Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
11.02.1968 - Grenoble / Saint Nizier (Francja) K-70
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jiri Raska Czechosłowacja 79.0 72.5 216.5
2 Reinhold Bachler Austria 77.5 76.0 214.2
3 Baldur Preiml Austria 80.0 72.5 212.6
4 Bjoern Wirkola Norwegia 76.5 72.5 212.0
5 Topi Mattila Finlandia 78.0 72.5 211.9
6 Anatolij Jeglanov ZSRR 79.5 74.5 211.5
7 Dieter Neuendorf NRD 76.5 73.0 211.3
8 Vladimir Belousov ZSRR 73.5 73.0 207.5
9 Ladislav Divila Czechosłowacja 76.5 73.0 207.3
10 Günther Goellner RFN 77.0 70.5 207.1
  Gilbert Poirot Francja 76.5 73.5 207.1
12 Frantisek Rydval Czechosłowacja 76.0 73.5 206.8
13 Lars Grini Norwegia 74.5 73.0 206.1
14 Ludvik Zajc Jugosławia 76.5 71.5 205.4
  Manfred Queck NRD 75.5 72.5 205.4
  Gari Napalkov ZSRR 75.0 73.0 205.4
17 Veikko Kankkonen Finlandia 76.0 71.5 205.1
18 Alain Macle Francja 74.0 72.5 204.0
19 Zbynek Hubac Czechosłowacja 74.0 73.5 203.6
20 Wolfgang Stoehr NRD 73.5 71.0 199.3
21 Jan Olaf Roaldset Norwegia 73.0 73.0 197.7
22 Heini Ihle RFN 75.5 70.0 197.4
23 Yukio Kasaya Japonia 71.0 72.0 196.4
24 Akitsugu Konno Japonia 72.5 69.5 196.3
25 Giacomo Aimoni Włochy 72.5 71.5 195.0
26 Takashi Fujisawa Japonia 73.0 71.0 194.5
27 Józef Przybyła Polska 72.5 71.0 193.7
28 Henrik Ohlmayr RFN 75.0 67.5 193.6
29 Josef Lichtenegger Austria 72.5 70.0 193.1
30 Erwin Fiedor Polska 74.5 67.5 191.8
31 Jon-Inge Bjoerneby Norwegia 73.5 67.0 190.4
32 Ryszard Witke Polska 73.5 68.5 190.3
33 John Balfanz USA 72.5 68.5 189.7
34 Laszlo Geller Węgry 73.0 69.5 189.6
35 Józef Kocyan Polska 72.5 69.0 189.0
36 Max Golser Austria 74.0 65.0 186.0
37 Kurt S. Elimaee Szwecja 71.0 69.5 185.9
38 Marjan Mesec Jugosławia 73.5 69.0 185.1
39 Juhani Ruotsalainen Finlandia 70.0 68.0 184.4
40 Bill Bakke USA 69.5 70.0 180.8
41 Maurice Arbez Francja 70.0 68.5 178.7
42 Jay Rand USA 70.0 70.5 178.4
43 Tord Karlsson Szwecja 67.5 69.5 175.8
44 Adrian Watt USA 71.0 68.0 174.0
45 Heikki Vaeisaenen Finlandia 68.5 63.5 170.8
46 Marian Pecar Jugosławia 76.5 71.0 170.1
47 Masakatsu Asari Japonia 72.5 59.5 169.8
48 Ulf Norberg Szwecja 65.5 66.0 167.0
49 Mats O. Oestman Szwecja 67.5 64.0 165.5
50 Michel Saint Lezer Francja 67.0 64.0 164.7
51 Peter Erzen Jugosławia 73.0 70.5 163.2
52 Sepp Zehnder Szwajcaria 73.5 67.5 154.2
53 Ulf Kvendbo Kanada 61.5 63.0 153.3
54 Bernd Karwofski NRD 72.0 67.0 151.5
55 John McInnes Kanada 61.5 60.5 148.3
  Wladimir Smirnov ZSRR 69.5 70.0 148.3
57 Claude Trahan Kanada 61.5 56.0 130.6
58 Mihaly Geller Węgry 64.0 67.5 129.0

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1968 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1968

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1968

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich