Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
16.02.1992 - Albertville / Courchevel (Francja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Toni Nieminen Finlandia 122.0 123.0 239.5
2 Martin Höllwarth Austria 120.5 116.5 227.3
3 Heinz Kuttin Austria 117.5 112.0 214.8
4 Masahiko Harada Japonia 113.5 116.0 211.3
5 Jiri Parma Czechosłowacja 111.5 108.5 198.0
6 Steve Delaup Francja 106.0 105.5 185.6
7 Ivan Lunardi Włochy 110.5 102.5 185.2
8 Franci Petek Słowenia 107.0 99.5 177.1
9 Andreas Felder Austria 105.0 103.5 176.9
10 Michail Esin Wspólnota Niepodległych Państw 108.0 99.5 176.5
11 Christof Duffner Niemcy 112.0 100.0 176.3
12 Jim Holland USA 105.0 101.5 175.1
13 Frantisek Jez Czechosłowacja 105.0 99.5 171.3
14 Sylvain Freiholz Szwajcaria 99.0 108.5 171.0
15 Ernst Vettori Austria 101.5 104.5 170.9
16 Mikael Martinsson Szwecja 104.0 98.5 168.5
17 Kenji Suda Japonia 106.5 97.5 168.1
18 Magne Johansen Norwegia 100.0 104.5 166.3
19 Mika Laitinen Finlandia 109.5 95.5 166.0
20 Tomas Goder Czechosłowacja 106.5 95.5 164.8
21 Risto Laakonen Finlandia 102.0 98.5 164.2
22 Stefan Zuend Szwajcaria 104.0 94.5 158.9
  Sarno Gostisa Słowenia 97.5 103.5 158.9
24 Dionis Vodnev Wspólnota Niepodległych Państw 101.5 95.5 156.3
25 Jiro Kamiharako Japonia 100.0 97.5 155.5
26 Noriaki Kasai Japonia 101.5 94.5 154.4
27 Staffan Taellberg Szwecja 101.5 93.5 154.0
  Matjaz Zupan Słowenia 101.5 96.0 154.0
29 Andrej Vervejkin Wspólnota Niepodległych Państw 99.0 95.5 151.8
30 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 99.0 94.5 149.4
31 Martin Trunz Szwajcaria 105.0 88.5 147.4
32 Roberto Cecon Włochy 95.0 98.5 141.9
33 Jens Weissflog Niemcy 90.0 99.5 141.3
34 Oeyvind Berg Norwegia 96.5 92.5 140.6
35 Markus Gahler Szwajcaria 100.0 90.5 138.7
36 Robert Holme USA 96.5 92.5 137.1
  Bryan Sanders USA 90.5 98.5 137.1
38 Ivo Pertile Włochy 95.5 90.0 133.2
39 Dieter Thoma Niemcy 96.0 93.0 132.6
40 Didier Mollard Francja 104.5 81.0 132.2
41 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 103.0 83.0 131.4
42 Damjan Fras Słowenia 101.5 84.0 130.2
43 Ron Richards Kanada 94.5 88.5 128.7
44 Magnus Westman Szwecja 96.0 87.5 127.9
45 Lasse Ottesen Norwegia 92.0 92.5 126.8
46 Vladimir Breitschev Bułgaria 91.0 93.5 126.3
47 Juri Doudarev Wspólnota Niepodległych Państw 92.0 86.5 120.9
48 John Langlois USA 88.0 90.5 118.4
49 Zbigniew Klimowski Polska 87.5 91.0 117.9
50 Per-Inge Taellberg Szwecja 91.5 80.0 106.1
51 Nicolas Jean-Prost Francja 92.5 78.0 104.7
52 Horst Bulau Kanada 87.0 78.5 97.7
53 Kirk Allen Kanada 88.0 79.0 93.8
54 Jerome Gay Francja 70.0 97.5 93.5
55 Zacharij Sotirov Bułgaria 80.0 87.0 92.3
56 Emil Zografski Bułgaria 77.5 83.5 82.4
57 Espen Bredesen Norwegia 83.5 75.5 74.1
58 Vladimir Neagoe Rumunia 76.0 78.0 64.1
59 Heiko Hunger Niemcy 72.0 DNS -2.2

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich