Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
09.02.1964 - Innsbruck (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thoralf Engan Norwegia 93.5 90.5 230.7
2 Veikko Kankkonen Finlandia 95.5 90.5 228.9
3 Torgeir Brandtzaeg Norwegia 90.0 87.0 227.2
4 Dieter Bockeloh RFN 92.0 83.5 214.6
5 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 90.0 85.0 214.4
6 Alexandr Ivannikov ZSRR 90.0 83.5 213.3
7 Helmut Recknagel NRD 89.0 86.5 212.8
8 Dieter Neuendorf NRD 92.5 84.5 212.6
9 Józef Przybyła Polska 92.0 87.5 211.3
10 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 90.5 74.5 208.8
11 Yukio Kasaya Japonia 87.0 86.0 206.7
12 Willi Egger Austria 86.5 87.0 206.0
13 Giacomo Aimoni Włochy 88.0 86.0 205.9
14 Niilo Halonen Finlandia 88.0 83.0 205.8
15 Piotr Wala Polska 88.0 80.0 205.5
16 Bjoern Wirkola Norwegia 85.0 85.0 204.1
17 Otto Leodolter Austria 87.0 85.0 204.0
18 Baldur Preiml Austria 87.0 78.0 203.2
19 Zbynek Hubac Czechosłowacja 88.0 80.0 201.9
20 Pjotr Kovalenko ZSRR 87.0 81.0 201.4
21 Karl Heinz Munk NRD 87.0 80.0 200.6
22 Josef Matous Czechosłowacja 85.0 88.5 200.3
23 Ensio Hyytiae Finlandia 87.0 76.5 198.5
24 Gene Kotlarek USA 87.0 79.0 197.5
25 Nilo Zandanell Włochy 87.5 81.5 197.4
26 Andrzej Sztolf Polska 85.0 79.5 196.2
27 Koba Tsakadze ZSRR 87.0 80.5 195.6
28 Torbjoern Yggeseth Norwegia 85.0 82.0 195.5
29 Dave Hicks USA 85.0 79.0 195.3
  Kurt S. Elimaee Szwecja 89.5 81.5 195.3
31 Antero Immonen Finlandia 86.0 80.0 194.8
32 Ole Martinsson Szwecja 84.0 76.0 193.5
33 Ansten Samuelstuen USA 81.5 80.5 189.0
34 Laszlo Geller Węgry 82.0 77.5 187.4
35 Ryszard Witke Polska 86.0 74.0 187.3
36 Miro Oman Jugosławia 79.0 76.0 185.5
37 Naoki Shimura Japonia 82.0 76.5 184.5
38 Nikolaj Kamenski ZSRR 79.5 73.0 184.2
39 Peter Erzen Jugosławia 84.0 74.0 181.4
40 Bozo Jemc Jugosławia 82.0 79.5 180.9
41 John Balfanz USA 83.0 71.0 180.2
42 Ludvik Zajc Jugosławia 84.0 78.5 180.1
43 Josef Lichtenegger Austria 87.0 68.0 179.9
44 Yosuke Eto Japonia 80.0 70.0 177.8
45 Kaare Lien Kanada 83.5 73.0 175.3
46 Hans Schmid Szwajcaria 78.0 78.5 175.0
47 Ssadao Kikuchi Japonia 78.5 74.5 174.8
48 Sepp Zehnder Szwajcaria 80.0 68.0 172.3
49 Laszlo Csavas Węgry 74.0 71.0 169.8
50 John McInnes Kanada 79.0 73.5 167.3
51 Ueli Scheidegger Szwajcaria 70.0 65.0 154.3
52 Holger Karlsson Szwecja 73.0 64.5 151.1

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1964 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1964

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1964

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich