TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
23.02.1994 - Lillehammer (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 970.1
2 Japonia Japonia 956.9
3 Austria Austria 918.9
4 Norwegia Norwegia 898.8
5 Finlandia Finlandia 889.5
6 Francja Francja 822.1
7 Czechy Czechy 800.7
8 Włochy Włochy 782.3
9 Słowenia Słowenia 739.4
10 Szwecja Szwecja 653.3
11 USA USA 505.0
12 Rosja Rosja 416.3
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog Niemcy 131.0 135.5 277.7
2 Takanobu Okabe Japonia 124.5 133.0 262.0
3 Espen Bredesen Norwegia 124.5 127.0 257.7
4 Jinya Nishikata Japonia 118.0 135.0 254.4
5 Andreas Goldberger Austria 123.5 127.5 254.3
6 Dieter Thoma Niemcy 126.0 128.5 254.1
7 Noriaki Kasai Japonia 128.0 120.0 248.9
8 Lasse Ottesen Norwegia 119.0 124.5 239.8
9 Stefan Horngacher Austria 124.0 120.5 236.6
10 Roberto Cecon Włochy 125.0 119.0 236.2
11 Hansjörg Jäkle Niemcy 117.0 124.0 231.8
12 Raimo Ylipulli Finlandia 113.0 126.5 231.6
13 Jani Soininen Finlandia 120.0 120.0 231.0
14 Nicolas Jean-Prost Francja 122.5 122.5 224.0
15 Zbynek Krompolc Czechy 117.5 118.0 221.9
16 Heinz Kuttin Austria 115.0 117.5 218.5
17 Oeyvind Berg Norwegia 111.5 121.0 215.5
18 Robert Meglic Słowenia 110.5 121.0 215.2
19 Janne Ahonen Finlandia 119.5 111.0 214.9
20 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 116.0 114.0 212.0
21 Christian Moser Austria 122.5 105.0 209.5
22 Mikael Martinsson Szwecja 113.5 115.0 209.3
23 Christof Duffner Niemcy 119.5 108.0 206.5
24 Jaroslav Sakala Czechy 114.5 111.0 203.9
25 Steve Delaup Francja 106.0 118.0 203.2
26 Nicolas Dessum Francja 114.0 111.5 202.4
27 Ivo Pertile Włochy 109.5 114.0 199.8
  Ladislav Dluhos Czechy 109.0 114.5 199.8
29 Didier Mollard Francja 111.5 108.5 192.5
30 Masahiko Harada Japonia 122.0 97.5 191.6
31 Ivan Lunardi Włochy 111.0 106.5 188.5
32 Staffan Taellberg Szwecja 100.0 116.5 187.7
33 Roar Ljoekelsoey Norwegia 116.5 99.5 185.8
34 Sarno Gostisa Słowenia 106.0 108.0 180.2
  Matjaz Zupan Słowenia 109.0 105.0 180.2
36 Jiri Parma Czechy 107.0 102.5 175.1
37 Matjaz Kladnik Słowenia 110.5 95.5 163.8
38 Andrea Cecon Włochy 108.0 98.0 157.8
39 Greg Boester USA 98.5 97.0 146.4
40 Johan Rasmussen Szwecja 105.0 90.0 145.5
41 Randy Weber USA 91.0 101.5 130.5
42 John Langlois USA 91.5 95.5 129.1
43 Michail Essin Rosja 88.5 91.5 118.5
44 Stanislav Pokhilko Rosja 90.5 90.5 116.3
45 Fredrik Johansson Szwecja 85.5 90.5 110.8
46 Dmitri Tschelowenko Rosja 87.0 85.0 101.1
47 Kurt Stein USA 85.5 89.5 99.0
48 Alexei Solodiankine Rosja 79.0 89.0 80.4

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994

Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »