Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
20.01.2020 - Lozanna/Premanon (Szwajcaria) HS-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 986.4
2 Japonia Japonia 938.0
3 Francja Francja 886.7
4 Rosja Rosja 880.4
5 Słowenia Słowenia 866.0
6 Niemcy Niemcy 823.8
7 Norwegia Norwegia 820.5
8 Czechy Czechy 817.6
9 Włochy Włochy 751.8
10 Finlandia Finlandia 725.7
11 USA USA 677.1
12 Szwajcaria Szwajcaria 561.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Rettenegger Austria 85.5 84.0 262.8
2 Jan Andersen Niemcy 89.5 85.5 260.8
3 Marco Woergoetter Austria 91.5 80.0 254.3
4 Danil Sadreev Rosja 84.5 87.0 249.3
5 Sota Kudo Japonia 83.0 86.5 248.9
6 Mark Hafnar Słowenia 87.5 82.5 247.5
7 Marco Heinis Francja 88.0 84.0 247.3
8 Yuto Nishikata Japonia 85.5 80.0 244.3
9 Josephine Pagnier Francja 87.0 82.5 243.9
10 Waltteri Karhumaa Finlandia 84.0 77.0 242.7
11 Anna Shpyneva Rosja 84.0 79.0 241.8
12 Julia Muehlbacher Austria 82.0 82.0 238.7
13 Niklas Malacinski USA 79.5 78.0 236.6
14 Jan Simek Czechy 80.5 80.0 233.6
15 Stefano Radovan Włochy 82.0 81.0 232.1
16 Lisa Hirner Austria 80.0 81.0 230.6
17 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 78.0 81.0 230.4
18 Vladimir Malov Rosja 80.0 74.5 228.8
19 Luca Geyer Niemcy 80.0 80.0 227.5
20 Johan Fredriksen Orset Norwegia 77.0 79.5 225.2
21 Jenny Nowak Niemcy 89.0 82.0 223.2
22 Ayane Miyazaki Japonia 79.0 78.0 222.7
23 Machiko Kubota Japonia 83.0 77.0 222.1
24 Stepanka Ptackova Czechy 83.0 79.0 217.5
25 Matic Hladnik Słowenia 77.0 76.5 213.6
26 Jiri Konvalinka Czechy 78.0 73.0 213.3
27 Lara Logar Słowenia 79.5 70.0 212.6
28 Annika Sieff Włochy 74.0 72.0 210.3
29 Lean Niederberger Szwajcaria 79.0 81.0 209.5
30 Valentin Foubert Francja 73.0 76.0 203.2
31 Simen Aasen Markeng Norwegia 77.0 74.0 201.0
32 Jessica Malsiner Włochy 82.0 73.5 200.6
33 Nico Zarucchi Szwajcaria 73.5 65.5 195.2
34 Silva Verbic Słowenia 74.5 69.0 192.3
  Emma Treand Francja 71.0 70.0 192.3
36 Julia Tervahartiala Finlandia 78.5 64.5 183.0
37 Tomas Kuisma Finlandia 64.5 69.0 166.3
38 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 67.0 68.0 163.9
39 Aleksandra Tikhonovich Rosja 62.0 68.0 160.5
40 Paige Jones USA 70.5 63.0 156.8
41 Rea Kindlimann Szwajcaria 68.0 66.5 156.4
42 Tereza Koldovska Czechy 67.0 62.5 153.2
43 Landon Lee USA 64.5 66.0 151.2
44 Annamaija Oinas Finlandia 62.5 60.5 133.7
45 Alexa Brabec USA 65.5 58.5 132.5
46 Michelle Goebel Niemcy   80.5 112.3
47 Daniel Moroder Włochy   78.5 108.8
48 Emely Torazza Szwajcaria     0.0

« Zimowe IO Młodzieży 2020 - wszystkie konkursy »
Zimowe IO Młodzieży 2020

Zimowe IO Młodzieży 2020

Kalendarium
Yuki Ito
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich