 234.5
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 87.5 90.5 233.5
3 Andreas Widhölzl Austria 88.0 90.5 232.5
4 Janne Ahonen Finlandia 86.5 91.5 231.5
5 Masahiko Harada Japonia 91.5 84.5 228.5
6 Primoz Peterka Słowenia 87.0 89.0 223.0
7 Noriaki Kasai Japonia 87.5 84.5 221.5
8 Kristian Brenden Norwegia 87.5 84.0 215.5
9 Hiroya Saitoh Japonia 86.5 83.0 213.5
10 Stefan Horngacher Austria 85.0 84.5 212.5
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 86.0 83.0 211.0
  Michal Dolezal Czechy 81.5 87.5 211.0
13 Dieter Thoma Niemcy 84.5 83.0 208.5
14 Sven Hannawald Niemcy 83.5 84.0 207.5
15 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 83.0 83.5 205.5
16 Nicolas Dessum Francja 83.0 82.5 202.0
17 Hansjörg Jäkle Niemcy 82.0 82.5 200.5
18 Bruno Reuteler Szwajcaria 81.0 84.0 200.0
19 Martin Schmitt Niemcy 82.0 82.0 199.5
20 Mika Laitinen Finlandia 82.5 81.5 199.0
21 Robert Mateja Polska 81.5 82.0 197.5
22 Andreas Goldberger Austria 81.0 81.5 196.5
23 Henning Stensrud Norwegia 81.0 81.0 193.0
24 Frantisek Jez Czechy 83.5 77.5 192.5
25 Artour Khamidoulline Rosja 78.5 80.5 186.5
26 Jaroslav Sakala Czechy 77.5 80.5 185.0
27 Alexander Volkov Rosja 78.0 79.5 184.0
28 Jakub Suchacek Czechy 77.5 81.0 183.5
29 Sylvain Freiholz Szwajcaria 76.0 80.5 182.0
30 Dmitri Chvykov Kazachstan 79.0 75.0 177.0
31 Ivan Kozlov Ukraina 76.0   85.5
32 Roberto Cecon Włochy 75.5   85.0
  Wojciech Skupień Polska 76.0   85.0
  Stanislav Filimonov Kazachstan 75.5   85.0
35 Simon Ammann Szwajcaria 75.0   83.5
36 Espen Bredesen Norwegia 74.5   82.5
37 Jerome Gay Francja 74.0   82.0
38 Blaz Vrhovnik Słowenia 74.5   81.0
39 Peter Zonta Słowenia 74.0   80.5
40 Roar Ljoekelsoey Norwegia 74.0   80.0
  Alexej Schibko Białoruś 74.0   80.0
42 Nikolai Petrouchine Rosja 73.5   79.5
  Urban Franc Słowenia 74.0   79.5
  Casey Colby USA 73.0   79.5
  Alan Alborn USA 74.0   79.5
46 Heung Chul Choi Korea Pd. 73.0   77.5
47 Volodimir Glyvko Ukraina 73.0   77.0
48 Pavel Gaiduk Kazachstan 72.0   76.5
49 Randy Weber USA 71.0   74.5
50 Aleksandr Sinyavsky Białoruś 70.0   71.5
51 Adam Małysz Polska 69.5   70.5
52 Brendan Doran USA 68.5   69.5
53 Seou Choi Korea Pd. 69.0   69.0
54 Valery Kobelev Rosja 68.0   68.0
55 Kakhaber Tsakadze Gruzja 69.0   66.5
56 Lyubym Kohan Ukraina 67.5   63.5
  Marco Steinauer Szwajcaria 66.0   63.5
58 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 67.5   63.0
59 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 65.5   61.5
60 Martin Mesik Słowacja 65.0   61.0
61 Heung-Su Kim Korea Pd. 64.5   59.5
62 Krystian Długopolski Polska 61.0   45.0

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1998 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1998

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1998

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:34
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
dzisiaj
13:34
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
dzisiaj
19:23
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
dzisiaj
19:24
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich