Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
18.01.2020 - Titisee-Neustadt (Niemcy) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki Polska 140.5 141.0 290.1
2 Stefan Kraft Austria 135.5 140.5 283.7
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 138.5 138.5 282.8
4 Johann Andre Forfang Norwegia 137.5 138.0 280.4
5 Stephan Leyhe Niemcy 139.0 134.5 277.6
  Constantin Schmid Niemcy 136.0 139.5 277.6
7 Daniel Andre Tande Norwegia 136.0 138.5 275.4
8 Kamil Stoch Polska 137.5 135.5 275.1
9 Piotr Żyła Polska 136.0 134.0 273.6
10 Timi Zajc Słowenia 135.0 137.0 271.7
11 Evgenii Klimov Rosja 139.5 134.5 269.7
12 Karl Geiger Niemcy 132.5 135.0 269.0
13 Robert Johansson Norwegia 135.0 137.0 268.7
14 Anze Lanisek Słowenia 134.0 135.0 267.5
15 Gregor Schlierenzauer Austria 132.0 136.0 265.1
16 Daiki Ito Japonia 136.5 134.0 265.0
17 Marius Lindvik Norwegia 132.5 135.0 259.7
18 Yukiya Sato Japonia 129.5 135.0 259.0
19 Daniel Huber Austria 133.0 133.5 258.1
20 Domen Prevc Słowenia 134.5 133.5 257.2
21 Jan Hoerl Austria 133.5 132.5 257.1
22 Peter Prevc Słowenia 129.0 133.0 255.8
23 Roman Koudelka Czechy 132.0 132.0 254.8
24 Keiichi Sato Japonia 132.5 132.5 254.0
25 Philipp Aschenwald Austria 132.0 130.5 252.3
26 Cene Prevc Słowenia 134.5 129.0 248.8
27 Simon Ammann Szwajcaria 131.5 126.5 242.6
28 Junshiro Kobayashi Japonia 129.0 124.5 240.1
29 Michael Hayboeck Austria 129.0 125.5 234.8
30 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 130.5 120.0 225.6
31 Antti Aalto Finlandia 128.5   116.7
32 Pius Paschke Niemcy 127.0   116.2
33 Naoki Nakamura Japonia 127.5   115.8
34 Aleksander Zniszczoł Polska 126.0   112.5
35 Roman Trofimov Rosja 125.5   112.3
36 Vladimir Zografski Bułgaria 121.0   110.6
37 Sergey Tkachenko Kazachstan 119.5   110.3
38 Viktor Polasek Czechy 127.5   110.2
39 Andreas Granerud Buskum Norwegia 121.5   109.6
40 Stefan Hula Polska 123.5   105.9
41 Jarkko Maatta Finlandia 122.5   105.4
42 Anders Haare Norwegia 120.0   102.5
43 Rok Justin Słowenia 122.0   101.5
44 Philipp Raimund Niemcy 117.5   98.2
45 Kevin Bickner USA 120.5   97.0
46 Maciej Kot Polska 118.0   91.8
47 Dmitriy Vassiliev Rosja 114.0   91.7
48 Sabirzhan Muminov Kazachstan 109.0   86.6
49 Heung Chul Choi Korea Pd. 110.0   80.2
50 Luca Roth Niemcy DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Titisee-Neustadt Five 2020 - wszystkie konkursy »
Titisee-Neustadt Five 2020

Titisee-Neustadt Five 2020

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich