TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
09.02.2013 - Willingen (Niemcy) K-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Słowenia Słowenia 990.4
2 Norwegia Norwegia 972.5
3 Niemcy Niemcy 963.7
4 Austria Austria 958.6
5 Polska Polska 909.1
6 Japonia Japonia 890.4
7 Czechy Czechy 827.1
8 Rosja Rosja 786.7
9 Włochy Włochy 359.2
10 Szwajcaria Szwajcaria 357.2
11 Finlandia Finlandia 322.1
12 Korea Pd. Korea Pd. 237.6
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Peter Prevc Słowenia 143.0 142.0 272.7
2 Gregor Schlierenzauer Austria 140.0 142.0 265.1
3 Anders Bardal Norwegia 142.5 137.0 260.5
4 Kamil Stoch Polska 139.5 140.0 259.7
5 Anders Jacobsen Norwegia 138.0 140.0 255.6
6 Severin Freund Niemcy 138.5 137.5 252.1
7 Daiki Ito Japonia 136.0 137.0 250.9
8 Jan Matura Czechy 138.5 137.5 249.2
9 Taku Takeuchi Japonia 140.0 134.0 247.0
10 Michael Neumayer Niemcy 139.5 133.5 246.7
11 Stefan Kraft Austria 134.0 136.0 246.0
12 Richard Freitag Niemcy 136.5 133.0 245.0
13 Dawid Kubacki Polska 138.0 132.0 242.3
  Tom Hilde Norwegia 136.5 130.5 242.3
15 Robert Kranjec Słowenia 139.5 132.5 242.0
16 Jurij Tepes Słowenia 140.5 132.5 240.0
17 Jaka Hvala Słowenia 140.0 127.0 235.7
18 Martin Koch Austria 133.5 134.0 235.3
19 Dimitry Vassiliev Rosja 132.0 134.0 231.3
20 Andreas Wellinger Niemcy 128.5 130.0 219.9
21 Lukas Hlava Czechy 129.5 126.5 218.7
22 Krzysztof Miętus Polska 130.0 125.5 216.3
23 Rune Velta Norwegia 127.5 129.5 214.1
24 Wolfgang Loitzl Austria 126.0 129.0 212.2
25 Denis Kornilov Rosja 122.5 124.0 202.5
26 Reruhi Shimizu Japonia 123.5 121.0 198.7
27 Junshiro Kobayashi Japonia 124.0 123.5 193.8
28 Piotr Żyła Polska 127.0 122.0 190.8
29 Ilja Rosliakov Rosja 121.0 120.5 189.4
30 Roman Koudelka Czechy 125.5 116.5 188.9
31 Cestmir Kozisek Czechy 115.0 119.0 170.3
32 Alexey Romashov Rosja 125.0 107.0 163.5
33 Simon Ammann Szwajcaria 132.0   113.6
34 Sebastian Colloredo Włochy 129.5   106.8
35 Lauri Asikainen Finlandia 129.0   104.6
36 Andrea Morassi Włochy 130.5   100.8
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 127.5   96.1
38 Chil-Ku Kang Korea Pd. 122.0   88.2
39 Sami Heiskanen Finlandia 112.0   78.6
40 Davide Bresadola Włochy 110.0   77.6
41 Pascal Kaelin Szwajcaria 112.5   74.8
42 Roberto Dellasega Włochy 110.0   74.0
43 Killian Peier Szwajcaria 110.0   72.7
44 Olli Muotka Finlandia 113.0   69.7
45 Anssi Koivuranta Finlandia 108.0   69.2
46 Heung Chul Choi Korea Pd. 105.0   60.4
47 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 101.0   58.0
48 Seou Choi Korea Pd. 91.5   31.0

« FIS Team Tour 2013 - wszystkie konkursy »
FIS Team Tour 2013

FIS Team Tour 2013

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »