Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
13.02.2001 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Łukasz Kruczek Polska 124.5 100.0 198.6
2 Karl-Heinz Dorner Austria 119.0 97.0 182.3
3 Borek Sedlak Czechy 112.5 102.0 178.6
4 Heung Chul Choi Korea Pd. 108.5 104.0 175.5
5 Leif Frey Niemcy 112.5 100.0 174.0
6 Miha Rihtar Słowenia 112.0 99.0 172.8
7 Kentaro Shigematsu Japonia 113.0 97.0 171.0
8 Blaz Vrhovnik Słowenia 111.0 97.0 163.9
9 Gasper Cavlovic Słowenia 114.0 92.5 162.7
10 Grega Lang Słowenia 120.0 86.5 161.2
11 Teemu Summanen Finlandia 109.5 94.0 155.8
12 Marek Sablatura Czechy 109.5 91.0 150.4
13 Jeroen Nikkel Holandia 108.5 80.5 147.2
14 Peter Kostial Słowacja 106.0 91.5 145.0
15 Sakari Leppiaho Finlandia 117.0 81.0 144.4
16 Alexandr Diadula Białoruś 108.0 89.5 143.0
17 Anton Petrov Rosja 101.0 95.5 141.7
18 Krystian Długopolski Polska 115.5 83.5 141.0
19 Niels de Groot Holandia 103.5 90.5 132.7
20 Peter Schlank Słowacja 104.0 88.0 132.1
21 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 109.0 82.0 129.3
22 Petteri Vaeaenaenen Finlandia 103.5 86.0 128.1
  Fabian Ebenhoch Austria 107.5 82.0 128.1
24 Ivan Kozlov Ukraina 103.5 87.0 127.9
25 Jeremy Baig Kanada 89.5 87.5 124.1
26 Heung-Su Kim Korea Pd. 103.5 81.5 120.5
27 Mariusz Macias Polska 99.5 85.0 119.1
28 Yutaka Katayama Japonia 94.0 90.0 116.2
29 Alexander Volkov Rosja 97.0 84.5 114.7
30 Yasuhiko Ota Japonia 94.5 87.0 114.2
31 Artour Khamidoulline Rosja 107.0 77.0 111.2
32 Ivan Karaulov Kazachstan 93.0 87.5 110.4
33 David Kryske Czechy 97.0 82.5 109.1
34 Christian Kryenbuehl Szwajcaria 90.5 88.0 104.8
35 Yasuhiro Tsuruta Japonia 99.0 80.5 104.1
36 Markus Maekelae Finlandia 93.5 71.0 79.6
37 Christoph Engel Szwajcaria 87.5 74.5 73.6
38 Erich Wagner Austria 90.0 73.5 73.3
39 Seou Choi Korea Pd. 87.0 77.0 70.7
40 Maxim Osipov Rosja 90.5 71.5 69.1
41 Nikolay Karpenko Kazachstan 86.5 69.0 58.9
42 Gerhard Gattinger Austria 92.5 63.0 57.4
43 Alexey Lepihin Kazachstan 79.5 75.5 55.5
44 Marcin Sitarz Polska 90.5 62.0 50.5
45 Matthias Frei Szwajcaria 76.5 70.0 43.2
46 Nazym Nasyrov Kazachstan 77.5 68.0 36.4
47 Volodymyr Boshchuk Ukraina 72.0 60.5 7.0
48 Petro Varvaruk Ukraina 75.0 55.0 6.0

« Uniwersjada 2001 - wszystkie konkursy »
Uniwersjada 2001

Uniwersjada 2001

Najbliższe zawody
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich