Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
18.02.1968 - Grenoble / Saint Nizier (Francja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Vladimir Belousov ZSRR 101.5 98.5 231.3
2 Jiri Raska Czechosłowacja 101.0 98.0 229.4
3 Lars Grini Norwegia 99.0 93.5 214.3
4 Manfred Queck NRD 96.5 98.5 212.8
5 Bent Tomtum Norwegia 98.5 95.0 212.2
6 Reinhold Bachler Austria 98.5 95.0 210.7
7 Wolfgang Stoehr NRD 96.5 92.5 205.9
8 Anatolij Jeglanov ZSRR 99.0 92.0 205.7
9 Ludvik Zajc Jugosławia 96.5 93.5 203.8
10 Gilbert Poirot Francja 97.0 94.0 203.7
11 Gari Napalkov ZSRR 96.5 90.5 203.1
12 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 98.5 91.5 202.8
13 Jan Olaf Roaldset Norwegia 100.5 91.5 202.6
14 Józef Przybyła Polska 98.0 90.5 199.2
15 Dieter Neuendorf NRD 93.0 92.0 198.8
16 Giacomo Aimoni Włochy 93.0 92.0 195.3
17 Alain Macle Francja 89.5 93.5 194.0
18 Takashi Fujisawa Japonia 101.0 82.5 192.7
19 Laszlo Geller Węgry 95.0 90.0 191.3
20 Yukio Kasaya Japonia 91.0 88.5 191.1
  Akitsugu Konno Japonia 91.5 90.5 191.1
22 Max Golser Austria 95.0 91.5 190.4
23 Bjoern Wirkola Norwegia 93.0 87.0 189.3
24 Veikko Kankkonen Finlandia 89.5 89.5 188.9
25 Zbynek Hubac Czechosłowacja 95.0 87.0 188.6
26 Seiji Aochi Japonia 90.5 87.5 185.0
27 Frantisek Rydval Czechosłowacja 92.0 88.0 184.8
28 Josef Lichtenegger Austria 91.0 91.0 184.6
29 Günther Goellner RFN 93.0 85.0 183.5
30 Erwin Fiedor Polska 92.0 84.0 179.7
31 Ryszard Witke Polska 88.5 88.0 179.4
32 Tord Karlsson Szwecja 91.0 87.5 179.2
33 Henrik Ohlmayr RFN 90.5 86.0 177.9
34 Bill Bakke USA 90.5 87.5 175.5
35 Jay Rand USA 90.0 86.0 174.7
36 Franz Keller RFN 90.5 84.0 174.1
37 Kurt S. Elimaee Szwecja 87.5 85.5 174.0
38 Peter Stefancic Jugosławia 94.0 85.0 173.4
39 Marian Pecar Jugosławia 91.0 81.5 172.8
40 Seppo Reijonen Szwecja 87.0 85.0 170.1
41 Wladimir Smirnov ZSRR 88.0 83.5 169.9
42 John Balfanz USA 84.5 85.5 169.8
43 Jerri Martin USA 85.0 85.0 163.8
44 Peter Erzen Jugosławia 96.0 87.5 161.7
45 Józef Kocyan Polska 80.0 88.0 159.0
46 Heini Ihle RFN 82.0 84.5 156.4
47 Sepp Zehnder Szwajcaria 84.0 79.5 153.2
48 Baldur Preiml Austria 80.5 87.0 152.3
49 Topi Mattila Finlandia 85.0 90.5 150.5
50 Maurice Arbez Francja 87.0 79.0 149.2
  Juhani Ruotsalainen Finlandia 78.0 80.5 149.2
52 Mats O. Oestman Szwecja 83.0 79.5 148.8
53 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 85.5 73.0 145.2
54 Michel Saint Lezer Francja 85.5 76.0 142.9
55 Ulf Kvendbo Kanada 76.5 77.0 138.7
56 Mihaly Geller Węgry 85.5 92.0 137.8
57 John McInnes Kanada 71.5 73.5 120.3
58 Claude Trahan Kanada 64.0 69.0 91.0

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1968 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1968

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1968

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
16:30
PŚ K Lillehammer
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich