Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
25.02.1994 - Lillehammer (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Espen Bredesen Norwegia 100.5 104.5 282.0
2 Lasse Ottesen Norwegia 102.5 98.0 268.0
3 Dieter Thoma Niemcy 98.5 102.5 260.5
4 Jens Weissflog Niemcy 98.0 96.5 260.0
5 Noriaki Kasai Japonia 98.0 93.0 259.0
6 Jani Soininen Finlandia 95.0 100.5 258.5
7 Andreas Goldberger Austria 98.0 93.5 258.0
8 Jinya Nishikata Japonia 99.0 94.0 253.0
9 Takanobu Okabe Japonia 95.0 95.5 252.0
10 Christian Moser Austria 92.0 95.0 246.0
11 Gerd Siegmund Niemcy 94.5 92.0 243.0
12 Stefan Horngacher Austria 94.5 94.5 242.5
13 Jaroslav Sakala Czechy 86.5 94.5 235.0
14 Robert Meglic Słowenia 93.0 88.5 233.0
  Nicolas Dessum Francja 95.5 88.0 233.0
16 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 90.0 89.0 231.0
17 Didier Mollard Francja 91.5 90.0 230.0
18 Christof Duffner Niemcy 88.5 92.5 229.5
19 Roberto Cecon Włochy 90.5 88.5 226.5
  Matjaz Kladnik Słowenia 92.5 87.5 226.5
  Jiri Parma Czechy 92.0 87.0 226.5
22 Nicolas Jean-Prost Francja 89.5 89.0 224.5
23 Mikael Martinsson Szwecja 87.0 90.0 222.5
24 Andrej Verveikin Kazachstan 85.0 92.0 221.5
25 Martin Svagerko Słowacja 81.5 90.0 213.0
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 94.0 79.5 213.0
  Heinz Kuttin Austria 89.5 82.0 213.0
28 Samo Gostisa Słowenia 86.5 85.5 210.0
29 Wojciech Skupień Polska 84.5 86.5 206.5
30 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 89.5 80.5 206.0
31 Ivo Pertile Włochy 89.5 80.0 204.5
32 Ivan Lunardi Włochy 84.0 84.5 198.5
33 John Langlois USA 87.5 78.0 197.0
34 Staffan Taellberg Szwecja 81.0 82.0 195.5
35 Robert Holme USA 83.0 82.0 195.0
36 Zbynek Krompolc Czechy 86.0 75.5 189.5
37 Janne Ahonen Finlandia 88.0 73.0 186.0
38 Aleksandr Sinyavsky Białoruś 81.0 76.5 179.0
39 Bjoern Myrbakken Norwegia 87.0 84.5 177.5
40 Martin Trunz Szwajcaria 88.5 68.5 175.0
41 Stanislav Pokhilko Rosja 81.0 74.0 174.0
  Dejan Jekovec Słowenia 74.0 82.0 174.0
43 Fredrik Johansson Szwecja 86.5 70.0 173.0
44 Randy Weber USA 77.0 78.0 170.5
45 Alexei Solodiankine Rosja 75.0 78.5 168.0
46 Andrey Kolmakov Kazachstan 78.5 73.5 165.5
47 Steve Delaup Francja 74.5 79.0 162.5
48 Jim Holland USA 77.5 71.0 158.0
49 Kairat Biekenov Kazachstan 79.0 69.0 157.5
50 Kakhaber Tsakadze Gruzja 75.5 71.0 156.5
51 Miroslav Slusny Czechy 80.5 66.5 152.0
52 Oeyvind Berg Norwegia 89.0 59.0 149.5
53 Magnus Westman Szwecja 78.5 67.5 148.0
54 Dmitri Tschelowenko Rosja 68.0 72.5 136.5
55 Michail Jessin Rosja 79.5 60.5 128.5
56 Masahiko Harada Japonia 92.0 54.5 127.5
57 Vasyl Grybovich Ukraina 64.0 59.0 102.0

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich