Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
16.02.1992 - Albertville / Courchevel (Francja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Toni Nieminen Finlandia 122.0 123.0 239.5
2 Martin Höllwarth Austria 120.5 116.5 227.3
3 Heinz Kuttin Austria 117.5 112.0 214.8
4 Masahiko Harada Japonia 113.5 116.0 211.3
5 Jiri Parma Czechosłowacja 111.5 108.5 198.0
6 Steve Delaup Francja 106.0 105.5 185.6
7 Ivan Lunardi Włochy 110.5 102.5 185.2
8 Franci Petek Słowenia 107.0 99.5 177.1
9 Andreas Felder Austria 105.0 103.5 176.9
10 Michail Jessin Wspólnota Niepodległych Państw 108.0 99.5 176.5
11 Christof Duffner Niemcy 112.0 100.0 176.3
12 Jim Holland USA 105.0 101.5 175.1
13 Frantisek Jez Czechosłowacja 105.0 99.5 171.3
14 Sylvain Freiholz Szwajcaria 99.0 108.5 171.0
15 Ernst Vettori Austria 101.5 104.5 170.9
16 Mikael Martinsson Szwecja 104.0 98.5 168.5
17 Kenji Suda Japonia 106.5 97.5 168.1
18 Magne Johansen Norwegia 100.0 104.5 166.3
19 Mika Laitinen Finlandia 109.5 95.5 166.0
20 Tomas Goder Czechosłowacja 106.5 95.5 164.8
21 Risto Laakkonen Finlandia 102.0 98.5 164.2
22 Stephan Zuend Szwajcaria 104.0 94.5 158.9
  Samo Gostisa Słowenia 97.5 103.5 158.9
24 Dionis Vodnev Wspólnota Niepodległych Państw 101.5 95.5 156.3
25 Jiro Kamiharako Japonia 100.0 97.5 155.5
26 Noriaki Kasai Japonia 101.5 94.5 154.4
27 Staffan Taellberg Szwecja 101.5 93.5 154.0
  Matjaz Zupan Słowenia 101.5 96.0 154.0
29 Andrej Verveikin Wspólnota Niepodległych Państw 99.0 95.5 151.8
30 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 99.0 94.5 149.4
31 Martin Trunz Szwajcaria 105.0 88.5 147.4
32 Roberto Cecon Włochy 95.0 98.5 141.9
33 Jens Weissflog Niemcy 90.0 99.5 141.3
34 Oeyvind Berg Norwegia 96.5 92.5 140.6
35 Markus Gahler Szwajcaria 100.0 90.5 138.7
36 Robert Holme USA 96.5 92.5 137.1
  Bryan Sanders USA 90.5 98.5 137.1
38 Ivo Pertile Włochy 95.5 90.0 133.2
39 Dieter Thoma Niemcy 96.0 93.0 132.6
40 Didier Mollard Francja 104.5 81.0 132.2
41 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 103.0 83.0 131.4
42 Damjan Fras Słowenia 101.5 84.0 130.2
43 Ron Richards Kanada 94.5 88.5 128.7
44 Magnus Westman Szwecja 96.0 87.5 127.9
45 Lasse Ottesen Norwegia 92.0 92.5 126.8
46 Vladimir Breitschev Bułgaria 91.0 93.5 126.3
47 Juri Doudarev Wspólnota Niepodległych Państw 92.0 86.5 120.9
48 John Langlois USA 88.0 90.5 118.4
49 Zbigniew Klimowski Polska 87.5 91.0 117.9
50 Per-Inge Taellberg Szwecja 91.5 80.0 106.1
51 Nicolas Jean-Prost Francja 92.5 78.0 104.7
52 Horst Bulau Kanada 87.0 78.5 97.7
53 Kirk Allen Kanada 88.0 79.0 93.8
54 Jerome Gay Francja 70.0 97.5 93.5
55 Zacharij Sotirov Bułgaria 80.0 87.0 92.3
56 Emil Zografski Bułgaria 77.5 83.5 82.4
57 Espen Bredesen Norwegia 83.5 75.5 74.1
58 Virgil Neagoe Rumunia 76.0 78.0 64.1
59 Heiko Hunger Niemcy 72.0 DNS -2.2

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich